За маниакалната нужда от купуването на дрехи, обувки и т.н.

  • 24 078
  • 431
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 669
Брей, то марки, то чудо...... Tired А ние с гайдите, къде ли да Одим? newsm78
За превзетото фамилиарничене  по-добре и да не говоря........ Whistling

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Щом сте с гайдите, може би, ако смея да предложа, - на мегданЯ?!

# 47
  • Мнения: 191
Купувам единствено нужни  стоки    и то     в количества  , които са ми  необходими . Слава богу нямам залития .  А  и нямам  средства  за  излишества .
Но познавам  хора , пълна  моя противоположност.С  мания за  трупане на козметика  и последните си пари  даде за доста скъп  крем за  лице  , без да помисли, че остава  без   стотинка до следваща заплата .

# 48
  • Мнения: 6 669
Щом сте с гайдите, може би, ако смея да предложа, - на мегданЯ?!

Ти там ли ги разхождаш твоите цървули? Laughing

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Щом сте с гайдите, може би, ако смея да предложа, - на мегданЯ?!

Ти там ли ги разхождаш твоите царвули? Laughing
Аз цАрвули нямам, душице. Ти си човекът с гайдите.

# 50
  • Мнения: 9 990
Мне, не познавам такива.

# 51
  • Мнения: 1 175
На мен пък ми е интересно какво е отношението към моловете в различните страни. Тук например напълно липсва сензацията и лукса които обгръщат моловете в България. Може би защото ги има отдавна и са навсякъде, не са нещо специално. Да отидеш в мола и да си накупиш туй онуй не е израз на висок статус или възможности. В някои молове има и луксозни магазини, но много от тях имат просто обикновени вериги магазини които не са нещо особено. Храната обикновено е ужасен боклук. Въобще "субкултурата" на мола са главно момиченца в пубертета и малцинствата, които искат да се изфръцкат с нещо лъскаво на далавера (моловете обикновено имат големи отстъпки, не се водят за скъпи места).

# 52
  • Мнения: 9 990
Или просто стоят на топло през зимата.И не пазаруват-то няма с какво.

# 53
  • Мнения: 6 669
Отново демонстрираш невероятен „полет на мисълта„ от който на повечето тук им е писнало.... Tired Справка- виж си титлата......... Laughing

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Виждам забележително чувство за хумор. Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 457
Имаше една песен, в която се пееше "моя свят не е твоя", все се сещам за нея като прочета такива коментари...
Защо е тоя сарказъм, наистина някои жени живеят по начин, по който на другите им се струва нереален, невъзможен и фантасмагоричен, просто защото никога не могат да си  представят, че е възможен да се случва по едно време  с техния.. Tired

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
.... Тук например напълно липсва сензацията и лукса които обгръщат моловете в България. Може би защото ги има отдавна и са навсякъде, не са нещо специално. Да отидеш в мола и да си накупиш туй онуй не е израз на висок статус или възможности....

Всеки нормален човек, който е видял свят, не квичи като прасе на заколение от перспективата за мол - чисто и климатизирано място, където можеш да измиеш колата, докато пазаруваш храна и/или дрехи. Не знам защо много жени си искат женския пазар....

# 57
  • Мнения: 9 990
От МОЛ-а съм купила по-евтини дрехи, отколкото от пазара на Красно село, апропо. Peace

# 58
  • Мнения: X
Тук например напълно липсва сензацията и лукса които обгръщат моловете в България.

Какви сензации и луксове обгръщат моловете в България?

# 59
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Шантал, баналничиш с подобни изказвания.

 Но пък да се ограждаш постоянно с вещи си е жива патология или пък на всяка цена да имаш продукт от скъпа и известна марка купен с дълго събирани пари и по нищо не отговарящ на социалния ти статус.

Например обувки Маноло  /въпреки, че това не единствената престижна марка обувки/ да се се разхождат в кварталния МОЛ.



Общи условия

Активация на акаунт