Несебър 2013

  • 49 312
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 351
За такситата питах, защото имаше един пост по-нагоре, който гласеше: "Има една известна компания, която вози на нормални цени. Всички несебърлии я знаят! ". И понеже предполагам, че от спирката на автобуса /от София/ до южния плаж разстоянието е голямо, не знам, евентуално с такси да се придвижа...

# 166
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Ако пътуваш до Бургас и оттам с рейс до Несебър има съответно повече спирки,а за Южния плаж трябва да слезеш на Горупсо така се казва спирката и е много близо до Южния плаж и съответно до хотелите там.А като пари пътя до там независимо дали ще си с директен рейс или ще се прехвълиш в Бургас ако не се лъжа няма разлика!

# 167
  • Мнения: 1 351
ani88, безкрайно много ти благодаря!   bouquet

boonboon, благодаря и на теб!

# 168
  • Мнения: 9 672
Такси "Евгени"(компания е, не просто индивидуален таксиметров) - 0888 47 14 59.
8-10 лв Нс-Сл.бряг, при 15-20 лв при другите таксита.

Bibim след малко ще ти отговоря на личното съобщение до мен!  Simple Smile

# 169
  • Мнения: 1 351
Благодаря ти много  Hug

# 170
  • Мнения: 528
Изключително разочарована съм от Несебър. Ние плажуваме в Свети Влас почти всяка година, но последния ден правим плаж някъде другаде. Е, решихме да отидем в Несебър. Отидохме на плажа откъм Слънчев бряг, няма място къде да постелиш хавлията си. Решихме да отидем по-нататък, но тъй като не сме били на плаж в Несебър, попитахме къде можем да намерим сободно мсто на плажа, а жената в магазинчето до плажа каза, че единствените совободни места са на този плаж до Слънчев бряг, навсякъде иначе било с чадъри и шезлонги т.е. само платена зона. А цените за чадър и шезлонг бяха към 20 лева общо. При това трябваше да се върнем в колите и да се запътим за следващата дестинация - Равда. Отново спряхме близо до плажа, отидохме до морето и какво д видим - същото като в Несебър, хората насядали един до друг, свободно място има чак на камъните, а дъното - и то в камъни, че и пълно с водорасли. Отново се качихме на колата и хайде в Поморие. Поморие поне не ни разочарова, друга година там ще ходим на плаж, а в Несебър и Равда не искам да се връщаме.

# 171
  • Мнения: 10
И аз да споделя за Несебър!В стария град ресторантите явно са разделени на ивици!Тези от брега към Сл.бряг са много евтини,но изглеждат леко мизерни,тези,които са по посредата са сравнително нормални,даже открихме 2,които много ни допаднаха по към края на стария град,тези,които са на брега откъм Равда са най-голямата смешка - обстановка никаква,столове и покривки като от панти век,а ориентировъчна цена на проста скара - свинска пържола - 26-30лв!Имаше 1 като седнеш на стола и е толко неудобен,че ти се отяжда,мизерия голяма,но явно тази ивица се води ЛУКС и ресторантите там са смешно и нелогично скъпи!

# 172
  • Мнения: 294
Много прехвален курорт и необосновано СУПЕР скъп.Тая година бяхме за седмица.В новия град е грозно с изключение на 2-3 места,Стария град не виждам какво толкова го хвалят има в него 10-15 стари къщи запазени и 500 нови ,сергия до сергия от който никой не купува нищо ,а то и няма как при тея цени.Не препоръчвам да се сяда на което и да е заведение в стария град,обикновена пилешка супа 5лв,сач 25-30лв !  Laughing
Обслужване- гола вода.Климата също беше зле .Цяла седмица блъскаше вятър ,по едно време се чудех в Сливен ли съм или в Несебър  Laughing
Плажът,или плажчето е излючително грозно и на баир !!! да,на баир  /свободната зона/ и се печеш с краката нагоре при денивелация 20 градуса  Laughing .Платената зона е 8лв за чадър и 8 за шезлонг. Отделно вътре морето,почва плитко,после има дълбоко и после пак плитко.Водорасли бол.Пясъка е много мек,като стъпвам потъвам 30см и придвижването е трудно.Разболяхме се всички от някъв грип и ни държа по 3 дена с температура. 300-400к леглова база в тая зона, Елените до Равда,а пречиствателната била за 50к.Чувал съм от приятели че при дъжд в Слунчев бряг изплуват едни работи от шахтите по целия курорт .Черно море трябва да го прекръстят вече  на Кафяво море  Laughing
В Равда плажа е също толкова зле,докато на Слънчев бряг е ок.
Такситата в Несебър са 3 лв/км  и 4.5лв първоначална такса  newsm78
Паяци се движат нонстоп което за мен е + ,даже и катаджии ме спряха веднъж.
Като цяло за мен Новия Несебър е изключително грооозен,и не бих отишъл никога повече там та даже и да свалят цените 10 пъти.А пък на тея цени е супер абсурд !
Стария град става за една ексурзия за 2-3 часа и да се бяга .
А забравих да кажа че снимах в новия град пред един блок 3-4 кокошки пуснати да си пасат отпред свободно на улицата  !!!! #Crazy newsm78 в прехваления курорт !!!   .Явно собственика им е някой "гражданин"




Последна редакция: ср, 11 сеп 2013, 17:24 от davidorentol

# 173
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Btw маааалко не си права
плажовете около Несебър са изринати от средата на август - тогава излязоха огромни течения и вълни, преди това дъното беше супер равно, ако искаш идеално тихо море - юли е месеца Simple Smile

ние всяка година сме в Равда по 2 месеца, плажуваме само в Несебър, тази година почивахме от 30 юни до 30 август, до средата на август нямаше нито вятър, нито вълни, нито "изядено" дъно, след 15-ти положението се промени ...

# 174
  • Мнения: 1
ТЕЛЕФОНА  за поръчка на такси  в гр НЕСЕБЪР на една от най-коректната фирма позната още като ЕВГЕНИ-ТАКСИ  -   0888 471 459    .  Те работят целогодишно денонощтно

# 175
  • Мнения: 9 449
ТЕЛЕФОНА  за поръчка на такси  в гр НЕСЕБЪР на една от най-коректната фирма позната още като ЕВГЕНИ-ТАКСИ  -   0888 471 459    .  Те работят целогодишно денонощтно

Закършили сте я здраво, щом опряхте да се рекламирате в бг-мамма.
Темата не е актуална от има-няма 5 години.

# 176
  • Мнения: 9 672
И дори не е погледнал, че 4 поста по-нагоре съм ги препоръчала още преди години.
Тогава бяха сериозна фирма, сега ме изумяват с глупава реклама в бг мамма. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт