Витилиго

  • 224 503
  • 906
  •   1
Отговори
# 765
толкова много витамини има в мен че направо не могат да си намерят място...Simple Smile
Имтересното е че сега ми се е подобрило зрението и това се  дължи точно на това- С един коршум два заека! Grinning Grinning

# 766
100% е от билките..Много са приятни..Малко горчат,но с времето свикваш! Hug

# 767
А някой мазал ли се е с жълт кантарион накиснат в зехтин?

# 768
  • Мнения: 122
Аз не съм се мазала , но знам, че кантарион се препотъчва за опигментяване newsm78, значи както таблетки кантарион биха помогнали, защо не и зехтин с кантарион накиснат? Laughing
Ето аз да повторя какво гълтам Thinking и с какво се " цапотя" #Crazy
- Гингко таблетки
- комбинация витамини
-калции с вит Д ( хубаво е да се маже с  течен вит Д3, но не съм намерила още)
-по малко ябълков оцет с вода и мед ( в случай, че нивото на стомашната ми киселина е ниско) 
- чесън ям, та се късам #Crazy
-имам намерение да си взема таблетки кантарион
- упражнявам се по нйаколко пъти на ден с правилно дишане ( много било важно Rolling Eyes)
-гълтах таблетки Нийм
-мажа се с масло от Неем
-мажа се със смлян босилек  в сок от лайм
- когато се сетя държа в ръцете си магнити разни
-ям много лют пипер за подобрение на кръвообрашението- също много важно
Ами това е в общи линии. Хайде поздрави и дайте и вие отчет какво ползвате  bouquet Heart Eyes

# 769
Значиии да ви се похваля..И аз още не мога да повярвам,но откакто се мажа с кремчето и пия чая на д-р Порязов забелязох,че на носа си вече почти(казвам почти останало ми е едно петънце съвсем малко трябва да се навреш в мен,за да го видиш)Докато преди целия ми нос беше покрит и около него също.На брадата имам едно петно..Почнаха да се появяват петънца от нормалната ми кожа..Много се радвам и съм редовна в пиенето и мазането(от както съм започнала това лечение,не съм пропуснала нито един път да се намажа или да изпия чая!)Съвсем сериозна съм този път.. Sunglasses Радост голяма..А също така започнаха някак си да отдръпват петната по краката ми..Свиват се..Тая болест я имам от 7 годишна,сега съм на 15..Като бях 3 клас се лекувах с билките и кремчетата на Порязов и имаше ефект..Почти се бяха закрили..Бях несериозна и..Спрях лечението..Сега пак го почнах и се надявам до година-две да се закрият..Доктора каза,че може би ще останат едно-две петънца,но не големи..Малки..Абе и 3 да останат все пак няма да съм нашарена цялата..!И така..Има ефект..Пробвайте!Всичко пробвайте!Аз се мазах и със Витикс ама нямаше никакъв ефект! newsm78






ей амбицира ме Simple Smile имам билките от около една седмица и все не мога да се наканя Simple Smile но започвам дано и на мен ми подейства

# 770
Frozen Tears от колко време ползваш кремчетата и билките на д-р Порязов?

# 771
От месец,но преди да почна да ги пия се мазах със Elidel.. Rolling Eyes

# 772
  • Мнения: 122
Здравейте, здравейте! Heart Eyes  Някой друг да се похвали с нещо добро? макар и малко? Хайде, не се губете!!! LaughingПрочетох, че ленено масло(олио)е сящо много добро да се ползва- по супена лъжица на четвърт чаша кисело мляко newsm78. Хайде целувки за всички участници. Чао Sunglasses

# 773
  • Мнения: 122
О, забравих да ви питам- обяснете ми моля, защо на някои от участниците пище " новак" , на други " потребител" на трети " ентусиаст ". Ако някой знае, моля да ми обясни Heart Eyes

# 774
  • Мнения: 413
 Чак сега ви  откривам!И аз съм с витилиго,но по ръцете-появи ми се от раждането.Още не съм ходила на лекар и не зная към кого да се обърна,а пък и кърмя още беба и ако ми се назначи лечение не знам дали това няма да и навреди през кърмата.

# 775
Реа - определят се от броя публикации.. Wink Wink Wink

# 776
  • Мнения: 122
 Благодаря за обяснението  Laughing Touch Maxao. Едва сега видях по колко много публикации имате!!! Не бях забелязала въобще... казах ви аз, че съм заплес Joy

# 777
  • Мнения: 122
Дан, докато кърмиш, не предприемай никакво лечение. Чрез кърмата се предава всичко на бебето- имам предвид раните му мазила, лекарства..., което не е добра идеа newsm78

# 778
  • Мнения: 413
 И аз така мисля и ще чакам за по нататък с лечението.Днес говорих с моя колежка от унито.Тя имала проблеми с щитовидната жлеза и каза,че при евентуално забременяване ще трябва да е постоянно на хоромонални препарати,защото това заболяване(автоимунно е) можело да доведе до аномалии на мозъка на плода.Знае ли се дали това се отнася и до витилиго?За евентуално братче на Габи трябва да знам Laughing
 п.с Много се радвам,че ви открих!

# 779
  • Мнения: 4 651
Не ДАН, приятелката ти има недостиг на някакви хормони явно. За това й трябват тези хормонални препарати. Автоимунните заболявания не са задължително свързани с хормонални проблеми. Например множествената склероза също е автоумунно заболяване.

Общи условия

Активация на акаунт