Витилиго

  • 224 313
  • 906
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 122
Също е от значение дали дишаме пълноценно. Мислих си до сега, че дишането си е дишане и си идва от самосебеси... Уви, оказва се, че повечето от нас дишаме много повърхностно, което не е достатъчно за снабдяването с кислород, нещо изключително важно. От няколко дни се ровя из интернет и виждам разни техники на дишане. От снощи започнах и да ви кажа- изумително! Първо спах чудесно(имам лош сън обикновено), второ това чувство в главата на "замотаване" или като под вода го нямам днес, а също така се чувствам по- спокойна като цяло, т.е. не съм напрегната както обикновено... ( моето витилиго го получих в период на невероятен стрес за мен!!!) Всички знаем как стреса се отразява на витилигото... Тази техника на дишане е много просто нещо- съветвам ви да обърнете внимане- има много инфо из интернета. Само може да ни помогне, не само за витилигото, но и да подобри тонуса ни, а кой знае? newsm78

# 721
  • Мнения: 81
хммм... на мен ми се появи от голям стрес  и както казах преди 10 години си изгорих и ръката(до китката)
а това сарсапарила каде може да се открие,а тази жена напълно ли се излекува или?
само някои от петната ли и се маханаха или всички..благодаря за информацията но ако пуснеш и още малко подробности няма да е лошо   Wink
Виждаха се още петна

# 722
Какво точно разбирате под заплес, за да мога да определя дали и аз не съм

# 723
йогите правят точно това което на нас ни е нужно -дишат правилно и са се научили да приемат нещата по леко от другите хора -в нета има много материали и за йога на мен лично ми се вижда добра идея но човек трябва да може да отдели поне 20 мин на ден за това и трявба да е постоянен...

# 724
  • Мнения: 4 651
Какво точно разбирате под заплес, за да мога да определя дали и аз не съм

 Joy Абе ти шегуваш ли се Simple Smile. Това за заплеса е бъзик.

# 725
определено всички сме се издухали тук.С тоя заплес ма убихте .

# 726
тук май сме се събрали хора с чуство за хумор  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 727
Тук пишат и за иглотерапия,някои пробвал ли е ,тук в Сливен има един китаец които се слави в това ,как мислите иглотерапията дали ще помогне.
http://zdrave.rozali.com/zaboliavaniia-zdrave/c809_0.html?PHPSES … 9836c0f70f488f012

# 728
  • Мнения: 4 651
Тук пишат и за иглотерапия,някои пробвал ли е ,тук в Сливен има един китаец които се слави в това ,как мислите иглотерапията дали ще помогне.
http://zdrave.rozali.com/zaboliavaniia-zdrave/c809_0.html?7dcb14 … 9836c0f70f488f012

Ами какво да ти кажа - или ще помогне или няма. Не съм запозната с иглотерапията и не мога да преценя, до колко практикуващите я в БГ си разбират от работата.

# 729
а някои слу4аино да е пил VITILEM,гледам го  този руски саит,някои да ги е пробвал тези таблетки?
http://vitiligo.firmsite.ru/

# 730
  • Мнения: 4 651
а някои слу4аино да е пил VITILEM,гледам го  този руски саит,някои да ги е пробвал тези таблетки?
http://vitiligo.firmsite.ru/

За 1 път го чувам. Няколко неща, които забелязах:
- Това е имуностимулатор.
- Мненията и темите на форума към сайта са писани всички в рамките на 1 месец.
- На разрешението за продажба (Сертификат Vitilem+) пише 2 таблетки по 3 на ден за 3-4 седмици.
- На сайта - 1 таблетка, 3 пъти на ден, за 6 месеца
- Пише, че не се препоръчва за алергични към пчелни продукти, значи е действащата му съставка е мед/пчелно млечице.

