Молба до администраторите!

  • 17 316
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, имам следната молба: смених си e-mail-а на user: absolutillusion със следния: fghjdhfja@abv.bg., но вече няколко пъти изпращам искане за код за активация, а получавам празен e-mail. Ако е възможно да мога да използвам отново стария си акаунт, а този може да изтриете.

Благодаря Ви предварително!
Лек ден!

# 1
  • Мнения: 6 323
Препратете ми празното писмо за активация или ми пишете от този адрес fghjdhfja@abv.bg - моят имейл адрес е видим в профила ми.

# 2
  • Мнения: 17
Много Ви благодаря! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да премахнете профила ми

# 4
  • Мнения: 1
ЗДравейте.Бих искала да премахнете профила ми.Имам стар с който имах проблем ще си ползвам него.Благодаря.

# 5
  • Мнения: 0
Здравейте,

бих искала да премахнете профила ми.Благодаря предварително!

Поздрави

# 6
  • Мнения: 266
Здравейте!

Може ли по някакъв начин да игнорирам потребител, който не спря да ми слага обидни етикети и да коментира постовете ми. Не искам да вижда какво пиша аз и не искам да има право да ме коментира.

Може ли моя профил да е скрит от нейния или нейния от моя?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 031
Не.
Това е публичен форум.

# 8
  • Мнения: 28
Възможно ли е да се изтрият мненията ми (без последните десетина страници, примерно) или ще е по-удачно да си направя нов профил? Благодаря!  Peace

# 9
  • Мнения: 6 323
Мнения, след които има отговори, на които е отговаряно и които са цитирани, които са част от дискусия, не се трият.
Ако смятате да замразите профила си, моля, уведомете ни.

# 10
  • Мнения: 28
Да, ще ви кажа ако се наложи да го замразя.  Peace А мненията, които не са цитирани?

# 11
  • Мнения: 6 323
Само, ако не са породили отговори и не са част от последвалата дискусия, т.е. ако премахването им по никакъв начин няма да наруши структурата и смисъла на темата (напр. последно мнение в тема).

# 12
  • Мнения: 363
Здравейте, имам една молба, искам да си кача няколко снимки като мнение в една от темите, изчтох правилата за качване, но там има една препратка, където обяснявате за това как да си кача снимката от компютъра в интернет пространството , като за целта трябва да направя hdml връзка, но не ми отваря тази препратка.. Sad как да разбера как да си кача снимките в този случай Sadnewsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 186
moga li da помоля профилът ми да бъде изтрит?
Имам проблеми които налагат изтриването му.

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте,

бих искала да премахнете профила ми.Благодаря предварително!

Поздрави

# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Моля да унифицирате шрифта в полето за отговор и шрифта на вече публикуваните мнения.

# 16
  • Мнения: 6 323
Ето скрийншоти от:

1. Мнението



2. Същия текст, въведен в полето за отговор



3. Предварителния преглед




Ето ги и трите едно под друго





Шрифтът и размерът са еднакви. Има едвам доловима разлика, която идва от кропването на скрийншота.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в прозореца за редакция

в темата:


ОС - ХР , браузер Фаерфокс, последната версия.
В CSS-a забелязах едно несъответствие:
стила в текст ареата според инспектора е
Цитат
input, textarea, button {
    font-size: 9pt;
    color: rgb(51, 51, 102);
    font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;
}

а в мненията е

Цитат
елемент {
    padding-left: 5px;
    font-size: 13px;
}

body, td {
    color: rgb(51, 51, 102);
    font-size: 12px;
    font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;
}

# 18
  • Мнения: 6 323
В полето за писане е зададена стойност 9 pt

От Мозила


От Опера



В предварителния преглед и публикацията 12 px

От Мозила


От Опера



Points are much like pixels, in that they are fixed-size units and cannot scale in size.


12 pt = 16 px
->
9 pt = 12 px



Указаното по-горе е на база "чисти" настройки - т.е. нормален шрифт на браузера и нормален шрифт във форума.
Всеки потребител би могъл да увеличава или намалява шрифта на текста както чрез настройките на браузера, така и чрез бутоните за увеличаване/намаляване на шрифт във форума.

# 19
  • Мнения: 28
Mamma, бихте ли премахнали постовете ми, които е възможно? (както и този)  Peace Ако ли не - поне тези от самото начало, понеже акаунтът не се използваше от мен и съответно мненията не са мои.  Peace

Скрит текст:
Ако  е възможно да оставите тези, които публикувам в темите за Евровизия.

