2013 дойде и две чертички на всяка една ще донесе- Тема 123

  • 24 495
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 39 394
охара да разбирам ли че лично ми благодариш  Blush

# 736
  • Мнения: 2 038
Момичета, не ми се карайте, аз по принцип доста хвърча в облаците, ама в това отношение се старая да стъпвам по земята, че падането боли много. Аз си пия едни хомеопатични капки и съм се отдала на безразборен секс с мъжо, все още ми се иска да имам още едно дете, но и съм приела мисълта, че това най-вероятно няма да се случи. Всъщност сега даже съм по-скопойна и дори щастлива, колкото и шантаво да звучи, защото преди напразните надежди ме съсипваха. Научих се да се радвам на това, което имам Simple Smile
Моме, с това пляскане и гушкане малко към пернишка трагедия отиваме  hahaha Аз искам само гушкане пък  Wink

# 737
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Пънче, изчакай 2-3 дни да се качи още температурата, пък после ще броим  Wink
От известно време се каня да пиша, че Архито не се е разписвала скоро  Whistling

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 16:58 от ant G

# 738
  • Мнения: 1 096
Веси,Пънче, действайте смело и дано след 2 семдици да чуем добри новини от вас. И аз другия месец смятам да мина на ову-тестове ако сега не се е получило нищо.
Моме - дано зацяпването да е резултат на имплантация, а не на МЦ, въпреки че ме съмнява.
А бременните - от кога започнахте да ставате нощно време за пишкане?

# 739
  • Мнения: 621
Момичета имам питанка.
От няколко дни усещам стягане на корема с леки болки и явно са контракции, за които ще кажа понеделник на акушерката.
Питанката ми е от какво може да ме боли срамната кост. Наболява ме всякаш имам мускулна треска след много кекс

# 740
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря ви момичета  Hug
Аз си знам, че положението ми не е розово и БТ още ми е много ниска, но се успокоявам, че при мен нараства малко по-бавно (заради ниския прогестерон предполагам  newsm78 ). За мен графиката ми още не показва да съм имала О, дано до няколко дни да ми се изясни картинката, ама пусто сърце - нетърпеливо  Blush
Скрит текст:
Този месец случайно се оказа, че спазваме кекс-програмата на Зуза - през ден. Дай Боже и при нас да е толкова ефикасна и някой читав войник да е успял да приклещи моята срамежливка, че тя вече цяла година се дърпа. Време и е вече  Whistling

Сладката - да не би да ти тежи повече бебка  newsm78 Бях попадала на една тема, ще ти я пусна след малко.
Скрит текст:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22177.msg427721#msg427721
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330475.msg8611850#msg8611850
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=536764.0
написах "срамна кост" в търсачката на подфорум Бъдещи майки и излязоха още доста предположения, ако това не ти е от полза. Надявам се все пак да съм помогнала Hug

# 741
  • Мнения: 2 802
Питанката ми е от какво може да ме боли срамната кост.

От разстягането на тазаа и кг. на бебето ... ще ти мине като родиш  Mr. Green
Аз до последно бях с такива болки и едвам издържах  Tired

# 742
  • Мнения: 621
Благодаря ви момичета,но аз имам чувството,че бебка е много малка на кг. С тези бурни движения които прави.

# 743
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Сладка, доколкото знам и от разширяването на таза може да боли. Деси имаше такива болки.
Маги, аз до сега съм ставала 3-4-5 пъти

# 744
  • Мнения: 2 401
Мише, моите съболезнования за голямата мъка, която те е сполетяла!  Sad Hug
Рони, мъчно ми става така като говориш, но пък се радвам, че така гледаш на нещата, защото имаш прекрасно семейство, а на днешно време това си е истинско богатство!  Аз все пак вярвам, че бебчо просто само малко ще се позабави и ще ви изненада внезапно! Praynig Hug
Деситка, хубаво си решила да поошеташ, те девичките обичат да им е чисто и подредено! Laughing  Дано всичко да е наред другата седмица и да не се налага секцио, аз знам, че по чужбината проблемите с очите почти не са аргумент за секцио, дано и при теб се размине! Hug

# 745
  • София
  • Мнения: 5 259

Заповядайте

ТУК
Само да знаете, че заминавам и няма да мога да редактирам  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт