My Toys - В света на играчките - 48!

  • 58 940
  • 773
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 103
Момичета, имам излишни три комплекта феички на Плеймобил (които бяха на оферта преди известно време-4196, 4197, 4198). Единият е отворен, но не е играно с него и е с всички части и кутийка, а другите 2 са неразпечатани. Тъй като само Плеймобил не сме започнали да купуваме още  Crazy, та ги предлагам тук, че има доста фенове на марката.
Ако някой има интерес- нека ми пише на лични.
 Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 1 476
Чудя си се аз, защо никой не пише в темата, а аз не съм се записала в новата и чак сега се усетих  Blush

Пуснах първите поръчки за годината, надявам се следколедната треска да е минала и вече да са по бързи с доставките и по малко грешки да правят  Simple Smile

Понеделник ще пусна още една поръчка, дано пък и да понамалят нещичко по прилично, не съм ги дебнала напоследък и идея си нямам дали и по кое време има изгодни оферти.

# 62
  • Мнения: 2 652
Здравейте, някой поръчвал ли е дървена шейна? Аз съм харесала тази http://www.mytoys.de/Hudora-Holzschlitten-Hörner-Gurtsitz-1 … a01.17.15/2504539

Но никъде не видях колко тежи.

# 63
  • Мнения: 277
Код за РД за -10% за Амбелис намалява ли с 10%и ако добавя продукти от Тойса в същата кошница?
Тоест всичко ли ще намали,или само частта от Амбелис?


само амбелис ще намали

# 64
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Някой има ли от тези тениски да ми измери дължина на 104 и 110?
http://www.mytoys.de/CLONE-WARS-Kinder-T-Shirt/3-bis-5-Jahre/KID … l.sl03.04/2392986

# 65
  • Мнения: 2 643
Някой да знае как вървят тези сандали като номерация? Ако има 29 или 30 номер за да измери стелка бих била много благодарна.

http://www.mytoys.de/laHobba-laHobba-Kinder-Outdoorsandale/KID/d … t.cs.fe02/2371869

# 66
  • София
  • Мнения: 6 156
Момичета, парите за върнат артикул и пощенските разходи едновременно ли ги възстановяват по сметката?

# 67
  • Мнения: 2 892
И аз чак сега да се запиша в темата  Blush  Hug
Търся ролери за себе си,някой ,ако има свободни ,може на ЛС ,номер 36-ти нося...
А за малката ще чакаме да излезе нещо по-намалено,само да не започнат да се качват вече цените   Tired
 Hug

# 68
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Момичета, парите за върнат артикул и пощенските разходи едновременно ли ги възстановяват по сметката?

на мен ми подмениха артикулите и още на 17-ти ми писаха,че ще пратят парите по сметка,пък още няма нищо...Колко време отнема да ги преведат?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 476
И аз чакам да връщат пари, за едно влакче...върнато още на 4.01, при тях го отчетоха като пристигнало средата на миналата седмица, а пари още няма нито за пощенските, нито за влакчето  Rolling Eyes Но бяха написали, че може да отнеме до 3 седмици, та ще ги изчакам още малко, досега са били коректни...

# 70
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Аз пък с последната поръчка от сайта в голям "филм" се вкарах  ooooh!.

Поръчах няколко неща до адрес във Франция на 12.12.2012. Пратката пристига навреме /преди празниците/, обаче според сайта на DHL не беше доставена, поради грешен адрес. Да, ама адресът изобщо не е грешен, улицата е голям булевард, още повече че беше посочено името и на търговския обект, имаше и телефон на получателя  #Cussing out. Започнаха опити от страна на получателя да се свърже с DHL, но от там само го прехвърляха от телефон на телефон. Пратка не е получена и до ден днешен.
Свързах се с MyToys, те от своя страна казват, че са изпратили запитване до DHL, но все още нямат отговор. Разменихме няколко мейла /всяка седмица им пиша, за да питам какво става/, но развитие няма - решаване на въпроси с международни пратки отнемало до 8 седмици  ooooh!.
Статусът на пратката в сайта на DHL, от 27.12.2012 няма промяна - Die Sendung ist im Paketzentrum eingetroffen  #Cussing out.

Накрая ми писна, поисках си обратно парите и днес са ми отговорили, че са подписали документите за "заверяване на сметката ми".

# 71
  • София
  • Мнения: 6 156
 ooooh!  И моят случай е голяма одисея.
Аз изпратих артикула още на 18 декември, писах им и прикачих пощенската разписка. В сайта на БП видях, че пратката  напуснала страната, но така и не се появи в сайта на немската поща. Търпеливо си чаках, защото служителките в нашия клон, неофициално ми казаха, че имало някакъв проблем с програмата при немците. Преди няколко дни си получих обратната разписка, но без подпис от получател и без клеймо. Писах до сайта и те ми върнаха формуляр, който да попълня, поискаха отново копие от пощенската бележка, а аз добавих и копие от фактурата. За по-малко от 24 часа потвърдиха, че ще ми възстановят сумата и след два работни дни го направиха, но само до стойността на артикула. Затова и питах тези, които имат опит дали връщат едновременно парите за стоката и пощенските разходи или с различни преводи.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 476
Не, не връщат едновремено, винаги пощенските са ми ги бавили много повече от сумата за артикула, която обикновено получавам до около 2 седмици. Пощенските съм ги чакала и повече от месец...Бавят се, но ако не върнат до месец им пиши мейл.  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 6 156
Благодаря, jijibiji.    bouquet

# 74
  • Мнения: 685
Промокод за mp3 плеър MYT49MNRAD79

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт