Имам въпрос

  • 997
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
 Здравейте.Честита Коледа на всички.Моя проблем е следния- на датата на цикъла ми си ми дойде ,но не нормалното ,а кафеникаво.Вървя ми 3-4 дни оскъдно,отидох на преглед ,установиха че има нещо като точка ,което или е било или тепърва е плод. След прегледа обаче,като се прибрах получих обилно кървене ,което си е напрасво според мен менструация,гърдите ми вече не са подути или с болежки.Но ,нормално ли е ,на моменти да имам силни болки ниско в корема и вътрешно анално? Понякога болките са направо нетърпими и дори до припадък от болка? Притеснявам се,ако някой е изпитал нещо подобно,нека пише,ще ми е от полза.Благодаря

# 1
  • Мнения: 1 131
Здравейте.Честита Коледа на всички.Моя проблем е следния- на датата на цикъла ми си ми дойде ,но не нормалното ,а кафеникаво.Вървя ми 3-4 дни оскъдно,отидох на преглед ,установиха че има нещо като точка ,което или е било или тепърва е плод. След прегледа обаче,като се прибрах получих обилно кървене ,което си е напрасво според мен менструация,гърдите ми вече не са подути или с болежки.Но ,нормално ли е ,на моменти да имам силни болки ниско в корема и вътрешно анално? Понякога болките са направо нетърпими и дори до припадък от болка? Притеснявам се,ако някой е изпитал нещо подобно,нека пише,ще ми е от полза.Благодаря

Виждам,че са минали няколко дни от публикацията,но според мен това кървене е цикъл.Болките са от контрахиращата матка.Ще следя темата.Кристи,моля те включи се да кажеш как си  Hug

# 2
  • Мнения: 1 661
Кристи, може би си била бременна и си направила ранен спонтанен аборт, затова за болките и цикъла ти е по-различен. Консултирай се пак с лекар да прегледа матката дали се е изчистила. Peace

# 3
  • Мнения: 2
Кристи, може би си била бременна и си направила ранен спонтанен аборт, затова за болките и цикъла ти е по-различен. Консултирай се пак с лекар да прегледа матката дали се е изчистила. Peace
Здравейте  отново! Благодаря Ви за отговорите по темата ми. Да определено съм направила спонтанен аборт,но ми откриха и киста на левия яйчник 3/3 ,сега ме лекуват с Флажил 250 и свещички,Надявам се ,да я премахнат,ако ли не вероятна операция,от която много ме е страх!! Моля се да се размина и без нея,но това ще оставя в ръцете на някой друг да реши  Simple Smile  .И да Ви споделя,толкова ужасни болки досега не съм имала в яйчника.,На 7ми януари ми е прегледа след тези лекарства,ще видим как ще са нещата.Страхотно стартирах Новата Година! Пожелавам Ви много здраве и усмивки на всички!    .....Пак ще Ви пиша ,след ........прегледа ,или операцията и аз незнам ..... Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 661
Дано кистата да се изчисти без операция! Peace
Пиши след прегледа.

Общи условия

Активация на акаунт