Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 161
  • 725
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 22 769
Момичета, препоръчайте ми хубав лакочистител без остра миризма на ацетон Rolling Eyes Последния път взех розов лакочистител на "Форте" без ацетон, тъй като бях с ноктопластика, но мирише доста силно. Сега съм без ноктопластика така, че не е проблем да е с ацетон. Благодаря предварително  Hug
Зеленият на Лили! Откакто ми го препоръчаха тук ,само такъв купувам Peace

Подкрепям с две ръце - Зеления на "Лили". Страхотен е, лесно сваля лака и подхранва! Не е скъп. Simple Smile

# 166
  • София
  • Мнения: 22 769
Днес си купих на Essence ето този разкош:

Не е скъп продукт, но е много хубав. И ароматът е страхотен! Simple Smile

Скрит текст:
Видях, че съм изпуснала една буква в поса ми от вчера, редактирах и.......се появи сега - все е дно днес съм писала  този пост.... newsm78

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
nikolinanik, как се казва цвета? Много ли е лъскав? Аз съм си взимала от тази серия, само че цвят Nude candy и стои отвратително на устните, само мирисът му е много хубав.

Скрит текст:

# 168
  • София
  • Мнения: 22 769
nikolinanik, как се казва цвета? Много ли е лъскав? Аз съм си взимала от тази серия, само че цвят Nude candy и стои отвратително на устните, само мирисът му е много хубав.

Скрит текст:

На мен ми харесва! За лятото ще е супер! Плътно стои на устните. Да, перлено е доста, но е хубаво.
Аз и сега ще го ползвам. Не е толкова розов цвета, както изглежда на снимката. Това е от светлината, но светличко стои на устните.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз го имам ,моят е леко златист и да,за разлика от повечето гланцове мирише хубаво и стои приятно,и аз си го пазя за лятото,понеже стои разкошно на леко потъмняло лице,сега съм много бяла за толкова лъскав гланц

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Днес си купих на Essence ето този разкош:

Не е скъп продукт, но е много хубав. И ароматът е страхотен! Simple Smile

Скрит текст:
Видях, че съм изпуснала една буква в поса ми от вчера, редактирах и.......се появи сега - все е дно днес съм писала  този пост.... newsm78

И аз си взех такъв гланц,но друг цвят-пак с блестящи частици Peace Много ми харесва,прави плътни устните,и е сравнително траен като за глос Wink

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 21:46 от bubanka

# 171
  • София
  • Мнения: 22 769
Днес си купих на Essence ето този разкош:

Не е скъп продукт, но е много хубав. И ароматът е страхотен! Simple Smile

Скрит текст:
Видях, че съм изпуснала една буква в поса ми от вчера, редактирах и.......се появи сега - все е дно днес съм писала  този пост.... newsm78

И аз си взех такъв гланц,но друг цвят-пак с блестящи частици Peace Много ми харесва,прави плътни устните,и е сравнително траен като за глос Wink

Да, траен е и плъно стои на устните.

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 21:45 от bubanka

# 172
  • София
  • Мнения: 1 914
Преди време имах на Манхатън, 1:1 с този гланц и наистина седи страхотно на устни.
 Heart Eyes

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Аз питах кой цвят се води гланцът, който nikolinanik си е взела - този  от снимката, която е постанала Rolling Eyes
Аз писах за този, който имам и съм постнала, че е доста светъл... даже и лятото не мога да го използвам, защото на устните стои наистина плътно - точно такъв цвят, какъвто е на снимката, стои сякаш съм си сложила коректор или фдт на устните.

# 174
  • София
  • Мнения: 22 769
Аз питах кой цвят се води гланцът, който nikolinanik си е взела - този  от снимката, която е постанала Rolling Eyes
 

Цветът е 08.
Извинявам се. Вчера съм се поотплеснала малко  Simple Smileи съм забравила да спомена кой цвят е.

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 16:57 от nikolinanik

# 175
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Взех си го този гланц 08 Glamour to go. Доста е лъскав. Него поне ще мога да си го използвам за разлика от предния който си взех Nude candy.  Laughing

# 176
  • Мнения: 95
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.beautycosmos.com/f … QEwAA&dur=118
Това харесвам аз. Много хубав блясък и цвят!
Номер 3, 7 и 10 са ми любими Simple Smile

# 177
  • Мнения: 341
А цената каква е ?

# 178
  • Мнения: 3 118
Здравейте Мацки,
Честита успешна и много късметлийска 2013 на всички!  Peace

Аз харесвам спиралите на RIMMEL.
Също много ми харесват душ-геловете на Нивеа. http://www.nivea.bg/products/bath-care/POWERFRUITS/powerfruit-refresh

# 179
  • Мнения: 1 110
След като Пит спомена душ гелове искам да ви споделя този http://www.ivis.bg/yves-rocher-candied-mallows-%D0%B4%D1%83%D1%8 … %D0%BB-p8681.html. Страхотен аромат, много различно и приятно ухае. Цената определено си заслужава имайки предвид и количеството  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт