Отговори
# 705
  • Мнения: 6
Привет, момичета.

Изпуснах ви дирите, за което много съжалявам, но двете ми съкровища се размината тотално в режимите и почти не ми остава свободно време.

Иначе сме добре и здрави.
Смехи все още е на диета и предполагам, че ще е поне още 3м.. Края на март сме на преглед и ще видим Мустаков какво ще каже. Продължава да е много грижовна към сестра си - играе си с нея, забавлява я, гушка я и иска да я дига, дори се опита на няколко пъти да я захрани  Whistling Та и затова не ги оставям самички за повече от 2сек.
Малката Смехи се върти като пумпал, хваща и лапа всичко, усилено рита с крачета и се пъне да пълзи, слава богу за сега неуспешно, че ми се вижда раничко  Laughing

Не съм-че, защо толкова си се притеснила за юнака? Съвсем нищо ли не иска да каже?
Наденце, добре, че видях, че си писала за яслите и градините, че да вляза в системата и да видя какво се случва. По някаква причина 1-та градина бе отпаднала от стр. на Смехи, та я добавих наново, а там сме с най-големи шансове. Мерси, че сподели, миличка  Hug

Болничките да се оправят бързо  Praynig Hug

# 706
  • Мнения: 184
Здравейте мами,секунда време нямам, все изникват от нищото неща за вършене:( Пък имам и изпити, поради липса на време чета, докато пътувам в автобуса Crazy. Днес ми беше поредният, нямам търпение да свършат вечеее! ooooh! Ох, оплаках се. Добре поне, че мъжо помага много.
хейли, Пашик, и при нашия юнак имаше период на съзнателно опишкване. Аз бих прибавила и еуфорично Crossing Arms Понякога идваше, приклякаше леко, посочваше чурката и вика: Мамо, мамо виж! и пуска, докато отреагирам. Аз дори забележка не му правех, сакън да не се травмира Crazy
Блур, той и моя не иска да яде сам, ако е нещо, което ще го оцапа и се държи с ръка - примерно филия намазана с нещо. Големи примадони тези наши мъже hahaha
Смехи, радвам се, че сте добре.
Болничките да оздравяват бързо и без последствия.
Иначе е добре малкия. Научих го да праща целувки вместо да плюе Rolling Eyes За събличането и аз му казвам първо ръкавите да изважда, но като го гледам си мисля, че ще му е много по-трудно да сваля тениски (с къс ръкав) newsm78. Сам не може да се облича - само вдига гащите и панталонките след чуркане.
Това е, изчезвам! Mr. Green

# 707
  • Мнения: 66
Здравейте мамчета ,
как сте? надявам се че вече всички са здрави.  Hug много ми е оскъдно времето и не мога да ви чета често  Sad
Страхотни теми браво особено  последната много ме зарадва  Joy и ние сме постоянно на "не" "няма" и "не искам" Понякога много се изнервям като ми се затръшка и започне да вика "няма" или "не искам"  #Cussing out
Взе да проявява характер, да иска да става на неговото, инат голям е, не ме слуша , когато му се скарам си прави оглушки , а като му кажа сърдя ти се и идва и ме прегръща, целува ме ... тарикатче.
Само от баща си има малко респект, но като цяло си е диваче и иска винаги да става на неговата.

# 708
  • София
  • Мнения: 483
Ева, обуй си пантофките миличка. "Никам!"
Пийни малко водичка - "Никам!" Тогава чайче с мед - "Никам!" Айрянче? "Никам, никам!"
Евка, недей да пиеш нищо, зайче. Аз съм жадна и ще изпия всичко. "Икам пия чайче и водицка и аянче" и започва да пие до дъно каквото и предложа  #Crazy
Така лекуваме ние "Не, няма и никам". Аз този номер от бате го знам  и почти винаги помага  hahaha

# 709
  • Мнения: 356
Arim, и при нас действа този номер hahaha Или пък казвам, че аз ще изям/изпия това, което не иска, да видиш как веднага си променя решението  Crazy

# 710
  • София
  • Мнения: 483
Току-що направих кандидатурата си в ИСОДЗ и много се изкефих като видях 9,1 точки  Mr. Green Не че не знаех че са толкова, но като видях в списъците колко сме напред ми стана готинооооо.... Би трябвало да ни стигнат за прием  Wink

# 711
  • Мнения: 434
Мирче, ще ви стигнат  Hug Мая е с 8,2, батко й й дава едно рамо за неговата градина, дано я приемат там и да се успокоим най-сетне. А тя почти всеки ден реве, че иска да ходи на градина  Shocked дано до септември да е на същия акъл  hahaha

# 712
  • София
  • Мнения: 483
Момичета, къде сте?
Разкажете какво пеят, разказват и говорят вашите деца  Praynig
Ева снощи изнесе концерт на баба си по телефона по случай рождения и ден  Mr. Green Започна с "Happy birthday to you", после изпя "На стъклото кацна бяла пеперуда", после "Зеленчуци който не яде", "Мама ми купи днес", "Мила моя мамо", "Баба Марта хоп троп троп" и накрая каза стихчето за баба Марта, което е научила за тържеството в градината. И продължи да пее след като затворихме телефона  hahaha
Тържеството им е утре. Мисля да я пусна на ясла (дори и малко още да покашля).