Благодаря и се извинявам за създаденото неудобство!  Peace

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 23:13 от ≾_Smile_≿

# 20
  • Мнения: 6 323
Не. Дори и при желание за блокиране/изтриване на акаунт, не се изтриват направените през него публикации.
Евентуално може да бъдат премахнати 1-5-10 конкретни публикации, посочени с точен линк, които обаче не са част от дискусия, няма отговори след тях и не са цитирани.

# 21
  • Мнения: 28
Разбирам.  Peace Нека да кажем тогава първите десетина публикации в самото начало.  newsm78

# 22
  • Мнения: 7
Здравейте,

Моля Ви ппратете ми линка който обяснява как да пиша във форума по дадена тема.Много ми е спешно.
Благодаря

# 23
  • Мнения: 195
Моля профилът ми да бъде изтрит. Благодаря предварително.

# 24
  • Мнения: 0
Много хубав сайт! Нова съм ,а отстрани най-добре се виждат нещата!Поне според мен!Първото ми впечатление е ,че тук пишат предимно жени които скоро са станали майки!Пак казвам това е много хубаво и сайта е страхотен.Обаче всички ние сме майки въпреки,че децата ни са по на 30-40г.Нека пишат и такива майки. Stuck Out Tongue Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 11 765
Здравейте,

IP адреса от офиса ми е блокиран заради някакъв потребител ( фирмата е 900 човека) и това е доста отдавна някъде от 2008 година. Исках да попитам дали е възможно достъпът да бъде преустановен, да можем да достъпваме форума. Доста често сме го обсъждали че искаме да имаме достъп до бг.мама но не можем понеже заради някой сме блокирани. Не искам тук пред всички да споделям IP но ако е възможно кажете ми къде ще изпратя информацията и грешката която ми изписва

Предварително Благодаря!  Sunglasses

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 3 031
Пишете ми на tatti(at)bg-mamma.com или ЛС тук.

# 27
  • Мнения: X
Здравейте, бих искала да изтриете едно мое мнение, от преди няколко години, в архивирана тема, тъй като в него е цитирано името ми и не искам да се свързва ника с името ми. Но въпросното мнение е цитирано в следващия пост и както вече сте обяснили, явно не може да се изтрие, така ли е?
А ако изтриете профила ми, ще се изтрие ли и въпросното мнение?
Ето това е мнението:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361450.msg9823727#msg9823727
Благодаря

# 28
  • Мнения: 35 966
Името Ви е изтрито, но известно време ще излиза в кеша на Гугъл.

# 29
  • Мнения: X
О! Много благодаря за бързата реакция   bouquet

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравейте, не мога да пращам лични съобщения.Моля да ми помогнете.Появява ми се ето това :
Грешка с базата данни
Моля, опитайте отново. Ако тази грешка възникне отново, уведомете администраторите.

# 31
  • Мнения: 0
Ще може ли да ми смените потребителското име за влизане в сайта от "stoyan_sot" да стане "stoyn_sot" - фактически без буквичката "а".
Благодаря Ви предварително!

# 32
  • Мнения: 6 323
Потребителските/логин имената не могат да се променят.
Може да смените екранното си име - това, което се вижда над мненията Ви.

# 33
  • Мнения: 1
Здравейте Мамма,

Имам молба за изтриването на тази тема и ако не е възможно поне да редактираме част от моите постове, защото биха ме злепоставили и ми е важно. Моля Ви да ми пишете какво може да се направи, благодаря ви!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760837.0

# 34
  • Мнения: 443
Моля да ми бъде изтрит акаунта и мейла от форума тъйкато преустановявам участието си в него. Благодаря за труда и за приятното време,което ни осигурихте. Желая ви здраве и ползотворна работа.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 3 031
Моля да ми бъде изтрит акаунта и мейла от форума тъйкато преустановявам участието си в него. Благодаря за труда и за приятното време,което ни осигурихте. Желая ви здраве и ползотворна работа.
Предлагаме единствено да Ви присъдим ранг "отказал се".
Мейлът е част от акаунта, но него си го виждате само Вие.