# 731
  • Мнения: 122
Този  Vitilem съдържа екстракт от едно водно растение Lemna Minor( водна лещянка), от което има и хомеопатично лакарство със същото име и казват, че се предписва за лечение на витилиго. Освен това в състава му видях, че фигурира и сорбит- т.е. витамин С - антиоксидант, нищо чудно и да проработи това лекарство...Аз се сещаам за нещо важно- всички, които казват, че имат някакво пигментиране твърдят, че са го получили от печене/ изгаряне на морето. Свързват го със слънцето, но на мен ми дойде гениалната мисял, че може за това да е причина СОЛЕНАТА МОРСКА ВОДА!!!!Нищо чудно, че на Мъртво море, което е с много солена вода има санаториуми за лечение на житилиго и псориазис и други коъни състояния... newsm78 Е, ако е това, много лесно- всеки ден бани с морска сол по белите петна #2gunfire  Даъе за да подплатя думите си с факти ще ви дам един линк да прочетете там за това, което ви написах Laughing Хайде сладури, приятна събота и неделя и събирайте сили и идеи за борбата #2gunfire Joy
 Ето го и линка: http://vitiligo.hit.bg/TREATMENT/NATURAL_ALTERNATIVE.htm
 Sunglasses Heart Eyes Joy

# 732
Здравейте и благодаря за информацията.
сега да ви покажа и аз какво открих може и да сте го виждали но все пак http://www.bgfactor.org/article_print.php?id=6606

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 01:14 от TOUCH_MAXAO_tSa

# 733
Здравейте и от мен!
Май вашата група се увеличи с още един член.А също имам витилиго поне от 2 години и да си призная никога не съм ходила на лекар или съм прилагала някакво лечение.Причината е че братовчедка ми има витилиго от 7-8 годишна и лелини направиха и невъзможното за да й помогнат,май без резултат.Не помня точно къде и с какво я лекуваха,пръснаха доста пари но поне няколко години не й излизаха нови петна.И когато на мен ми цъфна първото петно на ръката реших за себе си,че няма лечение не предприех нищо.С времето петната нарастваха и на брой и на големина и сега имам по глезените,китките и малки петънца на устните.Преди 2 дни се разрових в интернет и открих,че не всичко е загубено и не съм сама.Никога не съм се притеснявала от това можеби защото бях на 27 год.,омъжена с дете и не ми се е налагало да търпя злобните подмятания на децата.Най-често ме питат дали не съм си изгорила ръцете,но аз спокойно обяснявам как стоят нещата.Искам да ви питам твърде късно ли е да започна някакво лечение и откъде да започна?Опасно ли е ако приемам витамини в разумни граници и се мажа с нещо без лекарско предписание?Ако може кажете вие какво прилагате?Ще очаквам всякаква информация с интерес.За сега чао и лек ден на всички!

# 734
Здравейте и от мен!
Май вашата група се увеличи с още един член.А също имам витилиго поне от 2 години и да си призная никога не съм ходила на лекар или съм прилагала някакво лечение.Причината е че братовчедка ми има витилиго от 7-8 годишна и лелини направиха и невъзможното за да й помогнат,май без резултат.Не помня точно къде и с какво я лекуваха,пръснаха доста пари но поне няколко години не й излизаха нови петна.И когато на мен ми цъфна първото петно на ръката реших за себе си,че няма лечение не предприех нищо.С времето петната нарастваха и на брой и на големина и сега имам по глезените,китките и малки петънца на устните.Преди 2 дни се разрових в интернет и открих,че не всичко е загубено и не съм сама.Никога не съм се притеснявала от това можеби защото бях на 27 год.,омъжена с дете и не ми се е налагало да търпя злобните подмятания на децата.Най-често ме питат дали не съм си изгорила ръцете,но аз спокойно обяснявам как стоят нещата.Искам да ви питам твърде късно ли е да започна някакво лечение и откъде да започна?Опасно ли е ако приемам витамини в разумни граници и се мажа с нещо без лекарско предписание?Ако може кажете вие какво прилагате?Ще очаквам всякаква информация с интерес.За сега чао и лек ден на всички!
за начало прочети целия форум от 1 страница дано има6 време и ще си прецениш с какво да започне6 ,аз сега пия неоксид и пигменто и копривка.

Общи условия

Активация на акаунт