В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 707
  • 717
  •   1
Отговори
# 90
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Нашите нямат търпение да се отърват от тях и категорично казаха, че излизат в отпуска от 01 юни, но по закон се полага детска на децата и са длъжни да сформират групи. Пак гледат да се скатаят, но и хората като не си търсят правата, ще е така.

# 91
  • TX
  • Мнения: 590
Спинки при нас когато наближи времето да изписват баткото "изкрънкъхме" месец и половина, а малките ходиха на сборна в същата градина, но за дребните вече не ми бяха останали нерви да се занимавам с персонала и директоката пък и решихме,че е по добре и за бъдещата им адаптация в училище да са на лятно училище. Но все пак това беше...отдавна.

# 92
  • Мнения: 2 821
Скатават се и излизат с номера, че виждаш ли децата трябва да останат с по-малки от тях. Направо си ги обработват да не искат самите деца да остават лятото с т.нар бебета...Те и за сборни ги обработват...Изобщо голяма школовка им дръпват Laughing

# 93
  • TX
  • Мнения: 590
Скатават се и излизат с номера, че виждаш ли децата трябва да останат с по-малки от тях. Направо си ги обработват да не искат самите деца да остават лятото с т.нар бебета...Те и за сборни ги обработват...Изобщо голяма школовка им дръпват Laughing
мхм  #Cussing out

# 94
  • TX
  • Мнения: 590
Цитат

                                                          ДНИ ЗА ТВОРЦИ  

ОТ 1.05.-17.05.2013г. дни на отворени врати за всички малки творци от 6г до 12г отите групи участници.От 6ДО 8г и от 9 ДО 12г.Наградите ще бъдат едномесечен /от 9.30 до 16.00/приемни часове

безплатен курс на обучение в школата с ръководител Росен Великов  .НАЙ-ДОБРИТЕ РИСУНКИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАЗАНИ НА ИЗЛОЖБА

.ВСЕКИ УЧАСТНИК РИСУВА НА МЯСТО ЕДИН ЧАС/без присъствие на родител/

Изложбата ще бъде наредена от 7-до 14.05.2013г.на адрес бул.Трети Март 6/срещу градската градина ,музе

Класирането и най-добрите рисунки можете да видите в сайта ни .Победителите могат да се свържат с нас по

е-мейла desi.vel.5@gmail.com .ТАКСА ЗА УЧАСТИЕ 2лв.Жури от професионални художници  -ще избере 1во и 2ро място,

на тел.0896764341 ;0898344316/след 6.05./ такса за участие/ 2лв

 

ДЕЦАТА ДА СИ НОСЯТ

пастели или темперни бои.НАЙ-ДОБРИТЕ РИСУНКИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАЗАНИ НА ИЗЛОЖБА  Приемни часове от

9.30.до 16.00ч.листите за рисуване са осигурени от школата

НАЙ -ДОБРИТЕ РИСУНКИ ЩЕ  БЪДАТ СЛОЖЕНИ В РАМКИ.На всички участници ще бъдат раздадени поощрителни награди


 
http://www.milenium2000.com/%D0%BA%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

днес малко ще си порисуваме  Laughing
весели почивни дни желая  bowuu
моите им беше много забавно
редактирам се, че са удължили конкурса до 17.05 на

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 21:53 от Murka

# 95
  • Добрич
  • Мнения: 958
Доре, малко късно ама  Embarassed

Глава трета.
ДЕТСКИ ГРАДИНИ

Чл. 18. (Изм. - ДВ, бр. 36 от 1998 г.) (1) Детските градини са за деца от 3-годишна възраст до постъпването им в първи клас.
(2) (Отм. - ДВ, бр. 90 от 2002 г., в сила от 2003/2004 учебна година.)
/от Закон за народната просвета/

Дежурни винаги ще има. Ако искаш да оставиш Ивчо, никой нищо не може да ти каже.

# 96
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Събития по градове за месец МАЙ 2013 г.



ДОБРИЧ

10 май, петък, 10:30-12:00ч., Младежки дом, Синята зала (пл. „Стария орех“ №1), Неформална кърмаческа среща с подкрепата на Ла Лече Лига

# 97
  • Мнения: 9
Здравейте мами! Извинявам се че не съм прочела темата и може би ще повторя въпроса но искам да попитам дали някъде в Добрич има бебешки магазини където продават (памперси, мляко) на ниски цени, нещо като борси или от сорта. И ако е възможно да ме ориентирате как да стигна от центъра до там тъй като не съм от града.

