Разделно хранене 53

  • 52 498
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 336
Ехо, добър ден, девойки!
Къде се покрихте?

# 31
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ей ме след рождения ден Simple Smile
gundie , видях, че сте коментирали за кърмачките и плодовете в старата тема. По-малките ми две деца са родени след като съм започнала с РХ. Вторият е кърмен 2 години, сега малкия- вече стана на 6 месеца, започнах да му давам сок от моя сутрин, вчера пробваше ориз за пръв път.Досега е имал 1,5-2кг прираст месечно.
 До обяд без поне кило плодове не минавам. Сутрин - сок моркови и ябълка, бадеми, семе от коприва (против анемия). После си правя тъмно какао, варя го като турското кафе, но ако ме мързи, го слагам в кафеварката Mr. Green Не знам защо, от закоравял кафеджия сега не мога да гледам кафе. Цитруси трябва да избягвам заради алергии, обаче като видя във фруктиерата едни хубави мандарини..Joy.
Уф, и тримата малки ми са вкъщи, няма спокойствие Simple Smile После пак ще пиша Simple Smile

# 32
  • България
  • Мнения: 490
Мим4е малко късно Hugно пък от сърце да си жива и здрава

аз си дебелея  и то доста видимо ooooh!трябва да се ходи на чичо доктор Rolling Eyes
имах проблем с мц миналия месец..чаках ..чаках..само едно лекоо зацапване имаше
сега май ще се получи,но за сега е достааа оскъдно
явно има някакъв проблем и февруари ще е месеца на среща с докторите
трябва и захарта да проследя,щитовидната жлеза......
искам да мине рождения ден на малката,да не си развалям настроението и празника на всички

от днес съм решила да пробвам безвъглехидратната диета,та да видим как ще ми се отрази
така и така въглехидрати не трябва да хапвам заради захарта

много е мрачно вън и силен вятър има,едно ми е мързеливооооо и все си полягвам
тази отпуска май ми идва в повече

Khaleesi не си и помисляй да отказваш капамата Simple Smileтакава вкусотия е
happysmile Hugумирам за такава салатка
Галина 74 много кратко и ясно се включи newsm78що така
как са принцесите,ти как я караш Hug
 Г-жа Нервакова Hugама многоооо ти се радвам на настроението и свалените кг и см
гледах зумбата,за сега ми е трудна...но не се отказвам
тае бото повече ми допада

хубав ден сладурки
 Rolling Eyesмного ни е тиха групичката във фейса Hugщо така

# 33
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета- кокичета Hug.
Мим4е, винаги съм го казвала - ти си абсолютния ми фаворит относно РХ !
Обаче ми липсваш, липсва ми твоя неподправен автентичен хумор .
Разкажи някоя случка с твоите малки пакостници Praynig.
Роси, аз пък започвам да се съмнявам за нещо много хубаво  Wink...
А отпуската е за това - да си почиваш .
Хепи, и сега какво, трябва да изляза до пазара за марули, удавих клавиатурата..........
Дъндинко, липсваш .
Да метна по едно и да ви пожелая спокоен следобяд .

# 34
  • София
  • Мнения: 336
Еххх, Алексче, ти лесно ще се метнеш до пазарчето за маруля, а аз до къде трябва да се метна за това чудо и то в работно време.... Joy hahaha Joy.
Довечера с едни приятели ще пробваме някакво специално италианско ресторантче, та мисля да изпълня картинката.
Иначе днес - закуска - банан и 4-5 фурми, обяд - кашкавал на фурна и зелена салата Crazy. С.з. - киви, вечеря - сирене с вино Blush.
Мимчо Heart Eyes, ти май ще дадеш най -добрите съвети на Адреналинка, все пак качи само 6 кила ли бяха по време на бременността Crazy.
Роси - успех с изследванията Hug.

# 35
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
happysmile   о мила мерси че толкова добре ми обясняваш .Аз сега съм в 3 та фаза на Дюкан и съчетавам с РХ, закуска ябълка , втора закуска овесени трици , ленено семе ,пектин и топла вода , обяд пилешко филе със зеле .В Дюкан имам 2 гали вечери и тогава си позволявам малко волности като ядки и шоколадче , това имах предвид . Иначе си продължавам да карам разделно ,ядки последно със плодове мога да съчетавам така ли

# 36
  • Мнения: 2 999
Здравейте калпазанки!
 
Дзак, за да не кажете после, че не съм се явявала на отчет  Mr. Green

Мимчеееее на патерица тук в темата и от мен иначе, пак ти пожелавам всичо онова казано от фейса  WinkHug И да да пишеш повече, че и на мен ми липсваш мноооооогоооо  bouquet
Добре е да споделиш менютата по време на бременността си тук в темата, че Адреналинка ще има нужда от твоите съвети Mr. Green Heart Eyes

Роситооооо май и аз като Алексче, докато те четох ми се стори, че първо трябва да направиш тест за бременност Joy Така де, знае ли се Joy

Алексче аз ей сега метнах една зелена салата, с краставица малко сиренце, кисело мляко и филийка хляб не е РХ, ама за мен знам че действа ок тази комбинация.
По-късно ще ми е винцето Joy

Хепито, като си почнала да пишеш - сподели после мисли за въпросния ресторант, даже ако е хубав може да се метнем там и аз имам едно място предвид за среща и италианска кухня  Joy

хайде до скоро Hug

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 18:39 от Dundy Sladurska

# 37
  • София
  • Мнения: 336
Хепито, като си почнала да пишеш - сподели после мисли за въпросния ресторант, даже ако е хубав може да се метнем там и аз имам едно място предвид за среща и италианска кухня  Joy

Ама да не си помислите, че гуляем, ние само тестваме качеството и разделните комбинации Mr. Green Joy hahaha.

