Къде спят децата ви?

  • 6 121
  • 174
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 63
Спят си в собствена стая,в собствени легла.Бяха доста малки когато ги отделихми.Мисля,че две деца се научават по бързо да спят сами.Ако е само си мисля,че е по-трудно!

# 91
Бебчо през повечето време спи в креватчето си, но аз спя в неговата стая да ми е по-лесно като се събуди нощем. Понякога си мисля че ме усеща като съм в стаята и от това се буди през нощта. Най-неприятните моменти са заспиването и събуждането в 5 сутринта #Crazy. Заспиването понякога ни отнема час пеене. Таткото е решил да го почва по системата "рев-до-заспиване" ама на мен ми е много жал и незнам как ще се разберем newsm78. А пък сутрин си се буди и определно не се успокоява докато не го взема в мойто легло. Тогава почва половин час радост - скачане и ритане и после аз заспивам, след което и той по някое време се кротва и си доспиваме до към 7

# 92
  • Sofia
  • Мнения: 288
Би трябвало баткото да спи на вторият етаж на двуетажното легло в детската стая, а бебо в креватчето си, което все още е в спалнята ни.
Обаче баткото ми излиза с номера, че го е страх и се намества точно по средата на спалнята. През ноща бебо като се събуди за пореден път го тръшвам на спалнята между брат му и мен, за ми е по лесно да го манипулирам - вода, биба, мляко, биба, вода, биба и т.н.
Така аз спя на крайчеца на спалнята и има вероятност да изпадна.
Половинката на съпругът ми е празна - много му шумиме, а и той учи за изпит, а баткото не мога да го изтикам от средата.

Тази мила картинка ми се случва вече по-рядко. Превъзпитавам ги.
След време ще ми липсва.

# 93
  • Мнения: 175
Откакто се е родила Мони, спи сама в нейното легло, което е в нашата спалня. Толкова е свикнала да спи така, че няколко пъти съм се пробвала да я гушна при мен в леглото, ако мрънка (заради зъби или ако е болна), но тя не иска, сочи ми леглото си и вика "Там!".
И ние сме така малкия никога не е спал при нас,винаги е заспивал сам и има здрав сън.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 477
Малката винаги си е спала в креватчето, което е в моята стая. Аз лично не исках да спим на едни креват с нея, понеже аз не мога да се наспя добре. Имали сме периоди и на стоене по един час да й държа ръката в тъмното докато заспи, после заспиваше сама. От няколко месеца манипулира баба си вечер да седи при нея в стаята и баба й се съгласява. Ако съм само аз в къщи - кара ме да седя малко в стаята докато заспи, аз обикновено чета книга за половин час и така.

# 95
  • Мнения: 6 315
Спим заедно в едно легло  Embarassed. Буди се през нощта и ме търси и вика. Мисля като се стопли да си го отделя в неговата стая.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 1 306
В нашето легло.

# 97
  • Мнения: 1 072
в техните си легла в тяхната си стая.

# 98
  • Мнения: 695
спи си в нейната кошарка в детската стая,но за сега и ние с таткото спим при нея,скоро обаче смятаме да си се принесем в спалнята  Hug

# 99
  • Мнения: 877
От първия ден спи при нас! Гушната или в единия или в другия. Много е готино, никога няма да я преместя в отделно легло (а пък за стая да не говорим), ако сама не поиска разбира се. Мъжът ми е против също.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Всичко си е до навик. Както го научиш, така ще е  Wink Мишо от бебе си свикна да си спи на кошарата и така е и до днес. Доскоро нямахме детска стая и спи в спалнята при нас, но съвсем скоро му предстои отделяне. Няма търпение, милият, вече. Взимала съм го понякога, когато съпругът ми го е нямало през ноща, но не съм имала проблем след това да си спи пак в леглото.

# 101
  • Мнения: 1 410
В началото заспиваше сама в бебешко кошче. После започна като спи да си удря ръзете в страничните решетки на кошчето и й взехме легло, но с него така и не можа да викне и лека полека се намести в нашето легло. Сега е на 10 месеца и се опитвам да я науча да спи в нейното легло, но това вече ми се струва невъзможно. Събужда се нощем, изправя се на креватчето и започва да плаче истерично, докато не я гушна. Поставянето отново в нейното легло е невъзможно, защото някак усеща и започва пак да плаче, така до сутринта. Още е малка да й говоря. Просто не зная как да се справя. Confused

# 102
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Откакто се е родила Мони, спи сама в нейното легло, което е в нашата спалня. Толкова е свикнала да спи така, че няколко пъти съм се пробвала да я гушна при мен в леглото, ако мрънка (заради зъби или ако е болна), но тя не иска, сочи ми леглото си и вика "Там!".
И ние сме така малкия никога не е спал при нас,винаги е заспивал сам и има здрав сън.
при нас е абсолютно същото.

# 103
  • Мнения: 5 468
Спи в нашата стая в своето си легло.

# 104
  • Мнения: 2 818
Откакто се е родила си спи в нейното легло, освен съвсем в началото, когато нощем се будеше и заспиваше върху мен(това продължи само първия месец), от 5тия месец е и в своя стая. Винаги някой от двама ни е до нея докато заспи, така си го направихме и ни харесва. Понякога, когато се събуди нощем(рядко явление) иска баща й да легне до нея на голямото легло(има бебешко легло и нормално голямо, което още не използва).
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт