В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 708
  • 717
  •   1
Отговори
# 285
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте искам да попитам някои знае ли кога д-р Монева ще преглежда в града?

Д-р Монева вече няма да идва за прегледи тук, за съжаление. Sad

# 286
  • БГ
  • Мнения: 1 277
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали и дали координати на  добра шивачка?

# 287
  • Мнения: 1 831
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали и дали координати на  добра шивачка?
във Виста М,на втория етаж... Peace

# 288
  • Мнения: 2 821
Обръщам се най-вече към "старите" потребители. Видяхте ли новата структура на форума по градове? Сложили са всички теми от 2006-та година насам ведно. Вярно, че старите заглавия си седят във всяка тема, но нямам навика да отварям първата страница. Подтикната от носталгията по минали години се зарових и направо така се "стоплих" Laughing Радвам се, че познавам толкова много и свестни хора от тук!   bouquet
Съжалявам искрено за тези, които спряха да пишат. Не сме така активни, както когато децата бяха малки.
Това е все едно да разглеждаш албумите със стари снимки. Много мило ми стана Heart Eyes Та децата ми пораснаха с форума Mr. Green
Надявам се да се завърнат всички! А тези, които не са се върнали назад все още - направете го - усмихна ми се денят Simple Smile

# 289
  • Варна
  • Мнения: 912
търся личен лекар, ако може  да е и педиатър, ще е супер  Simple Smile Предпочитанията ми са да работи с часове и да си ги спазва  Simple Smile
  bouquet

# 290
  • Добрич
  • Мнения: 757
Д-р Манолова дава часове и си ги спазва  Peace

# 291
  • Варна
  • Мнения: 912
благодаря, Весси   bouquet

# 292
  • Мнения: 161
А за д-р Дянкова, някой може ли да ми каже колко и са прегледите? Преди си водих при нея бременността и тогава прегледа беше 20лв.

# 293
  • Мнения: X
niksana324 Сега е 25 лв.

# 294
  • Мнения: 161

Благодаря!

# 295
  • Мнения: 37
Здравейте,

Знаете ли след дълго проучване за гинеколог, накрая се спрях на Милена Николова. Останах доволна, въпреки че бях скептична.
Сега търся ендокринолог в града , че не съм запозната въобще точно с тези специалисти, понеже изследвахме няколко хормона откъм гинекологичните и се оказа, че лекото окосмяване под брадичката не е от тези хормони. Необходимо е да се изследват тези от надбъбречните жлези.
Само пролактина ми е висок, което сега си обяснявам по обилното омазнавяне на места.
След като ми приключи терапията ще се насоча към такъв , но при кого?

# 296
  • TX
  • Мнения: 590
ходила съм при Великова има договор с касата, странна е

# 297
  • Мнения: 2 821
НЗОК...Отивате на електронни услуги - търсене на договорни партньори и дейности, има възможност да избирате район и специалност на лекар. Излизат адрес и телефон.

# 298
  • Варна
  • Мнения: 912
дали е актуална винаги тази справка? Ако да, значи Стоилов работи с касата.

# 299
  • Мнения: 173
Здравейте,

Знаете ли след дълго проучване за гинеколог, накрая се спрях на Милена Николова. Останах доволна, въпреки че бях скептична.
Сега търся ендокринолог в града , че не съм запозната въобще точно с тези специалисти, понеже изследвахме няколко хормона откъм гинекологичните и се оказа, че лекото окосмяване под брадичката не е от тези хормони. Необходимо е да се изследват тези от надбъбречните жлези.
Само пролактина ми е висок, което сега си обяснявам по обилното омазнавяне на места.
След като ми приключи терапията ще се насоча към такъв , но при кого?

Втора градска - д-р Ариф.  Работи с здравна каса Peace

Общи условия

Активация на акаунт