Пости 2013

  • 80 589
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 7 876
От къде мога да си купя от този арабския кус кус и той на пара ли се приготвяше, че до сега не съм правила. Впечатли ме гръцката салата с него. Simple Smile

От профила ви не мога да преценя къде живеете. В София има арабски магазини на така наречения женски пазар и там има оригинален арабски кус кус. Срещал съм някаква модификация и в хипермаркетите, но нямам представа тамошния какво представлява.

Аз въпреки, че не съм любител на кус куса (при това съм го опитвал в оригинал в Тунис, пък и на гости при мои приятели араби) си го приготвям на пароварката.

# 751
# 752
  • Мнения: 9 991


Да приемем, че на този свят има и диабетици например (има и други причини, но само тази е самодостатъчна).
[/quote]

Фруктова захар е хубава , но нямам идея дали за диабетици става. По полезна е от бялата, но не ми е по вкусна , има и сладкиши правят с нея. Диети съм виждала да пазят с нея, макар че според мен за диети е безсмислено ,  като се намаат с храна и си пият кафето не с захар , а заместител и чакат да отслабнат. Иначе съм яла бисквити с нея доста вкусни бяха.

Общи условия

Активация на акаунт