Звездни компромати-160

  • 58 797
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 250
На нищо не прилича т'ва момиче  ooooh! А с това изказване ми отива още по-долу...
Щеше да е по-достоверно, ако беше казала: "Искате живота ми? Намерете си грозен милионер  Laughing
хахаха

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 26 499
Чак пък грозен не е,малко е с излишни килца,но това е поправимо.....

# 692
  • Мнения: 1 701
Освен Алисия, която може да се каже, че от нашите "звезди" май беше първа с омбре ефект в косата, забелязах че от скоро Мария е с омбре и от днес и Черната Златка.  Simple Smile

# 693
  • Мнения: X
Освен Алисия, която може да се каже, че от нашите "звезди" май беше първа с омбре ефект в косата, забелязах, че от скоро Мария е с омбре, и от днес и Черната Златка.  Simple Smile

След Алисия, беше Бориса Тютюнджиева.


https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/530387_46 … 9_266531404_n.jpg

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 21:00 от Анонимен

# 694
  • Мнения: 1 701
Всичките много ми харесват.  Heart Eyes

# 695
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Преди час са приели Шакира в болницата, ще ражда секцио.

Шакира и Пике, шофира братът на Пике

# 696
  • Мнения: 4 864
Преди час са приели Шакира в болницата, ще ражда секцио.

Шакира и Пике, шофира братът на Пике

Стана ли време  Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 2 224

Тази прическа е супер актуална е момента по цял свят, модерно е затова ти се струва, че се копират  Laughing..този изсветлен ефект се нарича "Омбре"  
https://www.google.bg/search?q=ombre+hair&hl=bg&tbo=u&am … =1173&bih=763

Леле, до скоро и аз съм била актуална, а даже не го знаех. Т.к. до преди няколко месеца бях с руса коса, а после я потъмних, краищата, които са били руси винаги ми стояха по-светли. Е, сега вече окончателно я потъмних и ми се изгуби ефекта "омбре", който изобщо не ми харесва. Бях ужасена от тези светли краища.
Един коментар относно Алисия: доста се разхубави след пластичните операции, но пък наистина сякаш на всички правят носовете еднакви. Мария трябва да каже къде си е правила устните, за да не ходи никой там.

# 698
  • Мнения: 1 701
Относно Мария: Потресена съм от факта, че преди малко й написах коментар под снимката от корицата на сп.Блясък и коментара ми моментално беше изтрит.  Whistling Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Мнения: 9 681
Относно Мария: Потресена съм от факта, че преди малко й написах коментар под снимката от корицата на сп.Блясък и коментара ми моментално беше изтрит.  Whistling Mr. Green Mr. Green

Какво написа?  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 1 701
В хоризонтално положение ли да бачкаме?! Изплагиатствах го от тук, съжалявам, но не се сдържах..  Blush Mr. Green Laughing Заслужаваше да го чуе, макар и след това да го изтрие.  Laughing

# 701
  • Мнения: 4 864
В хоризонтално положение ли да бачкаме?! Изплагиатствах го от тук, съжалявам, но не се сдържах..  Blush Mr. Green Laughing Заслужаваше да го чуе, макар и след това да го изтрие.  Laughing

Ама щом го е изтрила ,значи ти е отговорила Simple Smile

# 702
  • Мнения: 6 718
В хоризонтално положение ли да бачкаме?! Изплагиатствах го от тук, съжалявам, но не се сдържах..  Blush Mr. Green Laughing Заслужаваше да го чуе, макар и след това да го изтрие.  Laughing
Много хубаво си направила, определено си изразила мнението на много хора, включително и моето Whistling

# 703
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Преди час са приели Шакира в болницата, ще ражда секцио.

Шакира и Пике, шофира братът на Пике
Роди вече, момче МилАн Grinning

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 6 606
Българско-име! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт