В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 671
  • 717
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 531
Едва ли, минималната възраст е 4 години.
доколкото знам пускат в свободните часове с родители. Ние ще пробваме др седмица, но ми се иска малко по-подробна информация.

# 406
  • Мнения: 1 831
препоръчайте добър ортопед в Добрич

# 407
  • Мнения: 5 037
Аз съм много доволна от д-р.Великов в ДКЦ 2.Преди 2 г. много ми помогна .

П.П. За много години на всички,живи и здрави да сме.

# 408
  • Мнения: 173
препоръчайте добър ортопед в Добрич

Петър Великов и Иван Николов и двамата са в ДКЦ-2.

# 409
  • Мнения: 1 831
преди години като дете бях ходила при него и сякаш не ми помогна много ... за Великов говоря

# 410
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета.
Не съм от Добрич, но работя тук и ме интересува добър стоматолог в града, който работи внимателно, МНОГО професионално и предпочита биологичното лечение на зъбите и запазването на нервите им, за да се запазят зъбите живи за по-дълго време. Ех, че го обясних  Wink , но наскоро една зъболекарка във Варна така зверски ми извади нервите на един зъб, че 1 час ревах на стола докато работеше и след това 1 час ревах като излязох от болката, която ми причини. Не се бях чувствала така от зъболекарските посещения в ученическите години. Ужасно беше.  Sad
Препоръчаха ми д-р Милен Недялков /някъде до Младежкия дом/ и прочетох едно интервю с д-р Любов Станчева и майка й. В нета няма много инфо и мнения за стоматолозите в Добрич.
Разчитам на вас за мнения и препоръки и огромно БЛАГОДАРЯ предварително.
Спокойна нощ.

# 411
  • Мнения: 8 952
д-р Даниел Недялков, не Милен. До Младежкия дом. тел. 60-44-50

Аз ходя само при него вече сигурно от 15 години. Много е внимателен и голям професионалист. И аз бях наплашена от вадене на нерв в ученическите години.

# 412
  • Мнения: 19
д-р Даниел Недялков, не Милен. До Младежкия дом. тел. 60-44-50

Аз ходя само при него вече сигурно от 15 години. Много е внимателен и голям професионалист. И аз бях наплашена от вадене на нерв в ученическите години.


Благодаря за инфото, utro77. Ще пробвам при него та да видим какво ще стане. Ще споделя мнения и впечатления.
Хубав ден.   bouquet

# 413
  • Мнения: 170
Здравейте,  лятото ще прекарам в Добрич с детето.  Иска ми се да я запиша на танци, на плуване или нещо друго  newsm78 (на 2г.е) . Къде бихме могли да се запишем, и дали ще ни приемат където и да е било , само за 3мес. ?
Благодаря и приемам всякакви съвети и предложения  bouquet

# 414
  • Мнения: 531
Здравейте,  лятото ще прекарам в Добрич с детето.  Иска ми се да я запиша на танци, на плуване или нещо друго  newsm78 (на 2г.е) . Къде бихме могли да се запишем, и дали ще ни приемат където и да е било , само за 3мес. ?
Благодаря и приемам всякакви съвети и предложения  bouquet
На нищо. Трябва да има поне 3 или 4 години навършени. Иначе може да плувате заедно в изида или  русалка. Моята дъщеря плува с баща си  (на 2г и 3м).

# 415
  • Мнения: 170
мерси deiza   bouquet , и аз така си помислих, че е малка още, но не бях сигурна. 

# 416
  • Мнения: 1 831
Моля ,споделете къде тук могат да ми щампират бебешко боди и тениска

# 417
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Моля ,споделете къде тук могат да ми щампират бебешко боди и тениска
Във всяко едно фото.

# 418
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Отново тече кампанията за избор на най-добрият град за живеене.


 за Добрич


# 419
  • Мнения: 43
Здравейте,

търся координати на логопед от кв. Добротица - казват че била добра. Нищо др. не зная. Моля някой от вас ако има име, тел.  или просто мнение за някой др. логопед да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт