Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 203
  • 725
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 1
Здравейте момичета! Вчера си купих на арома дневния крем http://apteka.framar.bg/30022813/%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0- … -50-%D0%BC%D0%BB-   На 25 години съм, определено изглажда кожата,хидратира без да е мазен (аз съм с мазна кожа!) добре ми влияе, но вчера докато си избирах крем на опаковката пишеше Paraben free и аз знам за арома, че се славят с това,че избягват парабените,но когато се прибрах с кремчето разгледах по-обстойно опаковката и видях в съдържанието 4 парабена.... Ако ги бях видяла в магазина нямаше да го купя.. + това имам лекичко парене при нанасяне на крема   Confused

# 331
  • Мнения: 1 270
Здравейте момичета! Вчера си купих на арома дневния крем http://apteka.framar.bg/30022813/%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0- … -50-%D0%BC%D0%BB-   На 25 години съм, определено изглажда кожата,хидратира без да е мазен (аз съм с мазна кожа!) добре ми влияе, но вчера докато си избирах крем на опаковката пишеше Paraben free и аз знам за арома, че се славят с това,че избягват парабените,но когато се прибрах с кремчето разгледах по-обстойно опаковката и видях в съдържанието 4 парабена.... Ако ги бях видяла в магазина нямаше да го купя.. + това имам лекичко парене при нанасяне на крема   Confused
Този крем не е на Арома.  Peace

# 332
# 333
  • София
  • Мнения: 560
Купих си маската на Миосотис с костен мозък за скромните 9 лв. (като, че "леко" е поскъпнала)
Имам спомен, че преди 5-6 години беше към 5-6лв newsm78
Аз пак искам да попитам момичетата с по-дълги коси, как подхранвате косата си и как стимулирате растежа й? Моята е малко по-дълга от раменете, но я искам още по-дълга Hug

Аз всяка вечер, преди да изкъпя косата си на другия ден, я намазвам със стимуланта за коса на Икаров и преспивам така. Тривитаминолът ми действа още по- добре. Веднъж ми подстригаха косата доста повече, отколкото ми се искаше, и с него ми се издължи доста бързо. Сега е почти до кръста с подстригване всеки месец.

# 334
  • Мнения: 2 055
Благодаря на дамата, която в началото на тази или в предходната тема сподели, че е доволна от маската за коса на Dove. Най-накрая намерих маска, от която да не ми се слепва косата след 5 часа и в същото време да е еластична, жива и лъскава. Маски от масовата козметика съм ползвала на елсев, глис, лорис, орзен, миосотис и някои български. Но тази наистина е най-доброто, което съм ползвала до момента. Досега не бях купувала продукти за коса на Dove. Но скоро ще си купя и някой от шампоаните.

# 335
  • Мнения: 1 891
Здравейте момичета! Вчера си купих на арома дневния крем http://apteka.framar.bg/30022813/%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0- … -50-%D0%BC%D0%BB-   На 25 години съм, определено изглажда кожата,хидратира без да е мазен (аз съм с мазна кожа!) добре ми влияе, но вчера докато си избирах крем на опаковката пишеше Paraben free и аз знам за арома, че се славят с това,че избягват парабените,но когато се прибрах с кремчето разгледах по-обстойно опаковката и видях в съдържанието 4 парабена.... Ако ги бях видяла в магазина нямаше да го купя.. + това имам лекичко парене при нанасяне на крема   Confused
Този крем не е на Арома.  Peace
Този крем Е на Арома!

# 336
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Радостна, подсети ме да споделя колко съм доволна от стимуланта за коса на Икаров - купих си го заради косопада. Нанасям го между 30 мин. и няколко часа преди да си измия косата, но го правя задължително преди всяко миене. За около месец косопадът значително намаля, а косата ми е лъскава, мека и гладка. И, което най-много ме радва, изглежда като изправена от фризьор, т.е. стимуланта има anti-frizz ефект  Crazy За протокола: косата ми е чуплива и по-скоро суха.

# 337
  • Мнения: 20 179
Благодаря на дамата, която в началото на тази или в предходната тема сподели, че е доволна от маската за коса на Dove. Най-накрая намерих маска, от която да не ми се слепва косата след 5 часа и в същото време да е еластична, жива и лъскава. Маски от масовата козметика съм ползвала на елсев, глис, лорис, орзен, миосотис и някои български. Но тази наистина е най-доброто, което съм ползвала до момента. Досега не бях купувала продукти за коса на Dove. Но скоро ще си купя и някой от шампоаните.

Може и аз да съм била, коя маска си взе?

# 338
  • Мнения: 1
Явно не е на арома крема. Ето това е сайта от опаковката http://www.healthpointltd.co.uk/ , но дистрибутора е арома. Но това няма значение не е коректно да се пишат неверни неща и да се подвеждат потребителите...

# 339
  • Мнения: 1 357
Радостна, ще споделиш ли за тривитаминола? Как приготвяш маската? Hug

# 340
  • София
  • Мнения: 560
Радостна, ще споделиш ли за тривитаминола? Как приготвяш маската? Hug

 Изобщо не приготвям маска. Слагам си вечерта направо от шишенцето по цялата коса и сутринта си я измивам.  Simple Smile

# 341
  • София
  • Мнения: 560
А преди да излезе на пазара стимулантът на Икаров, ползвах по същия начин години наред бадемовото масло. А това беше период, в който всеки ден си миех косата и всеки ден я изправях с преса. Права е, но с тънък косъм и хвърчеше много... Е, въпреки третирането, не можах да я съсипя. А сега си ползвам стимуланта (или тривитаминол), и както при SvetlaK, изобщо не се налага да използвам преса.

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 15:56 от Радостна

# 342
  • Мнения: 1 357
Трябва и аз да си взема. Допада ми това, че слагаш само тривитаминол, а не смесен с ракия, зехтин и т.н. Ще опитам, благодаря  bouquet

# 343
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Абе аз си ползвам пресата, защото, както писах, косата ми е чуплива, а и с дебел, плътен косъм, и за да е наистина права, са ми нужни сешоар и преса. А и сешоарът ми (също евтин продукт, от който съм доволна) има защита от прегряване, която напоследък се задейства много бързо. Не ми се чака да се включи отново и в това време действам с пресата.  Peace

# 344
  • Мнения: 1 270
Здравейте момичета! Вчера си купих на арома дневния крем http://apteka.framar.bg/30022813/%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0- … -50-%D0%BC%D0%BB-   На 25 години съм, определено изглажда кожата,хидратира без да е мазен (аз съм с мазна кожа!) добре ми влияе, но вчера докато си избирах крем на опаковката пишеше Paraben free и аз знам за арома, че се славят с това,че избягват парабените,но когато се прибрах с кремчето разгледах по-обстойно опаковката и видях в съдържанието 4 парабена.... Ако ги бях видяла в магазина нямаше да го купя.. + това имам лекичко парене при нанасяне на крема   Confused
Този крем не е на Арома.  Peace
Този крем Е на Арома!
Не е произведен от Арома, а от Derma V10 Tech Solutions.Това, че се съдържа арома в името нищо не значи.Справка за други продукти на фирмата:
Derma V10 Tech Solutions

Общи условия

Активация на акаунт