В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 597
  • 717
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 27
 Hug

Последна редакция: чт, 28 апр 2016, 15:21 от __Силвия__

# 511
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Чувала съм, че има доста пациенти доволни от нея. Лично аз съм я посещавала два пъти за един и същ проблем и не съм доволна. Единият път ми взе цитонамазка без въобще да ме пита дали съм съгласна. Изписа ми хормонално заместителна терапия, без да се съобрази с нежеланието ми да приемам хормонални препарати.  Не ми даде почти никаква информация за състоянието ми. Това беше преди няколко години.

Миналата година препоръча на свекърва ми операция, която не е належаща за проблем, който има от години и който до момента се решаваше неоперативно. Само, че вече лекарката работела и към болницата в Балчик и там трябвало да се извърши операцията. Свекърва ми е на 75 год., със стенд на едната и напълно запушена друга артерия, с високо кръвно налягане и естествено кардиоложката категорично отказа да даде съгласие за операцията, с което въпросът приключи и проблемът продължи да се решава по стария начин.

# 512
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Вела, не става ясно за кой лекар говориш?

# 513
  • Добрич
  • Мнения: 795
За д-р Николова беше предното питане, но е редактирано и дискусията се обезсмисля  ooooh!

# 514
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
За д-р Николова беше предното питане, но е редактирано и дискусията се обезсмисля  ooooh!

Да. Така е. В предния пост търсеха мнение за нея. И аз споделих. Обаче по-късно постът е изтрит.

# 515
  • Мнения: 110
Здравейте, можете ли да ми препоръчате добър фризьор за прическа, че сме на сватба, а не сме от Добрич... трябва ни за 7ми

# 516
  • Мнения: 626
То вече е късно, но ви препоръчвам Салон №10  Wink

# 517
  • Мнения: 3
Здравейте, бъдещи и настоящи майки,
Моля да споделите мнения за проследяване на бременност при д-р Дянкова и д-р Байчев, ако някой има скорошен опит - отношение към пациента, направления за изследванията,цялостна организация по проследяването. Извинявам се, ако въпросът вече е обсъждан, но намерих само стари теми. Ще съм ви благодарна за всяка информация.

# 518
  • Добрич
  • Мнения: 400
Здравейте, бъдещи и настоящи майки,
Моля да споделите мнения за проследяване на бременност при д-р Дянкова и д-р Байчев, ако някой има скорошен опит - отношение към пациента, направления за изследванията,цялостна организация по проследяването. Извинявам се, ако въпросът вече е обсъждан, но намерих само стари теми. Ще съм ви благодарна за всяка информация.
Вижте мнения в Майките на Добрич във ФБ.100 човека да попитате-100 различни мнения ще ви дадат.Зависи вие как усещате д-ра.Трябва да му имате доверие,защото при раждането не ражда той,а вие.Успех!

# 519
  • Мнения: 1 319
Здравейте, момичета! Къде има хубав солариум в Добрич? Искам да отида няколко пъти преди лятото Simple Smile

# 520
  • Добрич
  • Мнения: 757
Здравейте, къде в града мога да заведа дъщеря ми да й пробият ушите, ще се радвам да ми се препоръча внимателен и с подход човек, че щерката хич не търпи на болка, даже и малка да е? А от една седмица сме с голямо желание да й се пробият ушите и да има обеци  Grinning Също така и цената на услугата ме интересува.

# 521
  • Добрич
  • Мнения: 400
Колко ясли има в Добрич и може ли да ми кажете къде се намират?Благодаря!

# 522
  • Мнения: 5 037
Колко ясли има в Добрич и може ли да ми кажете къде се намират?Благодаря!

шест са

# 523
# 524
  • Мнения: 114
Колко ясли има в Добрич и може ли да ми кажете къде се намират?Благодаря!
http://www.dobrich.bg/bg/info_pages/448-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81 … D1%81%D0%BB%D0%B8

Общи условия

Активация на акаунт