# 38
  • Мнения: 2 999
Хепито, като си почнала да пишеш - сподели после мисли за въпросния ресторант, даже ако е хубав може да се метнем там и аз имам едно място предвид за среща и италианска кухня  Joy

Ама да не си помислите, че гуляем, ние само тестваме качеството и разделните комбинации Mr. Green Joy hahaha.

аааамииии да Joy смятам че никой не ни и подозира в нещо друго Wink Mr. Green Heart Eyes hahaha

# 39
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Пак съм тук Simple Smile
Хапи, с Боян качих 7кг, с Мартин-6. Постоянно ми се караха защо съм седяла гладна Joy Изглежда като не съм качила 15-20кг значи седя гладна hahaha Сега съм 56, много трудно свалям, защото ненаспиването при мен има такъв ефект. То не ми е от бебето, то е от големите.
Току-що Боян дойде да провери дали работя на компютъра:mrgreen: и духна да ляга с "ай чао" Joy Двамата големи са легнали на едно легло, бутат се, наместват се, викат си чао, обаче никой не заспива.
Адреналинка, видях съобщението, ще ти пиша събота-неделя, когато ми е тук детегледачката (мъжа ми Party)
Ееее, диванета! Отивам да изигравам пазач  ooooh!

# 40
  • България
  • Мнения: 490
aleks :hug:Dundy Sladurska Hug ами да си призная без бой два теста си правих,че и нещо гърдите ми бяха доста напрегнати и двата са отрицателни  Mr. Greenдоволна съм
малко съм на годинки/да не кажа старичка за бебе Laughing/

доста ми е напрегнато и не мога да заспя Rolling Eyesголямата ми дъщеря утре е на две интервюта за работа и е някак объркана...иска и се да е тук при нас,но е свикнала да живее сама и пак забягва
ами мъчно ми е и това си е...растат децата и си искат техния живот,няма как да са все покрай нас
е оплаках се #Cussing outще се поровя още малко в нета и дано ми се преспи
спокойна нощ Hug

# 41
  • Мнения: 5 138
Хайде сладурки , мятам ви скромна почерпка за здравето на моя син , днес ми е именник съкровището, ама как ме ядосаааааа тази сутрин с облеклото не е истина , още ме държи  ooooh!


Вчера минах деня пак по план ама се олях с количествата, уж пица от черен хляб с домати гъби и маслини, ама си стана пицище в стомаха като пресметнах и накрая пекох две пити за работата на мъжо и за детската градина и от едната си чопнах не устисках.
Днес наказана на портокали и грейпфрути  Naughty

Ехх защо аз не ви открих като бременеех три пъти, сега нямаше да ми е зор толкова  Whistling

Хубав ден и качествени емоции от мен, Нерви изчезва  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 724
Добро утро.
Невракова, да ти е живо и здраво синчето, да се радвате един на друг и да не се ядосваш много за дреболии   bouquet.
Какво те ядоса детето - собствено мнение за дрес кода ли  Laughing?
И как се размечтах за моренце, не е истина ............
Роси, така е, децата тръгват по своя път.
И какво ти е старото, не разбрах Thinking?
Хепиту и Дънди срама нямат, че дори не си признават, но нали ги обичам - прощавам им  Laughing.
Мим4е, не ти е лесна работaта с този отбор юнаци, но поне няма скука при теб Laughing.
Айде чао и умната, аз отивам да избирам подарък за приятелка.
Ако има именици, да им е честито   bouquet.

# 43
  • Мнения: 1
Нервакова, честит празник на синчето.Да е живо и здраво и да те радва.
Моята малка щерка е същата по отношение на дрехите спорове всяка сутрин ooooh!
Днес моят съпруг е именник.Да е жив и здрав.
Роси, какво да ти е старото,аз родих преди четири години, а мисля, че съм по-голяма от теб.
Мимче, Hugаз с две ми идва да хващам гората понякога, ако са три незнам.
По отношение на качването на кг. през бременността, аз с първата качих 17кг., а свтората 5кг. като не съм спазвала никакви режими.
Алекс, Хепи,Дънди,Мурка и всички по списака Hug

# 44
  • Мнения: 2 999
Здравейте калпазанки!

Да са живи и здрави именниците ви скъпа Нерви и Галина!   bouquet

Много обич, здраве и разбирателство да има в домовете ви и дай Боже на всички, които празнуват днес  Hug

Мимче, хубавко е да говорим за храненето на принципите РХ в темата, защото има много бременелки, които влизат и гледат, даже дали да не е част от първата страница в темата.  newsm78 За мен ти си абсолютен пример как да се храни една жена, така че да помогне за здравето на себе си и бъдещия живот.
Тук има вече доста от вас с добър пример, така че помислете, дали да е в блог инфото или на първа страница  Hug

Хайде цунем ви е бягам

Общи условия

Активация на акаунт