а крем за околоочен контур?

  • 10 904
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 250
Аз пак да си кажа Mr. Green Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

 Дай малко инфо за Нивеа, доволна ли си...цена...за каква възрастова група е (аз съм на 25г. )благодаря предварително. Simple Smile

Темета е малко по-обширна, тъй като има кремчета за различните възрастови групи. Ема дневни хидратиращи кремчета с хидрамин за трите вида кожа + нощен регенериращ на база - 7,74лв. Има с Q10 п/в бръчки с възрастова цел 25+ на цени от 11,90 до 15лв, има с креатин п/в ранно стареене на кожата дневен и нощен на цени 16-17лв и за да не разводнявам повече темата - този с вит С не е за изпускане 10години по-млада кожа, но той е за 35+ на цена 18лв. Ако нещо по-конкретно те интересува пиши на лични

# 16
  • Мнения: 3 777
Орифлейм - зеленият крем - Виж и повярвай.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
 Нивеа Q10  отговаря донякъде на условията ти -

цитирам от каталога на Нивеа:

"...стимулира естественитеенергийни процеси на кожата.Намалява бръчките и тъмните кръгове и успокоява деликатната зона около очите.Цена 14,29 лв-15 мл"

а това е от книжката на Виши:

"Myokine-Видимо изглажда кожата след 21 год. възраст

Myokine за околоочния контур - коригираща грижа против бръчки за зоната около очите"

# 18
  • Мнения: 54
Съвсем наскоро си взех на талодерма крем за околоочния контур, води се нощен и го дават и против тъмни кръгове. Няколко пъти съм го ползвала и не мога още да говоря за някакъв ефект. На мен са ми голям проблем сенките под очите, ама все още си стоят. Иначе за този крем специално - като консистенция, аромат и състав, ми допада.

# 19
  • Мнения: 1 616
Орифлейм - зеленият крем - Виж и повярвай.


Аз в момента ползвам точно този, но все още не мога да се похваля с резултати. Слънце, ако го ползваш по-отдавна, разкажи какъв е ефектът?

# 20
  • Мнения: 2 407
Нивеа-визаж q10 plus. Доволна съм. мисля че е около 12 лв.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Вярвате или не, околоочният на Дева също не е лош и, както се сещате, е направо без пари Grinning

# 22
  • Мнения: 46 526
За околоочен ползвам само Лореал  Peace

Вярвате или не, околоочният на Дева също не е лош и, както се сещате, е направо без пари Grinning

Аз изхвърлих един, такова лютене, сълзене и парене не мисе е случвало, писах във форума и още няколко майки изреваха със същото оплакване, мина ми след 3-4 дена ад!

# 23
  • Мнения: 5 317
За един празник ми бяха подарили една серия козметика на Регал.От крема за лице на бях впечатлена,но много ми хареса околоочният крем.Попива бързо.Овлажнява добре без да оставя мазен филтър.Сестра ми и тя си купи такъв,струва около2.00-3.00лева.
В момента имам крема на Нивея за сенки около очите.Не е лош.Струва около 10.00лева от Метро.

Чувала съм добри отзиви за околоочните кремове на Клинианс и Медобалм,но аз не съм ги ползвала.

Успех в избора. Peace

# 24
  • sofia
  • Мнения: 482
Ив Роше - розовкия. Струваше 16 лв.
Само да вметна, че Миокин за тази цел е между 30 и 40 лв.

# 25
  • Мнения: 614
Аз пак да си кажа Mr. Green Nivea Q10 за околоочен контур, тук малко ме затрудни с това да не е п/в бръчки, по-добре да е, поне според мен, защото там най-рано се появяват.Отделно има кремче за околоочния контур п/в тъмни кръгове и сенки. Аз ги ползвам и двете, да не се мина. #Silly

 Дай малко инфо за Нивеа, доволна ли си...цена...за каква възрастова група е (аз съм на 25г. )благодаря предварително. Simple Smile

Темета е малко по-обширна, тъй като има кремчета за различните възрастови групи. Ема дневни хидратиращи кремчета с хидрамин за трите вида кожа + нощен регенериращ на база - 7,74лв. Има с Q10 п/в бръчки с възрастова цел 25+ на цени от 11,90 до 15лв, има с креатин п/в ранно стареене на кожата дневен и нощен на цени 16-17лв и за да не разводнявам повече темата - този с вит С не е за изпускане 10години по-млада кожа, но той е за 35+ на цена 18лв. Ако нещо по-конкретно те интересува пиши на лични

 Мерси много Wink мисля да си купя цялата серия на Нивеа, за лице, тяло...и сабирам впечатления.

# 26
Може ли някой да ми предложи околоочен крем за по млада кожа , аз съм на 18 години ??

# 27
  • Мнения: 5 622
Моята кожа е много суха и за съжаление не става с какъв да е крем. Трябва да е точно от тези, за които ти казваш, че не искаш да ти ги препоръчват  Confused

# 28
  • Мнения: 1 616
Може ли някой да ми предложи околоочен крем за по млада кожа , аз съм на 18 години ??

Според мен за млади момичета като теб са най-подходящи гелчетата за околоочен контур, защото са леки и с овлажняващ ефект. За съжаление не мога да ти препоръчам марка - знам, че Орифлейм имат такива, ако се не лъжа от серията Алое. Иначе за противобръчкови още ти е рано да мислиш... Wink

# 29
  • Мнения: 5 622
Може ли някой да ми предложи околоочен крем за по млада кожа , аз съм на 18 години ??

Според мен за млади момичета като теб са най-подходящи гелчетата за околоочен контур, защото са леки и с овлажняващ ефект. За съжаление не мога да ти препоръчам марка - знам, че Орифлейм имат такива, ако се не лъжа от серията Алое. Иначе за противобръчкови още ти е рано да мислиш... Wink


Аз преди години ползвах гелчето на Виши за околоочен контур. Вътре с лазер има направени едни черти(като ориентир го казвам това)

Общи условия

Активация на акаунт