Ин витро Плевен-7

  • 147 237
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 84
Д-р Иванов

# 631
  • Мнения: 668
Мимозка пожелавам ти в четвъртък да чуете силно биещо сърчице. Ерна, сега започва голямото чакане и спазването с приема на лекарствата. Пожелавам ти след 2 седмици да имаш високо ЧХГ. Успех момичета!

# 632
  • Мнения: 3 033
От личен опит мога да кажа, че лежането не е гаранция за успех. Първият път лежах много повече, не пътувах 2 дни след трансфера, да не би да изпаднат или се раместят ембрионите така да се каже и накрая отрицателен тест. След втория опит пътувах в деня на трансфера 70 км. и резултата беше положителен. Не казвам, че жената не трябва да внимава и да си почива, а само, че има много фактори за успех или неуспех и лежането само по себе си не гарантира положителен тест.

# 633
  • Мнения: X
Някой знае ли телефона на Милена Горанова

M. Горанова - 064/804790;  0888 590 222

# 634
  • Мнения: 65
Благодаря, аз го намерих вече Simple Smile

# 635
  • Мнения: 65
Здравейте, имам въпрос относно финансирането на семейства с репродуктивни проблеми от общината. Понеже постоянният и адрес е на по-малко от година, а настоящият ми е на близо 2години, дали ще ни одобрят. Има ли някой, който е кандидатствал?

# 636
  • Мнения: 668
Ние не сме кандидатствали за финансова помощ от общината, но различните общини си имат различни правилници. За нашата е от последните три години. Знам, че няма значение дали си сменяла адреса, а да е в същата община. Влез в съответната община и провери какви са условията за кандидатстване. Има общини, които финансират без да има сключен брак, а други имат условие да има сключен.

# 637
  • Мнения: 65
Ние не сме кандидатствали за финансова помощ от общината, но различните общини си имат различни правилници. За нашата е от последните три години. Знам, че няма значение дали си сменяла адреса, а да е в същата община. Влез в съответната община и провери какви са условията за кандидатстване. Има общини, които финансират без да има сключен брак, а други имат условие да има сключен.
Благодаря

# 638
  • Мнения: 84
Мимозка, мина ли прегледа?

# 639
  • Мнения: 84
Аничка, започна ли вече стимулация?

# 640
  • Мнения: 668
Ерна, не съм започнала още стимулацията. Чакам цикъл и започвам с противозачатъчните хапчета. Ти как си?

# 641
  • Мнения: 84
Ами добре. Вкъщи съм си. Усещам някакво пмс леко напрежение в яйчниците, но се надявам, че е в рамките на нормалното. Чакам като цяло. Simple Smile

# 642
  • Мнения: 8
Здравейте на всички искам да споделя че съм с едничко чух пулс док.каза за другото че не се развива ...тайничко се надявам на другия преглед да каже че и то се развива но на да ли ....вие как сте.😚🐧🐧🐧

# 643
  • Мнения: 668
Мимозка, важното е, че си чула сърчице и всичко с този ембрион е наред. Наистина на следващия преглед е възможно да се чуе и още едно сърчице. Пожелавам ти лека бременност и всичко с теб и бебенцето/бебенцата да е наред. В добри ръце си!

# 644
  • Мнения: 8
Благодаря ани4ка ти как си докаде стигна

Общи условия

Активация на акаунт