Евтините неща, от които сме доволни - 15

  • 64 148
  • 725
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 1 914
Момичета, има намаление на Голдън Роуз днес разгледах какво предлагат и си набелязах няколко нещица  Embarassed
Какво точно е намалението?

# 466
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, има намаление на Голдън Роуз днес разгледах какво предлагат и си набелязах няколко нещица  Embarassed
Какво точно е намалението?

И къде? Simple Smile

# 467
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Момичета, има намаление на Голдън Роуз днес разгледах какво предлагат и си набелязах няколко нещица  Embarassed
Какво точно е намалението?

И къде? Simple Smile

Вчера хлапетата ме замъкнаха в макдоналдс в мола на Стамболийски и естествено не пропуснах и щанда на ГР, така и така съм там...една приятелка много им похвали khol kajal им, отидох да го видя и всичката им козметика е намалена, направи ми впечатление, че навсякъде имаше разлепени задраскани ценички и нови до тях, на пръв поглед мисля, че е около 15% а може и повече да е, не съм го смятала, но на заплата определено ще ги посетя Simple Smile

# 468
  • Мнения: 1 404
Не мога да не се похваля Simple Smile
Та, мотам се аз из ДМ и погледът ми съзира... шампоан Па-Па....
Обожавах аромата му, когато бях дете и си викам, яяяяя що да не му се порадвам пак (за лев и нещо).
Та, уникално ми действа на косата този шампоан - мека, оформена седи, не е суха, не хвърчи, направо чудесно!
Та, мисля преотрких чудото  на Па-Па!

# 469
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Не мога да не се похваля Simple Smile
Та, мотам се аз из ДМ и погледът ми съзира... шампоан Па-Па....
Обожавах аромата му, когато бях дете и си викам, яяяяя що да не му се порадвам пак (за лев и нещо).
Та, уникално ми действа на косата този шампоан - мека, оформена седи, не е суха, не хвърчи, направо чудесно!
Та, мисля преотрких чудото  на Па-Па!

Има ли ги отново??? Мислех, че са ги спрели  Hug Hug Hug Hug

# 470
  • Мнения: 2 025
Не мога да не се похваля Simple Smile
Та, мотам се аз из ДМ и погледът ми съзира... шампоан Па-Па....
Обожавах аромата му, когато бях дете и си викам, яяяяя що да не му се порадвам пак (за лев и нещо).
Та, уникално ми действа на косата този шампоан - мека, оформена седи, не е суха, не хвърчи, направо чудесно!
Та, мисля преотрких чудото  на Па-Па!

И аз съм много доволна, но аз не намирам някогашното Па-Па, а едно Кря-Кря, което на външен вид е същото   Rolling Eyes

# 471
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз даже съм виждала няколко разновидности, но май беше на Кря-Кря.

# 472
  • При децата ми
  • Мнения: 6 066
Не разбрах кой точно е кремът. Гледах два различни в такава опаковка. Единият беше за чувствителна и суха кожа, а другия за смесена. Единият беше против бръчки, а другия дневен. Цената им беше една и съща, около 6лв

Знам, че темата е за нещата от който сме доволни, но ще кажа все пак, че аз не съм доволна от този крем. Тежка, даже прекалено тежка ми идва миризмата, ужасно мазен ми идва на мен, а съм със много суха кожа. Thinking Не попива добре според мен. Кожата ми след него лъщеше, което не е било с никой друг крем. Подарих го.

# 473
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Не мога да не се похваля Simple Smile
Та, мотам се аз из ДМ и погледът ми съзира... шампоан Па-Па....
Обожавах аромата му, когато бях дете и си викам, яяяяя що да не му се порадвам пак (за лев и нещо).
Та, уникално ми действа на косата този шампоан - мека, оформена седи, не е суха, не хвърчи, направо чудесно!
Та, мисля преотрких чудото  на Па-Па!

И аз съм много доволна, но аз не намирам някогашното Па-Па, а едно Кря-Кря, което на външен вид е същото   Rolling Eyes
И аз съм доволна от шампоаните Кря-Кря, най вече от този в жълтата опакова и червената капачка. Сега прочетох, че Кря-кря е същото като Па-Па, след 1999г.  остава само руското наименование, тъй като по-големите продажби са в бившите съветски републики. Преди време използвах само него и ми казаха, че Ален мак е затворил и затова се бях запасила с няколко шампоана, но сега разбирам, че продължава да се произвежда въпросният шампоан.
Скрит текст:

# 474
  • Мнения: 1 404
Да същото е, но сега се произвежда от Рубела. И аз ползвам този жълтия, с червената капачка.

# 475
  • Мнения: 20 168
Не мога да не се похваля Simple Smile
Та, мотам се аз из ДМ и погледът ми съзира... шампоан Па-Па....
Обожавах аромата му, когато бях дете и си викам, яяяяя що да не му се порадвам пак (за лев и нещо).
Та, уникално ми действа на косата този шампоан - мека, оформена седи, не е суха, не хвърчи, направо чудесно!
Та, мисля преотрких чудото  на Па-Па!
Последно Па-па ли взе или Кря-Кря?  Grinning

# 476
  • Мнения: 1 404
е, аз си му викам Па-Па, на шишето пише Кря-Кря, което си е Па-Па, ама казвано от руско пате Simple Smile

# 477
# 478
  • Мнения: 20 168
Това ме заитересува, сподели отзиви по нататък. Simple Smile

# 479
  • Мнения: 17
Да похваля пяна за вана, която за мен не е по-различна от душ-гел - K-classic, това са произведените за Кауфланд стоки. 1л. струва 2,99лв., гъстичко е, прави пяна и поне при мен не изсушава кожата. Не са силно ароматизирани.

Общи условия

Активация на акаунт