Къде спят децата ви?

  • 6 122
  • 174
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 356
Децата ми никога не са спали в нашето легло. Имат си собствена стая и спят сами. Не отричам, че се е налагало да стоя седнала на леглото на малкия до като заспи, но мисля, че вече нещата се нормализират.

# 76
  • Мнения: 8 505
Втора опция Peace Ако имахме още една стая,щеше да спи в нея.

# 77
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И Ивайло спи в нашата стая, но в собствено легло. Само вечер заспива до нас, в нашето, но после го премествам в неговото. Иначе ако имах голямо жилище, щях да му направя самостоятелна стая.

# 78
  • Мнения: 2 000
Спи в кошара, която вечер бутаме до нашата спалня. Понякога той се събужда през нощта и се намърдва или зад мен или между мен и баща си. Малко ми е неудобно като се завре в мен, но пък си ми е кеф да го усещам. Като си помисля, че след някоя и друга година няма да иска и да ме целуне, та нека поне сега му се порадвам.

# 79
  • Мнения: 498
в бебешко креватче Wink

# 80
  • Мнения: 3 760
Спи в своето легло в спалнята ни. Мисля да е така докато стане на 1-2 години и после-в своя стая. Не я взимам да спи при мен/ въпреки че много ми се ще / и тя не си иска  /като не знае, че може.../

# 81
  • Мнения: 139
Всеки си спи в своето легло,но за жалост нямам още една стая за детска.Виждам,че това е проблем и при много други родители.

# 82
  • Мнения: 110
здравеите,при нас е страшен проблем със заспиването въобще.На 3месеца сме,но татко и много я разглези -заспива само на ръце и като я оставиш в креватчето и се събужда след 10мин.Опитвам се когато него го няма да я оставям да заспива сама.Трябва да изтърпя поне 45мин сърцераздирателен рев.Сърцето ми се къса.

# 83
  • Мнения: 18 542
Същия проблем имаме и в нашето семейство. Борис спи в нашето легло. Не иска да легне в неговото въобще. Не мина номера нито с красиви завивки, нито с увещания, нито на сила.  ooooh!
В чудо съм се видяла... Thinking

# 84
  • Мнения: 110
Колко време ,като дни ,мислите че щте реве преди да свикне сама да заспива в креватчето си.В книгите пише 3 дена рев до заспиване от умора ,и на четвъртия вече заспива сама.Някой пробвал ли го е ?Ако не става така поне да не мъча детето.

# 85
  • Мнения: 7 821
Колко време ,като дни ,мислите че щте реве преди да свикне сама да заспива в креватчето си.В книгите пише 3 дена рев до заспиване от умора ,и на четвъртия вече заспива сама.Някой пробвал ли го е ?Ако не става така поне да не мъча детето.

При малкия отне 1 седмица. Бяхме му изпуснали края като бебе и към 6 месец се наложи да си пореве  Sad. Но свикна и всичко си дойде по местата.

# 86
  • София
  • Мнения: 270
Е, явно има и успели Simple Smile Може пък аз да не съм била достатъчно упорита. Но все пак си мисля, че си е до дете. Моето така и не можа да свикне. Така, че аз реших да не го мъча.

# 87
  • Мнения: 415
Спят в леглата си, които са в нашата стая.

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Втора опция. В собственото й легло в нашата стая. За момента нямаме възможност да я отделим, но скоро и това ще стане. А случаите в които е спала на спалнята са максимум 5 и то само, когато е била болна. Wink

# 89
  • Мнения: 3 042
LaughingИ двете ми деца спят в собствени легла, но в нашата стая. Каката е вече голяма, но не иска да спи сама в друга стая, а малкият ме е страх да го оставя сам през ноща - понякога се буди.
 luvbedНаправо сме си като в дядовата ръкавичка, но докато непорасне малко повече малкия, за да пази каката, няма как.

Общи условия

Активация на акаунт