Къде спят децата ви?

  • 6 108
  • 174
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 2 164
В собствено легло в нашата стая.

# 136
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
? Не се ли притеснявате, че ще се отвие (нашият доста често прави това), че няма да го чуете или нещо подобно? Още се двуомя и се чудя какво да правим. Как става местенето най-безболезнено за...майката??? Whistling

Местиш го и стискаш зъби ако плаче. Но то плаченето обикновенно е вик за внимание и не стаята е важна, а човек да се върти наоколо. Аз с нетърпение чаках да стане май, че да отделя ноемврийче в друга стая ( да не топлим всичко). За бебо нямаше никакъв проблем - ние си изнесохме спалнята от неговата стая, да же леглото му не преместихме. За мен също беше лесно, защото вярвам, че детко трябва да е сам от първия ден ( ама като е будем - игра, гушкане и т.н. не си мисли че го зарязваш ако спи само детето)
И до мен да спи и на другия край на къщата все може да не го чуя ако спя....
Отвиването се решава с чувалче за спане. Препоръчвам ти ! Има тънки, дебели, шарени, с и без ръкави.... Аз си ги шия сама.

# 137
  • Мнения: 6 472
Голямата в момента спи в нейната си стая, но до 3 г. спеше в нашта. Дребосъчето до 5м спеше при нас, после го прехвърлих при сестра му. Сега пак го върнах при нас, защото почна да се буди от зъбките и буди и каката.
И двете никога не са спали в нашето легло. Мен ме е шубе (наплаших се много преди години) и в крайна сметка никой не спи.

# 138
  • Мнения: 1 425
Моят син от както се е родил спи в собствената си стая/сам/.Е това разбира се значи,че аз ставам на вечер по пет пъти ама.................. Peace Peace Peace

# 139
  • На небето
  • Мнения: 5 530
О ние ценим територията си сина ни също.  Twisted Evil Обикновено го приспиваме на нашето легло като се гушкаме двамата след което аз се изнасям и след малко като отида да го проверя той се е преместил в своето си легло. Понякога през нощта се домъква при нас върти се върти се и пак си отива в своя си креват. Та всяка птичка да си знае гнездото. Пък и аз мога само с 1 мъж да спя и това си е моя мъж.  Twisted Evil Не бих могла да заспя ако дребния е до мен.
За сега спи в кошарата до нашето легло, но след време като порасне и спре да се буди нощем, ще сме в отделни стаи.

# 140
  • Мнения: 1 425
О ние ценим територията си сина ни също.  Twisted Evil Обикновено го приспиваме на нашето легло като се гушкаме двамата след което аз се изнасям и след малко като отида да го проверя той се е преместил в своето си легло. Понякога през нощта се домъква при нас върти се върти се и пак си отива в своя си креват. Та всяка птичка да си знае гнездото. Пък и аз мога само с 1 мъж да спя и това си е моя мъж.  Twisted Evil Не бих могла да заспя ако дребния е до мен.
За сега спи в кошарата до нашето легло, но след време като порасне и спре да се буди нощем, ще сме в отделни стаи.
newsm74 smile3501 smile3501

# 141
  • София
  • Мнения: 1 546
Отвиването се решава с чувалче за спане. Препоръчвам ти ! Има тънки, дебели, шарени, с и без ръкави.... Аз си ги шия сама.
Абе пробвахме с чувалчето. Имаме си но.....след поредното завъртане се оказал омотан целия и като настана един рев... ooooh!...едвам сварих посред нощ да го измъкна, че да не се разсънва много. Повече не опитах. Blush

# 142
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
моят човек е по-голям от твоя - над 1м е висок, обаче не се е омотавал никога въпреки че се върти здраво. Чувала му е с окло 5 см по-дълъг от него (луфта при пръсчетата) и не е достатъчно широк че да се замота, и е доста лек (тънък) . Ако стесниш  (или и скъсиш) вашия дали няма да е ОК?
Заслужава си да опиташ защото и да се отвие ще остане по чувала.

# 143
  • София
  • Мнения: 1 546
Благодаря ти. Grinning Живот и здраве като решим да местим леглото ще пробвам и този вариянт.

# 144
  • Мнения: 1 393
Уви и дъщеря ми спи при нас и незнам как да я накарам да си спи в леглото  newsm78

# 145
  • Мнения: 17
Ради си спи в неговата стая а Дени е в спалнята при нас на кошарка,защото нейната стая не е готова.

# 146
  • Мнения: 303
в нейното легло, което е залепено за нашата спалня и е свалена решетката...понякога като се събуди пред ноща идва при нас..

# 147
  • София
  • Мнения: 983
Еми, срам не срам - при нас Embarassed. Пробвахме всякакви варианти, но тя спи много неспокойно - буди се да пие вода, да проверява къде съм и т.н. В продължение на седмица и нещо се бях заинатила да си спи в стаята - е... направо се разбих от нощни тигели по коридора - вече на човек не го докарвах от недоспиване smile3507 и реших на този етап да се откажа, за да сме си мили и драги през деня. И така - битката е изгубена, но не и войната smile3508

# 148
  • Мнения: 146
в нейното легло, което е залепено за нашата спалня

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Всеки спи на собственото си легло (е, ние с тати сме на едно легло), но сме в една стая (по няколко причини).

Общи условия

Активация на акаунт