# 98
  • Мнения: 29
здравей iveto_92 , относно въпроса ти за бебешки борси, аз знам една - намирала се някъде около 1 поликлиника, ама и аз не знам точно къде. Сега другата седмица ще ходя в нея и ако до тогава все още те вълнува темата ще те опътя. Simple Smile Чувала съм за подобна такава борса и някъде около Младежки дом, но отново не знам къде точно се намира, понеже и аз не съм от града Simple Smile

Имам и аз един въпрос към мамите от Добрич - след месец ми предстои рааждане, а не съм се срещала все още с педиатър и дори не знам как стават нещата с тях - знам само че предварително трябва да говоря с педиатър дали има свободни места за пациенти ии след като се роди детето уж трябвало да дойде в къщи за 1вия преглед... Таа може ли някоя от вас да ми препоръча имена, за да се ориентирам ... Ии ест къде преглеждат Simple Smile

МЕрси предварително Simple Smile

# 99
  • Мнения: 9
много ще съм ти благодарна ако я откриеш да ме упътиш после Росица Петрова Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2
Първо здравейте, че отдавна не съм писала Simple Smile

Здравейте мами! Извинявам се че не съм прочела темата и може би ще повторя въпроса но искам да попитам дали някъде в Добрич има бебешки магазини където продават (памперси, мляко) на ниски цени, нещо като борси или от сорта. И ако е възможно да ме ориентирате как да стигна от центъра до там тъй като не съм от града.

Аз лично купувам памперсите от магазините Солаков или от Соня- до младежкия дом двата магазина са един до друг, Солаков има и по пътя от площада надолу към детската кухня; а още един магазин на Соня има до паркинга на Свободата. В началото купувах и от Оазис-а до подлеза срещу Бакарди.


Имам и аз един въпрос към мамите от Добрич - след месец ми предстои рааждане, а не съм се срещала все още с педиатър и дори не знам как стават нещата с тях - знам само че предварително трябва да говоря с педиатър дали има свободни места за пациенти ии след като се роди детето уж трябвало да дойде в къщи за 1вия преглед... Таа може ли някоя от вас да ми препоръча имена, за да се ориентирам ... Ии ест къде преглеждат Simple Smile

МЕрси предварително Simple Smile

Педиатъра на Мони е д-р Карпузов, във 1-ва поликлиника, също е и мой лл. За сега съм много доволна, винаги е прилагал адекватно лечение, пасва ми като доктор, защото има точното отношение, което аз изисквам и абсолютно същото разбиране за лечение, като моето. Но все пак, това си е въпрос на предпочитания, зависи какъв доктор точно търсиш- ако търсиш хомеопат- определено Карпузов не е такъв. Направления винаги ми е давал, за каквото се е налагало, нямала съм никакви проблеми. С него се разбрах , когато ходих за кардиограма точно преди раждането, попитах го, дали ще може да поеме Мони, съгласи се, каза да му се обадя като се приберем от родилното, на деня, в който ни изписаха му се обадих, той дойде почти веднага, дори не бях разопаковала още багажа, после дойде след около 10 дена пак, и така, всеки месец си ходихме ние на преглед в кабинета му. Подкрепяше ме и с моите дилеми с кърменето, та съм много доволна, тъй като все още кърмя малката , която вече не е толкова малка.

Относно раждането и гинеколог- моята бременност я следеше д-р Стоилов, доволна съм от него, и раждането ми го води той, дъщо съм доволна. Апарата му е наистина много добър. За мен прегледа на видеозон бяха най-щастливите ми посещения, тръпненето от това да видя детето си, личицето, нослето, устничките, и след като веднъж ме гледаха на обикновен видеозон , където абсолютно нищо  не видях и не разбрах, просто съм сигурна, че при втора бременност пак бих си ходила на такива прегледи. ФМ за мен също е важна и необходима при всяка бременност, за разлика от БХС, където мнението ми е противоположно.

# 101
  • TX
  • Мнения: 590
Здравейте мами! Извинявам се че не съм прочела темата и може би ще повторя въпроса но искам да попитам дали някъде в Добрич има бебешки магазини където продават (памперси, мляко) на ниски цени, нещо като борси или от сорта. И ако е възможно да ме ориентирате как да стигна от центъра до там тъй като не съм от града.
Принцес ти е отговоила Соня и Хинко имат борса до младежкия дом по Кирил и Методий ълицата и до първа поликлиника в сградата на ансамбъла, на Солака борсите са до младежкия в същия блок през няколко магазима и в пресечката между читалището и почата посока към млечната кухня в дясно,  но не съм сигурна дали той продава и АМ

# 102
  • Мнения: 41
Здравейте , и аз имам нужда от съвет , дъщеря ми ще е първи клас в Славейков , може ли да ми препоръчате учител там за целодневно обучение , чух добри отзиви за Венета Рангелова и Ани Иванова , но май те са на половин ден - от канцеларията ми мънкат по телефона , че не се знаело , едва ли не нямало нужда да избирам учител  Rolling Eyes. Ако някой от вас може да ми помогне ще съм много благодарна   bouquet

# 103
  • Мнения: 161
Здравейте! Имам нужда от помощ. Търсим си квартира спешно. Търсих в Интернет, вестници, обяви, но не ме устройват цените. Става въпрос за гарсониера с наем около 100лв +/-
Благодаря предварително

# 104
  • In Hell
  • Мнения: 122
Здравейте, нова съм при вас и бих искала ако е удобно да ви помоля да споделите мнения за тукашната държавна млечна кухня - има ли разнообразие и подходяща ли е наистина за малки деца?
Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт