Павликени

  • 8 636
  • 156
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 611
Мислех си, че не е въzможно да не се поzнаваме, но в действителност е така. Дори синчето ти май не съм виждала, ама аz не съм се и zавъртала в яслата, майка ми водеше сутрин Янис, следобед пак тя го вzемаше, а аz бях на квартира в Търново и се прибирах в петък по някое време.
Обаче с мъжа ти съм била на лагер в 4ти клас  Laughing Ама и тогава и сега не го поzнавам, zнам че има сестра Ренета, а той самият се каzва Цецо. Ама може и да се бъркам.  newsm78

Ако ти се гледат снимки влеz в www.snimka.bg и в търсачката напиши arrows. Имам няколко албума  Grinning

# 61
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
contesa,много сладки снимки.Мъжът ти и синът ти са ми познати по физиономия,но теб не съм те виждала.Някой ден ще се запознаем Wink.
arrows,с теб бяхме съседки като деца.аз живея в бл.Мир в съседния вход.Не се обичахме като деца не знам защо,не знам дали ме помниш.Има снимки в профила ми.Казвам се Вероника.

# 62
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета!
 
 Светле, теб те познавам мисля дори че сме наборки. newsm78
 
Вероника, ами то май не само ти не си се обичала с нея.  Blush И аз имам някакви мижави спомени от детсвото, но от вчера се опитвам да се сетя какъв е бил конфликта, обаче ядец.  Tired Ще я чакаме да си признае  smile3516 Mr. Green И да знаеш, че ти вземам снахата, но няма да живеят в Павликени (само това е условието  Whistling).

 Айде банда, скоро ще пускам снимки от първото парти.  Hug

# 63
  • Мнения: 3 611
arrows,с теб бяхме съседки като деца.аз живея в бл.Мир в съседния вход.Не се обичахме като деца не знам защо,не знам дали ме помниш.Има снимки в профила ми.Казвам се Вероника.

Дам, помня те. На втория ли етаж живееше или на третия?
ахъм, има нещо вярно, макар и в един блок, нещо не бяхме приятелки  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 611
Здравейте, момичета!
 
 Светле, теб те познавам мисля дори че сме наборки. newsm78
 
Вероника, ами то май не само ти не си се обичала с нея.  Blush И аз имам някакви мижави спомени от детсвото, но от вчера се опитвам да се сетя какъв е бил конфликта, обаче ядец.  Tired Ще я чакаме да си признае  smile3516 Mr. Green И да знаеш, че ти вземам снахата, но няма да живеят в Павликени (само това е условието  Whistling).

 Айде банда, скоро ще пускам снимки от първото парти.  Hug

арееееее, отече се тя работата  Crazy Аz уж не съм конфликтна личност, пък е нА, ще ми иzлеzе име  Laughing
Истината е, че като малка не дружах с момичета, само се биех с тях.  Blush

nana_cool, дай снимки да те видя, че ми стана любопитно  Wink Пък ще мислим дружно после какъв ще да е бил конфликта м/у нас.  Wink

# 65
  • Мнения: 1 860
 Светле, www.gabrielinnes.multiply.com. Спомням си аз, че беше бандюга голяма. Нещо ми се върти в главата със свирене, ама сещам ли се вече.  newsm78 Аз ходих на пиано преди Н-та брой години. Ти не свиреше ли също на нещо? Thinking

# 66
  • Мнения: 3 611
Светле, www.gabrielinnes.multiply.com. Спомням си аз, че беше бандюга голяма. Нещо ми се върти в главата със свирене, ама сещам ли се вече.  newsm78 Аз ходих на пиано преди Н-та брой години. Ти не свиреше ли също на нещо? Thinking

Грам не си те спомням.  Blush Кой набор си?
Иначе да, свирех 6 години на акордеон и после мноооооого на флейта. Все още свиря на второто Grinning

Последна редакция: пн, 28 авг 2006, 21:53 от arrows

# 67
  • Мнения: 1 860
 Аз съм 80-та, но ти май си 79, ако не се лъжа. А, и аз учих в Гимназията, а ти в основното. Както и да е. Професионално ли се занимаваш с флейтата?

# 68
  • Мнения: 3 611
Аз съм 80-та, но ти май си 79, ако не се лъжа. А, и аз учих в Гимназията, а ти в основното. Както и да е. Професионално ли се занимаваш с флейтата?

Ама все пак сме били в школата. Да си се променила много?  Grinning
Да, флейтата ми е специалност, но в момента може да се каже, че свиря само zа удоволствие. А ти с какво се zанимаваш, какво си zавършила и свириш ли още на пиано?

П.С. Кой ти преподаваше по пиано?

# 69
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984

Дам, помня те. На втория ли етаж живееше или на третия?
ахъм, има нещо вярно, макар и в един блок, нещо не бяхме приятелки  Rolling Eyes

На втория етаж съм.


Истината е, че като малка не дружах с момичета, само се биех с тях.  Blush


Нана,мисля че това можем да го приемем за отговор на въпроса,а Mr. Green?
Мария я взимай,само да те предупредя,че няма да ти е лесно с нея.Сега проявява доста характер,а като порасне не знам.Стягай се от сега.Да ти се похваля вече пълзи.Чакам снимките от голямото събитие.

# 70
  • Мнения: 791
Здравейте!
Сигурно не съм ви позната защото съм 82 набор.
Сега правя сайт на малкият и като го кача ще ви пусна линк, но малко ще се забавя защото Гого ми е объркал кирилизацията на програмата  Cry, ама скоро ще се оправим -трябва ми преинсталация.

# 71
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Ми то май само аз си нямам сайт Sad.Нямам никаква идея къде и как мога да си направя,а ще ми е интересно.
contesa,ще чакам сайта с голям интерес.Не каза кога чакате бебчето?

Аз пък да ви се оплача си заредих интернет картата от разблащателната сметка на ДСК и сега не мога да си върна парите,все грешка дава.Не че са много,ама си ги искам пък smile3516.

# 72
  • Мнения: 1 860
 Пробвай там където е на Габи. www.multiply.com. Можеш да слагаш и клипове, да пишеш и какво ли не. Има и доста теми от които да си избереш как да изглежда страницата.

# 73
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Мерси много.Когато имам време ще си поиграя.Защо на лентичката ти излиза че днес е РД на Габи?Не е ли на 02.09.?

# 74
  • Мнения: 1 860
 Не, днес е диването.  Mr. Green На 2 е партито, защото всички работят и ако трябва да е днес ще сме само двамата с Габо.  Tired После ще пратя по една виртуална почерпка, че сега диването само ми се муши в краката.  newsm32 smile3540

Общи условия

Активация на акаунт