Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 197
  • 725
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 436
Да, много е хубав този крем, на мен единствено аромата му не ми допада. За щастие бързо изчезва и не се усеща след нанасянето  Grinning

# 226
  • Мнения: 233
дааа малко странно мирише в началото, но както каза бързо се изпарява миризмата!

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Сега се сетих да споделя колко съм доволна от обикновената бяла хума,която продават във всяка аптека,ще взема пак да си купя,да правя маски за лице и коса,много добре ми се отразява

# 228
  • Мнения: 1 520
Момичета, какво мислите за продуктите на марката Импала?
Знам, че е българска марка която се произвежда в Германия.
Интересуват ме по-специално Пудрата им и ФДТ SPF 15.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичета, какво мислите за продуктите на марката Импала?
Знам, че е българска марка която се произвежда в Германия.
Интересуват ме по-специално Пудрата им и ФДТ SPF 15.
Пудрата я имам и е много суха,ползвам я лятото,а фон дьо тена не съм го ползвала,но имам приятелка,която го ползва и стои добре,вече за усещане не знам,аз предпочитам да дам още някой лев и да взема най-малкото на Орифлейм или Ейвън,но това си е лично мое мнение

# 230
  • Мнения: 0
Момичета някоя тук да е притежателка на четки Ecotools? Огледала съм един сет-ове и много се чудя дали да ги поръчам..а и виждали ли сте ги в БГ  Thinking

Последна редакция: ср, 09 яну 2013, 18:05 от Gorgeous95

# 231
  • София
  • Мнения: 22 807
От кой магазин в офия може да се закупят продукти на Farmasi?

# 232
  • Мнения: 1 525
Хума... ooooh!
Какво забърках...какво намазах на косата си, ама вече четвърти ден косата ми е като гипс. И балсам слагам, няма промяна.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 1 560
 Mr. Green hahahaИзвинявай Hug
Е като се измие не става ли?Сигурно е пресушена,може с маслена баня/маска да пробваш(преди миене).

# 234
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Хума... ooooh!
Какво забърках...какво намазах на косата си, ама вече четвърти ден косата ми е като гипс. И балсам слагам, няма промяна.

И аз съм го правила това-отвратително е ooooh!. Намазах много хубаво косата с топъл зехтин, завих с найлон и стоях така няколко часа, така я оправих.

# 235
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Преди време в списание "Космополитън" четох една статийка колко полезно било за косата да намачкаш един банан и после да го намажеш по косата си. Намачках банана добре, намазах си го на косата, стоях 15 мин. /колкото пишеше/, а после мъжът ми 60 минути си игра да пощи изсъхнал и заплетен в косата ми банан. Още ме бъзика  Mr. Green
Така че внимателно с експериментите  Laughing
По краищата на косата си слагам често масла - кокосово, жожоба, от пшеничен зародиш и съм доволна.

# 236
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Момичета някоя тук да е притежателка на четки Ecotools? Огледала съм един сет-ове и много се чудя дали да ги поръчам..а и виждали ли сте ги в БГ  Thinking

Аз имам такива четки и съм ги купувала от козметични магазини в града,в който живея Peace Потърси из по-заредените места Simple Smile

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета някоя тук да е притежателка на четки Ecotools? Огледала съм един сет-ове и много се чудя дали да ги поръчам..а и виждали ли сте ги в БГ  Thinking

Аз имам тази, поръчвана от сайта, от който е линка:
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Recycled-Retractable-Foundation-Brush/36819

Хубава е, но малко й капят космите.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 775
http://beko-troyan.com/tera-biologichna-rakavica.html Мяркали  ли сте този крем из магазините?
Търся си и цветна спирала за очи -синя или зелена ,ако може да ме насочите към марка?

# 239
  • Мнения: 1 270
http://beko-troyan.com/tera-biologichna-rakavica.html Мяркали  ли сте този крем из магазините?
Търся си и цветна спирала за очи -синя или зелена ,ако може да ме насочите към марка?
Може да пробваш синята спирала на Classic:
http://www.zaro-bg.com/Zaro/EYESHADOW/Mascara/Mascara_4.html
Ползвала съм тяхна спирала и съм много доволна, много по-добри са от Golden rose.

Общи условия

Активация на акаунт