Диди, Мая е голяма и и е скучно в къщи. Няма ли къде да я разнообразиш поне за малко? В някоя частна забавачка за ден-два, или на клубче...  newsm78

# 713
  • Мнения: 2 286
Мирче,  Embarassed Embarassed моят син песнички и стихчета не знае. Няма сила на земята, която да го накара да слуша детски песнички - спира радио, телевизия, комп - където съм пуснала, ако не може - започва да вика колкото глас има Пии, Пии (спри), вече съм ви разказвала как реагира като започна да пея Crazy . Сега разказвам приказката за Дядовата ръкавичка - Дин ден - дядо- бау бау- тааам - пус - Итовооо ( един ден един дядо отишъл на разходка с кучето си в гората, изпуснал си ръкавичката. Готово!) Туй-то от нас.

Но е започнал много, много да говори. Аз всичко му разбирам, но баща му доста се затруднява да говори с него.

Иии, да ви се похваля, че от вчера си имаме всичките 20бр зъби newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 714
  • Мнения: 42
Краси, честити нови зъбки! Трудно ли излезнаха?
Мирче, Алекс говори всичко. Знае доста песнички. Книжките ги знае на изуст. Повечето са с рими, но и приказките цитира.
Тази вечер ме разби. Слизаме на долния етаж да вечеряме и като се качвахме ми вика: вземи си телефона ))) Аз все го забравям и той ме подсети милия ))))))

# 715
  • Мнения: 2 286
Краси, честити нови зъбки! Трудно ли излезнаха?
Мирче, Алекс говори всичко. Знае доста песнички. Книжките ги знае на изуст. Повечето са с рими, но и приказките цитира.
Тази вечер ме разби. Слизаме на долния етаж да вечеряме и като се качвахме ми вика: вземи си телефона ))) Аз все го забравям и той ме подсети милия ))))))

Последният доста ни измъчи. То не беше неядене, то не беше сърдене за ВСИЧКО, то ... какво ли не! Сега гледам, от 2-3 дни започва по малко да ми се връща ангелчето Heart Eyes , което ме наведе и на мисълта, че съвсем скоро ще е Големият ден Mr. Green . Определено още го мъчи, защото не иска да яде, но е доста по-спокоен. Praynig

# 716
  • Мнения: 356
hailie, честит ви пълен комплект зъбки!  Simple Smile

За говоренето - Нико всичко говори и някой път умирам от смях с него. Примерно като каже "Писна ми вечееее" или "Я престанавай(престани)"  Laughing Като му се карам, задължително следва "Мамо, не викай!", а ако ме удари, веднага следва "Извинявай, мамо" и "Не се сърди". А най-много се смях на "Аууууу, мамо, ти се претрепа" с един загрижен тон и вид  Crazy
Песните не му бяха любими, но от скоро си има 1-2, които припява.

Скрит текст:
И да се оплача - в яслата много ми го тормозят възпитателките (ако изобщо може това да са възпитателки) Sad Едната го беше ударила мин седмица и след като говорих с нея, явно се е оплакала на другата, която започна да му говори, че е "лошо дете"  Shocked #2gunfire  Явно с добро няма да стане, ще трябва да пратя мъжа ми да говори с директорката. Само ядове с тъпата ясла, ужас!

# 717
  • Мнения: 1 298
Хихи, Нико, е много далече от разказване.
Иначе думи казва много, повтаря всичко, бърка и двата езика,
една дума понякога я казва на холандски, после на български.
Изреченията му са кратки и прости, като - ела тук, какво правиш и пр.

Песнички много пее, защото му пея от бебе.
Стихчета - абсурд. Не го уча, аи в занималнята нямат такава практика.

Буболече,успех на изпитите!

Барбалетка, сериозно ли? Е как може да го удрят, направо не е истина. ooooh!

# 718
  • София
  • Мнения: 167
Песнички - "пее" на български, английски и на иврит, на каквото и да му пусна си припява.
Стихчета - няма кой да го научи, на майка му не й се занимава  Crazy
Приказки - една не сме прочели, просто няма търпение и инетрес да седне на едно място, лека полека започна да се заглежда в книжки и да му показвам кое какво е, но и това е краткосрочно.  ooooh!
Изреченията му са кратки, от сорта на "май ду-па-та" (махни се от тука), "Ида, лау"(Ида, ела), "Ика лад" (искам шоколад!!!)

П.С. аз още съм 2в1, за който се чуди.  Crazy

# 719
  • Мнения: 356
Milla,
Скрит текст:
по-скоро го е плеснала по дупето, защото се е наакал в памперса Rolling Eyes Така каза той, но аз му вярвам, защото ако си измисля, предполагам и друг път щеше да е споменавал. Тя, самата като го взимах каза, че се е наакал още докато са били по леглата, а по-късно той сам, без да го питам разказа "Нико ака леглото, Рени наплеска". Питах го къде,а той "По дупето" и посочи. Нея я хванах, че лъже, защото като и казах, веднага зпочна да се оправдава как тя изобщо не ги е преобувала. Ами в този случай естесвено, че ще вярвам повече на детето сиЗа съжаление се среща този модел на "възпитание" по родните ДГ ooooh!

_илка, не остана Simple Smile Къде ще раждаш?

Общи условия

Активация на акаунт