Рицарки на Бялото кантарче-148

  • 27 250
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 493
Днес 20 ден плодов, доволно съм Simple Smile  Да се похваля, детето ще взима вече горе-долу нормална издръжка Simple Smile Нямам търпение да мине водния ден и да скоча на кантара на комшииката....преди седмица бях 68, а съм обедена че почнах над 70...71-72 Дано и е верно кантарчето Simple Smile

# 736
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добро утро!   bouquet

Раче благодаря, че сподели за клековете!   bouquet Днес съм на 140. И аз забелязвам ефект.  Party От вчера започнах и едно друго предизвикателство - за ръце.
За когато свършат клековете, вече съм приготвила трето.. И така.

Храненето - няколко дена добре, много дни след това - не.  Laughing  Ама се мъчим.. Все още има череши. Бях си обещала никакви купешки. Е, изядохме двете касетки домашни и после се появиха разни още домашни. Уж вече няма и по-лесно ще се влиза в крачка.. А дано де, ама надали..
То пък ще има кайсии, пък после и сини сливи..  ooooh!

Две седмици ще държа фронта, че имам едно мероприятие, ще трябва да се обличам в по-приличен вид (изключващ любимите спортни къси гащи) и ще има разни снимки. Та без плодове, за да се поизхвърли водата и за да не изглеждам подпухнала и окръглена..  Laughing

Като цяло - тикам го.

Ванче  Hug Пожелавам ти скоро да смениш работата с по-добра и с такава, на която ще се чувстваш по-добре!

# 737
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Денят е прекрасен, нали?

Rain, цялата съм уши - разкажи за туй, за ръцете  Praynig

# 738
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добър ви ден  Hug

Рейн , Ж  , аз правя това http://loveandcurvy.wordpress.com/2013/05/07/30-day-body-challenge/предизвикателство за тяло .; а за ръце : http://pipersrun.com/2013/05/30/30-day-arm-challenge-are-you-up-for-it/

Новата тема кой ще пусне ?

# 739
  • Провинция
  • Мнения: 509
Имам спешна нужда от съвет!
Края на месеца имаме събиране на класа, от както сме завършили средното си образование. Остават 10тина дни с днешния и въпросния ден. Трябва да смъкна набързо едни 2-3кг. Което е много за няма 10дни. Но все пак някакви препоръки да ми даде как вляза във форма за малката черна рокля?
Днес за сега съм на вода,малко натурален сок, и 1 хапка свинско месо,че ми се дощя да го опитам ей така ....

# 740
  • В Балкана
  • Мнения: 672
ДжейДи, същите ръце, които Рачето е споделила.  Peace Днес ми е трети ден.  Wink

Раче от другото предизвикателство, което си показала, упражненията са - лицеви опори, клекове, коремни преси и напада, нали?

kragovrat
, аз не съм фен на гладуването. Освен да те посъветвам да увеличиш физическата активност - бягане, скачане, бързо ходене и ядене на месо със зеленчук, друго не се сещам.

# 741
  • Мнения: 493
Добро утро!
Гледам и аз различни упражнения ама засега само с гледането оставам...моите крака са бая отпуснати(то и ръцете и корема де) клекове помагат ли? Мога да пробвам с тях...ма като се знам колко съм сериозна. ММ тръгна на фитнес и аз щях ма...мързел...срам ли...то като индианец ще съм, не знам какво да правя.
Отивам на пазара за череши и на плаж, цялото семейство Grinning От 5 години насам не съм ходила с половинки заради гадните стрий на корема и сега се престраших....да ме гледат...писна ми от цели бански.
Хубав ден  bouquet

# 742
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Дандулина - помагат!  Peace
Пет минути на ден винаги могат да се намерят. И по-добре с тях, отколкото без. Но това си е мое мнение.

# 743
  • Мнения: 9 990
Имам спешна нужда от съвет!
...Днес за сега съм на вода,малко натурален сок, и 1 хапка свинско месо,че ми се дощя да го опитам ей така ....

Като махнеш сока от картинката си ок. Laughing И хапката свинско да стане хапкИ. Месо със зеленчуци ще ти помогне да свалиш тези 3 кила. Ще изчистиш задържани течности-от там ще падне кило, кило и половина, и ще свалиш още 1-2 кила.
Примерно меню:ако не закусваш си ок, ако закусваш-шунка или две твърдо сварени яйца
                         за обяд пилешка пържолка със салатка,
                         за вечеря пак някаква пържолка и пак със салатка.
Може да менкаш с рибка или омлет (без сирене)

# 744
  • Провинция
  • Мнения: 509

Май няма да стане номера с тези 2-3кила за 10 дена...
Благодаря за съветитена всички, но в тази жега честно да ви кажа нищо не ми се яде, а и за спорт е много жега, за навън де... Вчера 07;00 часа бях на линия да тичам малко спред природата-леле,ми то един ад и аз с това ниско кръвно...Че и тренажора не мога да си въртя...В тия жеги ми става зле на 2-рата минутка, а нямаме климатик,който да поддържа нормална температура и да си въртя като преди...
Трети ден предимно на течности карам, кантара не показва резултат...
От цялата работа ме притеснява, факта, че се закучиха нещата със спорта. Май ще трябва да се сдобим с климатиче-едно за наше си удобство и да ни е хладно в тези жеги, а и да мога поне тренажора да си въртя...Апартамента е изцяло южен и е голяма мъка, не мога една прахосмукачка да пусна без да ми стане зле...
Много се излагам, направо ме е яд на себе си вече!!! #Cussing out

# 745
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
kragovrat, виж диетата Скарсдейл. Не моя а ла jd вариант.

# 746
  • Провинция
  • Мнения: 509
kragovrat, виж диетата Скарсдейл. Не моя а ла jd вариант.
Отивам да се ровя в темта Crazy

# 747
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Аз пак да питам за НОВА ТЕМА ?

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Аз пак да питам за НОВА ТЕМА ?

И аз, и аз  ...   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 749
  • Мнения: 13 770
Слушаме, шефе

НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724951.new#new

Последна редакция: ср, 19 юни 2013, 22:08 от птица

Общи условия

Активация на акаунт