Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 164
  • 725
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 318
 Aз пък да взема да похваля една отдавна забравена спирала на ГР (обем Х4), бях я забравила, но преди няколко дена си я купих за невероятно ниската цена от 2.25лв! Прави страхотен обем още при първото нанасяне, без да се налага да се изчаква спиралата да поизъхне, за да започна да се получава нужният ефект, а и до колкото си спомням предишната не засъна толкова бързо колкто новите на ГР.
 Също така ми допаднаха и балсамчетат за устни на Aurate, които за наистина малката си цена се справят добре Simple Smile
 Искам да ви попитам откъде си купувате скрабовете на Афродита?

# 136
  • Мнения: 1 110
Shanti_ не знам дали ползваш онлайн пазаруване, аз често поръчвам от този сайт, с поръчката за шоколадовата скраб на Афродита си взех и това:
http://apteka.framar.bg/30028331/%D0%B0%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B4% … 350-%D0%BC%D0%BB- ухае страхотно и много добре омекотява кожата.

# 137
  • Мнения: 318
Благодаря ти, нямам нищо против интернет пазаруването, просто съм от онези нетърпеливите, които     искат всичко намига  Laughing Иначе това шоколадово чудо и аз загледах в една аптека преди време, но т.к. си имах лосион се отказах да си го купувам, но след препоръката ти, ще си го взема при първа възможност Simple Smile

# 138
  • София
  • Мнения: 3 611
Shanti_ , виждала съм Афродита в Кауфланд.  Peace 

# 139
  • Мнения: 1 110
Благодаря ти, нямам нищо против интернет пазаруването, просто съм от онези нетърпеливите, които     искат всичко намига  Laughing Иначе това шоколадово чудо и аз загледах в една аптека преди време, но т.к. си имах лосион се отказах да си го купувам, но след препоръката ти, ще си го взема при първа възможност Simple Smile


Можеш да ги откриеш в козметичните магазини и както july1993 е споменала в Кауфланд или друга подобна верига.

# 140
  • Мнения: 371
Крема за ръце на Дева с какао мазен ли е? Ръцете ми не са толкова сухи и си търся по-лек крем и да попива много бързо

# 141
  • Мнения: 6 214
Крема за ръце на Дева с какао мазен ли е? Ръцете ми не са толкова сухи и си търся по-лек крем и да попива много бързо
Мазен е. Може и да не ти попива.

# 142
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
При мен попива много бързо Thinking дори Билка-та ми е по-мазен Wink

# 143
  • Мнения: 1 110
И според мен  не е никак мазан. Аз съм с нормална кожа. Идеален ми е попива много бързо, за разлика от кремовете които съдържат глицерин. Крема с какаовото масло е един от най-леките, които съм ползвала. Но всичко е въпрос на личен избор.

# 144
  • Мнения: 318
Благодаря ви за информацията! Аз съм с нормална кожа и при мен крема на Дева си попива нормално, нито бързо, нито пък много бавно....според мен той е нещо средно между Билка и Биофреш йогутр Simple Smile

# 145
  • Мнения: 98
Aз пък да взема да похваля една отдавна забравена спирала на ГР (обем Х4), бях я забравила, но преди няколко дена си я купих за невероятно ниската цена от 2.25лв! Прави страхотен обем още при първото нанасяне, без да се налага да се изчаква спиралата да поизъхне, за да започна да се получава нужният ефект, а и до колкото си спомням предишната не засъна толкова бързо колкто новите на ГР.
 Също така ми допаднаха и балсамчетат за устни на Aurate, които за наистина малката си цена се справят добре Simple Smile
 Искам да ви попитам откъде си купувате скрабовете на Афродита?

Невероятна е тази спирала! А скрабовете и спа маслата на Афродита си ги купувам от Кауфланд.

# 146
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Крема за ръце на Дева с какао мазен ли е? Ръцете ми не са толкова сухи и си търся по-лек крем и да попива много бързо

Защо не пробваш този на Лавена - Зима? Коментирали сме го тук. С глицерин е, но на мен не ми е особено мазен. Съдържа каково, слънчогледово и силиконово масло Grinning

# 147
  • Мнения: 1 692
И аз съм доволна от крема на Афродита с шоколад. Ухае страхотно. Също и душ гела на Рубела с шоколад мирише много вкусно.  Crazy Party И двете съм ги купувала от Кауфланд.  Peace

# 148
  • Мнения: 371
Благодаря ви момичета   bouquet Hug

Ще взема първо Девата, ако не ми хареса ще я подаря, след това ще пробвам и Зима  Mr. Green

# 149
  • Мнения: 1 110
Бързам да се похваля, след снощната разходка в мола се сдобих с това http://www.ivis.bg/yves-rocher-vanilla-lemon-%D0%BA%D1%80%D0%B5% … %D0%BB-p8679.html . Ходих специално до Дм, но не взех нищо от там. Не съм срещала много често тази марка продукти, но определено видях доста интересни предложения. А кремът ухае фантастично, попива бързо и не е много мазен.

Общи условия

Активация на акаунт