Какво искаш 088463705*?

  • 4 999
  • 31
  •   1
Отговори
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
непознат номер звъни и затваря...
много пъти... вече час...

защо някой би го направил?
какво се цели с това?

надали мога да го спра - глупостта няма спиране.  Tired
помогнете да си отговоря на горните въпроси  Hug 

# 1
  • Мнения: 191
Преди време  и  аз  имах  имах  обаждания   ,  но  от скрит телефон.
 Както  почнаха ,  така  и  спряха .
 При положение , че  номера  не е скрит  ,  аз бих позвънила  и  попитала защо  са  обажданията .
Тел.апарат няма  ли възможност да  блокира този  номер?

# 2
  • Мнения: 25 602
Не разбирам проблема.  newsm78
Ако се чудиш кой е, звънни от друг телефон и виж кой ще се обади. Ако искаш да го спреш, блокирай го. Можеш да пуснеш жалба в полицията срещу телефонен тормоз също.
Защо всъщност пусна тема тук? Подозираш, че е човек от форума ли?

# 3
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
направих всичко възможно.

звънях на номера - не вдига
проверих децата (големите) - не са те и не са техни приятели
проверих мъжа - няма такъв номер в указателя
питах оператора - не може да ми помогне.
не мога да блокирам само този номер - или всички обаждания или никое.

не съм в тиин възраст  Stop 
от 15+ години съм семейна за втори път  Blush прекалено дълго за някоя стара любов   
не съм давала знаци на някой да ме ухажва и то по такъв глупав начин.
и в половинката съм почти сигурна  Laughing

пиша, защото се чудя защо някой би правил нещо толкова... дразнещо ooooh!
какво цели? и колко ограничен трябва да си, за да го правиш?

# 4
  • Мнения: 25 602
звънях на номера - не вдига

Звънни утре или вдругиден от чужд телефон.

А ти да си звънила на някого служебно, по обява или нещо от този род? Нищо чудно някоя ревнивка да е видяла номера ти в телефона на Милото и...
Абе, следващия път, като звънне, що не попъшкаш малко? Със сигурност ще има развитие на драмата.  Laughing

# 5
  • Мнения: 10 547
Твоето дете да не учи с моето и случайно съученичката му да е поискала номера ти, за да го даде на майка си, а в същото време да го е взела за да набира на малката си сестричка разни номера, чийто собственици истерично след 215645 позвъняване крещят?

Веднъж бях изпратила 31 съобщения на бившия си шеф с текст "уби еби", набран незнайно как от супер-дупер модерния ми тъпанарски телефон.

# 6
  • Мнения: 66
Отговори на тормоза със същото... Така ще се убедиш дали е насочен към теб или е грешка. Миналия месец заради 2 хлапачки ( явно искали да тормозят някое момче или момиче) ми го погодиха тоя номер. Такива скандали спретнах на половинката, но късно се бях сетила за отговор на тази атака, и с смс получих след 2 седм обяснение Grinning.
Но има и психопатки. Преди 2 години една объркана 40г самотна колежка си бе въобразила, че ще ни разделя с мъжа ми. То бяха смс посред нощ, фейсбук атака, дори на вратата ни дойде( да търси утеха, била пребита от бившия) - пълно куку... И пред приятели тръгна да показва близост с моя и стана страшно... за нея Grinning
Тормози го този номер за да стигнеш до истината или най- малкото да го откажеш Wink
Успех! Wink

# 7
  • Мнения: 9 689
Имам навика като си загубя мобилния, да си го "викам" от домашния телефон. Веднъж обаче, по погрешка съм набрала грешен номер и отсреща ме посрещна една психоПатка "как били ставали тия грешки"? Да не навлизам в подробности, но някои хора съвсем са изтрещяли.

Преди години едни телефонни измамници точно така правеха. Звънят ти и чакат да им се обадиш, за да ти обяснят, че били "брат'чеда от провинцията ".

# 8
  • Мнения: 9 652
Веднъж бях изпратила 31 съобщения на бившия си шеф с текст "уби еби", набран незнайно как от супер-дупер модерния ми тъпанарски телефон.

 Joy

st. Dobri, или блокирай номера или не отговаряй! Ще звънят ден, два и ще им писне!
Потърси номера в Гугъл. Може притежателят да е пускал обяви или подобни и да излезе нещо.

п.с. нямаше ли наскоро тема точно в клюкарника за звънене от подобен номер, мълчание ала бала и накрая се оказа, че било реклама на Виваком...  newsm78 ... или бъркам...  Thinking

Не намирам темата в Бг-мамма. Намерих подобна в друг форум. Моля да не се счита за реклама!
http://hardwarebg.com/forum/archive/index.php/t-220277.html

Последна редакция: сб, 29 дек 2012, 23:47 от Ice Queen

# 9
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
 Tired не е рекламна кампания.
няма чак толкоз нахъсани служители, че от 21:00 до 01:30 да ми направят още 18 повиквания.

да звъня и да затварям би означавало, че между мен и тях няма никаква разлика.
благодаря, но не.

# 10
  • Мнения: 66
 Като не ти се пада до тяхното ниво да ги откажеш, ползвай друг номер докато им мине мерака. Незнам с какъв телефон си, дали си разглеждала подробно функциите, но моя има опция препращане на повиквания от конкретен номер към гласова поща. Нека се набутва, по- бързо може да се откаже.

# 11
  • Мнения: 0
Е, как така не можеш да блокираш само този номер. Не ти вярвам. Освен ако не си с мобилен телефон от времето когато батериите им се носеха отделно в куфарче. Значи може да има малки разлики, но от настройки отиваш на повиквания, от там на всички обаждания, от там на авто отхвърляне - списък отхвърлени - промяна и добавяне. Щом аз мога да го направя от допотопния си Самсунг, модел отпреди три години, значи и ти трябва да можеш. Въпросът е дали искаш  Wink

А за поста на Петинка - съвсем уместен и съвсем по темата  Crazy  Joy

# 12
  • Мнения: 9 990
Оххх, модел от преди 3 години не е допотопен. Аз имам отпреди 9 години самсунг-работещ на пушка. Баща ми го ползва. И да-няма много опции.

# 13
  • Мнения: 1 334
Разбира се, че можеш да блокираш номера.Ако не можеш сама да се справиш, отиди до някой център на мобилния си оператор и ще ти помогнат.

# 14
  • Мнения: 2
не всички телефони могат да блокират така номера, особенно ако не са смартфони. Бързате да нареждате, без да знаете за какъв телефон става въпрос.  Да дъртия Самсунг (като моя) може, но ти знаеш ли какъв е телефона на авторката?

Общи условия

Активация на акаунт