Здравейте Мамма,

Имам молба за изтриването на тази тема и ако не е възможно поне да редактираме част от моите постове, защото биха ме злепоставили и ми е важно. Моля Ви да ми пишете какво може да се направи, благодаря ви!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760837.0
Частен случай е и ще я премахнем, но е добре да благодарите на потребителите, направили си труда да коментират и съветват в нея.

# 36
  • Мнения: 1
Благодаря Ви много!
Как мога да благодаря на всички отговорили общо?

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 3 031
Simple Smile Оставете така.
Те ще се сетят.

# 38
  • Мнения: 1
Аз бях им благодарила в темата, и на вас отново благодаря Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5
Здравейте! Бих искала да изтриете този ми профил или каквото там се случва за профил, който не използвам. Имам друг, от който влизам и комуникирам тук. Благодаря!

# 40
  • Мнения: 0
Моля, да изтриете профила ми.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 3 031
Давам ранг "отказал се"

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Моя приятелка не успява да влезе във форума нито с потребителско име, нито като гост  Rolling Eyes В Германия е, регистриран потребител отдавна. "Съжалявам, ... , достъпът до този форум ти е забранен!  spam 50" ѝ излиза като съобщение.

# 43
  • Мнения: 6 323
Тази забрана (spam 50) е наложена на ChinaNet заради spam и flood.
Щом не се намира в Китай, нека да провери настройките на браузера. Предполагам се опитва да отвори сайта през мобилно устройство (таблет/телефон) и може да е зададено автоматично да се ползва външен китайски прокси сървър.

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Благодаря! Копирам думите ти, да си провери нещата.

# 45
  • Мнения: 0
Моля да замразите профила ми,с елекронна ми поща са извършени злоупотреби!!

# 46
  • Мнения: 0
Моля да ми замразите профила!

# 47
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте,ако е възможно съобщете на Venila да си изчисти кутията,че е пълна.Благодаря предварително!

# 48
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте,ако е възможно съобщете на Venila да си изчисти кутията,че е пълна.Благодаря предварително!

И аз бих искала администраторите да помолят Venila да си почисти пощенската кутия.

Благодаря предварително!

# 49
  • Мнения: 25
Бихте ли изтрили тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=776514.0   благодаря предварително.

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте,

Преди няколко дни смених e-mail-а на user: Фери със следния: ferryyn@gmail.com, многократно изпратих искане за код за активация, всеки път получавам празен e-mail. Накрая си създадох нов акаунт, но бих искала да ползвам предишния си. Мога ли да ви помоля за съдействие.

Благодаря Ви предварително!
Лека и усмихната седмица:)

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте,моля профила ми да бъде замразен!

# 52
  • Мнения: 1 515
Моля за помощ: Не мога да пращам ЛС от профила си. Извинете ме , ако причината е в мен, надявам се на вашата подкрепа!

P.S. Вече всичко е о.к. Балагодаря!

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 12:49 от ellis

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте, моля да изтриете профила ми. Благодаря.

# 54
  • Мнения: 11
Моля да ми замразите профила!

# 55
  • Мнения: 1
Здравейте,  Simple Smile

Бих искала да премахна профила си тук. Какво следва да направя?
Благодаря Ви  предварително

Simple Smile

# 56
  • Мнения: 12
Здравейте! Бих искала профилът ми да бъде изтрит или замразен. Благодаря!

# 57
  • Мнения: 93
Здравейте, моля Ви да изтриете профила ми. Благодаря. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 35
Здравейте,
Обръщам се към вас с молба да ми изтриете акаунта във бг мама, тъй като не го използвам и не бих искала да имам такъв. Моля да удовлетворите молбата ми.
Приятен ден!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 318
Здравейте!
Сменихме рутера и ми излезна забрана за форума заради мултиакаунтинг. Откакто съм регистрирана това е моят единствен акаунт.

# 60
  • Мнения: 104
Здравейте, моля акаунтът ми да бъде изтрит. Поздрави!

# 61
  • Мнения: 35 966
При желание на потребител да бъде изтрит профила му, не се изтриват направените през този профил публикации. Профилът се замразява.

Замразявам профила Ви.

