От кои памперси сте най-доволни?

  • 5 034
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 800
От Pampers. Libero също ми харесват, но гласувах за Pampers.

# 61
  • Мнения: 603
Aбе тия Хепи ужасно пропускат!

# 62
  • Мнения: 832
Здравейте,
Вие какви памперси използвате за бебчетата си. Аз досега съм използвала само Pampers, но от време на време бебчо си омазва цялото гръбче с ако, излиза му по краката. А предполагам не са му малки - той тежи 6 кг. и купуваме тройка (4-9 кг.).

# 63
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Пробвай следващия размер. Аз до година и нещо ползвах памперс,
но сега взимам на аро, че са евтини. Не са подходящи за малки бебета, а май и за лятото не стават, но за момента ми вършат работа.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 164
Ползвам Памперс. Мисля, че може да са му малки и затова да пропускат. Ние минахме на 4-ка, когато Емма беше 6.5кг, досега нямаме оплакване  Wink

# 65
  • Varna
  • Мнения: 333
Ползвах Хъджис доскоро. Не са изпускали. Пробвай памперси с ластик отзад .

Потърси с търсачката. Виждала съм подобни теми преди време.

# 66
  • Мнения: 1 403
Пробвай по горниа размер,аз винаги си взимам по големи

# 67
  • Мнения: 485
 И аз ползвам Pampers, от време на време наистина се омазва  Sad
Можеш вече спокойно да минаваш на 4 номер от 6-18 кг.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Използвам Хъджис 3-6 кг,въпреки че вече сме 5,700.Взех и 4-9 обаче са и големи още.

# 69
  • Мнения: 1 006
От началото до сега - само Памперс!
 NaughtyВземи по-големия размер. На мен също ми се е случвало да има инциденти Mr. Green, но се броят на пръстите на едната ръка!!!!

# 70
  • Мнения: 666
В началото ползвах Памперс , но не бях очарована от тях много пропускаха , затова минах на Хъджис, преди 2 седмици на Метро нямаше Хъджис нашия размер и мъжът ми всел пак Памперс , като сложа вечер към 10 часа , на сутринта е мокър , с хъджис не е така досега от тях не са ми пропускали

# 71
Здравейте и от мен,някой може ли да изкаже мнение за памперсите-ШАМПИОН и евентуално къде мога да ги намеря в София. Разбрах че са добри,но никъде не съм ги виждала.Благодаря предварително!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 457
И ние ползваме само Памперс - вашия размер, а сме 7 кг.  Wink
И при нас е имало такива изпълнения,но много рядко - когато количеството е повечко  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 2 381
И ние ползваме на Pampers и понякога се омазва доста Confused

# 74
  • гр. София
  • Мнения: 50
И Хъджис и Либеро сме ползвали,но от Памперс сме най-доволни.Останала съм с впечатление обаче, че си е до бебе.Моята приятелка е доволна само от Либеро.

Общи условия

Активация на акаунт