Новите ни козметични похождения 36

  • 45 831
  • 692
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 282
Feeling, мисля, че трябваше да взема номер 3. А и, за да се види пълния ефкет трябва да нанеса и руж, а аз едва ли скоро ще се навия. Но опредлено ми харесва ефекта.  Peace

# 646
# 647
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 692
 iv4enceto_91 , вече започвам да си мисля че си станала рекламно лице на този бранд  Hug

# 649
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450

# 650
  • Мнения: 4 428
Аленка, колко червени лака имаш вече  Mr. Green

Момичета, намира ли се все още някъде прословетата пудра на Катрис  Rolling Eyes Миналия уикенд не стигнах до никое Лили. Дали да се пробвам въобще някъде този  newsm78

# 651
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
ами доста (може би около 50  Rolling Eyes ), но това в Шанел  bowuu Шанел нямах нито един  Mr. Green

# 652
  • Мнения: 1 110
Много ми харесаха тези сенки, макар и рядко да използвам зелени тонове. Вторите вече ги пробвах, стоят много добре, прахообразни са.

 

# 653
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
iv4enceto_91 , вече започвам да си мисля че си станала рекламно лице на този бранд  Hug

Аааа не. Laughing Имам много малко техни неща. Хайлайт пудрата и сенките от Спектакулар Арт, ружа Apricot Smooсhie, тази пудра сега и 5 лака. Чакам и едни сенки от Siberian Call.  Crazy
Ще ми се да пробвам и някое от червилата, но скоро не съм посещавала Лили.  Blush

# 654
  • Варна
  • Мнения: 1 849

Моля, сподели впечатления като я пробваш.  Peace
Сложих я днес. Ами ... какво да кажа Диоршоу си е Диоршоу - не спластява миглите, придава им обем и плътност, не се рони. Екстра е  Peace

# 655
  • Мнения: 3
Сподели като го пробваш как е  Peace

# 656
  • София
  • Мнения: 988

с много приятен лек блясък е
elhi4ka днес съм с него и засега се държи добре

# 657
  • София
  • Мнения: 74
От последните няколко дни:

- OPI Dry Fast Top Coat
- Nails inc. Camden Lock
- Lush Honey I Washed The Kids
- MAC Amber Glow Blush

# 658
# 659
  • Мнения: 4 428
Сподели като го пробваш как е  Peace
Какво е това?  newsm78

Прозрачна спирала за фиксиране на веждите. Аз го ползвах и не е лошо. Но това на ЕЛФ е в пъти по-добро  Peace Но свършва много бързо. Трябва да се зареди поне с 2-3 бройки.

Общи условия

Активация на акаунт