# 62
  • Мнения: X
Здравейте, имах молба преди почти две години към Вас, както можете да видите от цитата по-долу:

Здравейте, бих искала да изтриете едно мое мнение, от преди няколко години, в архивирана тема, тъй като в него е цитирано името ми и не искам да се свързва ника с името ми. Но въпросното мнение е цитирано в следващия пост и както вече сте обяснили, явно не може да се изтрие, така ли е?
А ако изтриете профила ми, ще се изтрие ли и въпросното мнение?
Ето това е мнението:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361450.msg9823727#msg9823727
Благодаря

Днес след сверка с Гугъл, името и фамилията ми все още си стоят и се свързват с ника ми от форума. Моля, да изтриете личните ми имена в старата тема, към която съм дала линк, за да не се свързват за в бъдеще с името ми от форума. Или това е невъзможно?

# 63
  • Мнения: 35 966
Виждам, че съм редактирала преди време поста Ви и следващия също. Не виждам името Ви в поста, към който води линка. Пишете ми на лс къде виждате името си в темата с линк, за да го изтрия.
Ако името Ви е изтрито, но излиза в кеша на Гугъл, тук във форума нищо не може да се направи.

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 15:06 от bubanka

# 64
  • Мнения: 196
Не си виждам известията. Тук ли трябва да пиша? Пише обърнете се към администратор?

# 65
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Здравейте, имам лично съобщение, което отварям вече няколко пъти, но при зареждане на сайта, а и на всяко ново зареждане ми излиза съобщение, че имам едно ново лично съобщение. Отделно си стои и като непрочетено. Как да го отметна като прочетено? Благодаря!

# 66
  • Мнения: 103
Здравейте, бих искала да мога да редактирам първият си пост в тази тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=855751.0;topicrefid=20
За да мога да събера информацията в него, защото е пръсната по коментарите (да може да е на едно място всичко).  Благодаря предварително.

# 67
  • Мнения: 10 874
Не си виждам известията. Тук ли трябва да пиша? Пише обърнете се към администратор?
Можеш да попиташ в тази тема. Peace

Здравейте, имам лично съобщение, което отварям вече няколко пъти, но при зареждане на сайта, а и на всяко ново зареждане ми излиза съобщение, че имам едно ново лично съобщение. Отделно си стои и като непрочетено. Как да го отметна като прочетено? Благодаря!
Администраторите са наясно с този проблем (не е само при теб) и съвсем скоро ще бъде решен. Peace

# 68
  • Мнения: 6 323
И двата проблема (на pressi_joro и на ФЕЙщица) трябва да са решени още преди повече от 24 часа.

# 69
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Да, при мен е наред всичко.  Благодаря!   bouquet

# 70
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Здравейте, бихте ли изтрили мненията ми от страницата:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=830645.270;topicrefid=20

мнения 274 , 279 и 285

Благодаря!

# 71
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Здравейте! Може ли да махнете темата ми за Биг Брадьр? Оказа се, че са 2...Благодаря! Peace

# 72
  • Мнения: 766
Здравейте, имам молба да замразите профила ми, тъй като разбрах, че не може да се изтрие ( за съжаление).Благодаря!

# 73
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Здравейте Simple Smile
Опитвам се да вляза във форума през друг браузър (Mozilla Firefox), като предварително съм прехвърлила отметки и пароли от Chrome. Изписва ми, че паролата е грешна, пробвах и автоматично, и ръчно.
Сигурна съм, че е тази и не искам да я сменям, може ли да се направи нещо (в момента съм логната автоматично от стария браузър, но той ми създава проблеми и ми се ще да мина към друг).

# 74
  • Мнения: 35 966
Предполагам, че вече сте проверила главни/малки букви, кирилица/латиница и т. н.
Вариант е да поискате нова парола, с нея да влезете в новия браузър и тогава да върнете старата си парола.
Ще Ви изпратя имейла си, ако имате други проблеми и не можете да влезете във форума.

# 75
  • Мнения: 2
Здравейте! Снощи профилът ми е бил изтрит от злонамерен човек след като пощата и паролата е била сменена, редактирани са мои съобщения. Пробвах всички варианти да си върна регистрацията, но не успях. Има ли начин да си върна профила? Името, с което до вчера използвах сайта, е Surnelka. Бих могла да препратя оригиналния мейл от bg-mamma.com, с което съм си направила първоначалната регистрация. Извинявам се предварително за прозаичния проблем.

# 76
  • Мнения: 71
Здравейте,към кого да се обърна за да се заключи една тема ,която пуснах снощи,но така и не получих адекватни отговори и не ми се иска да се занимавам повече с това?

# 77
  • Мнения: 35 966
Заключих темата.

# 78
  • Мнения: 71
Благодаря! bouquet

# 79
  • Мнения: 2
Отново се обръщам към администраторите - може ли изтритият ми профил да бъде възстановен. Отправих молба за това още преди месец. Мога да докажа автентичността на регистрацията ми като препратя първоначалния мейл за регистрация в сайта. Профилното име беше Surnelka. Надявам се този път на някакъв отговор и реакция. Благодаря.

# 80
  • Мнения: 10 874
Отново се обръщам към администраторите - може ли изтритият ми профил да бъде възстановен. Отправих молба за това още преди месец. Мога да докажа автентичността на регистрацията ми като препратя първоначалния мейл за регистрация в сайта. Профилното име беше Surnelka. Надявам се този път на някакъв отговор и реакция. Благодаря.
Попитай в тази тема или пиши лично съобщение на Tatti. Може и по имейла да пишеш на admin@bg-mamma.com Peace

Последна редакция: ср, 25 ное 2015, 14:11 от Mamma

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 3 031
...Бих могла да препратя оригиналния мейл от bg-mamma.com, с което съм си направила първоначалната регистрация. Извинявам се предварително за прозаичния проблем.
Моля, прeпратете го на admin@bg-mamma.com

# 82
  • Мнения: 1 124
Здравейте, може ли да изтриете мненията ми от темите:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=748001.msg27148820#msg27148820  #162

Последна редакция: ср, 16 дек 2015, 08:52 от Lilka N.

# 83
  • Мнения: 35 966
Изтрих само първия Ви пост, тъй като той съдържаше лична информация.

# 84
  • Мнения: 1 124
Може ли да помоля за изтриване на този ми пост, защото получавам какви ли не съобщения на посочения email.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670250.msg27434677#msg27434677  #727

# 85
  • Мнения: 35 966
Изтрих.

# 86
  • Мнения: 1 124
Благодаря!

# 87
  • Мнения: 219
Здравейте,
имам следното коледно желание: моля да замразите профила ми.
Благодаря Ви предварително.
На целия екип на bg-mamma желая успешна Нова година!
Светли празници.
Онда

# 88
  • София
  • Мнения: 4 446
Здравейте,

Моля да преместите поста на L'Agent с два поста по-долу. Разваля се визията на темата. Confused Ето я и нея - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=905288.msg32552843#msg32552843
Предварително благодаря!

# 89
  • Мнения: 35 966
Писах лс на потребителката.

# 90
  • София
  • Мнения: 4 446
Още веднъж благодаря за бързата реакция, Бубс!  bouquet

# 91
  • Мнения: 269
Здравейте,искам да премахнете публкаците ми!Благодаря ви!

# 92
  • Мнения: 514
Здравейте,без да искам изтрих аватарната си снимка prikachi.com/images/620/7850620t.png. Исках да махна само лентичката ,но се изтри и аватара. Беше с правилен размер,но сега не мога да го включа ,дава ,че е с голям размер. Може ли да ми го възстановите-снимката е на кокер шпаньол.

# 93
  • Мнения: 6 323
http://www.prikachi.com/ не работи и затова нашата система не може да запамети посочения аватар.
Изписва грешката за размера, защото преди да съхрани адреса на изображението прави проверка за големината, а в случая не може да я провери коректно поради това, че сайтът, където е картинката, не работи.

# 94
  • Мнения: 730
Здравейте!
По-рано днес в групата Искам бебе станаха недоразумения и две момичета Хопчи(http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=501040) и cinderella_today(http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=523908) получиха бан,поради наша мнителност,че са фълшиви профили на една друга наша съфорумка,която злоупотребява с доверието ни  Peace
Вече сме убедени,със доказателства,че момичетата наистина съществуват.
Ако има възможност,да им върнете правата отново.
Благодаря за разбирането  bouquet

# 95
  • София
  • Мнения: 39 761
Първата няма бан, а на втората е махнат.

# 96
  • Мнения: 475
Здравейте, преди време пуснах тема в секцията за жилищата - МНЕНИЯ ЗА ФЛАМИНГО ГРУП И ТЕХНИТЕ ОАЗИСИ
ПОлучих писмо от собствениците и поради това, че са променили името на фирмата си инвеститор ме молят да променя заглавието - вмето Фламинго груп да се промени на Оазис строй.
Аз не видях как да направя това, затова ви моля да промените заглавието. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт