Успешно "олежани" бебета - тема 5

  • 17 341
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 894
Ох, най-после към 18,30 ч. свършихме великата работа, но цял ден беше толкова кисела, хленчеща и ревлива, че свят ми се зави. Такова чудо не очаквах да ни се случи - не дрисък от ваксината, ами сух режим ни хвана. hahaha
Жени, пита ли педи за тази температура? Възможно ли е да е от зъби? newsm78
Фикси, ти кога стигна до месата? Не започна ли скора захранване? Thinking Нещо да не съм недоразбрала или изпуснала?
Сега видях, че съм честитила месечинката на бебето на Ивон. Голяма глупост съм изръсила, ама като ми се спи, чета и пиша с половин око. #2gunfire Имах предвид бебето на Ина. Инче, извинявай за грешката!  bouquet
Лигавници имам най-различни - с тик-так копче, с лепка и връзки. Оползотворявам ги всички без да се замислям, че лигите й текат като водопад. Laughing
Дрън, мина ли през гинеколога? newsm78

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 23:04 от lali bali

# 721
  • Мнения: 4 651
Деси, иска да седи вече прав на крака младежа. Тъкмо се бях навила да му вземам от тези активни центрове, но всички са до 71-74 височина, а той вече е 73. Май ще взема една проходилка, за да го слагам там по 10-15 мин, колкото и да не ги препоръчват, не вярвам да навреди ако не кисне постоянно там.

Лали, преди два месеца почнах (на 5 1/2 като беше). Аз захранвам с неща, към които е малко вероятно да прави реакции и те вариантите след картоф, пащърнак, тиквичка, просто се изчерпаха. Месото го дават от 8 месец, така че не сме подранили много.

Дрън ми се губи  newsm78

# 722
  • Мнения: 2 211
Втора вечер спим  newsm17  Ще поръчвам още хомеопатични гранули от Англия, ако има някой мераклия да правим обща поръчка, да казва.

# 723
  • Мнения: 171
Добро утро момичета. Отдавна не съм писала. Малкият ми имаше 5 дена температура ( аз смятам, че  е от зъбите) обаче лекарката не смята така, викаше, че някой вирус.Кръвната картина и урина са идеални. Изписаха много силен антибиотик(голяма доза), кога аз ходих в аптеката жената там беше в шок, вика каква тая лекарката??? ooooh!Каза да давам по малка доза. След първия ден Карен вече имал си обриви по лицето (докторката викаше: вирус е) след втория ден имаше обриви по цялото тяло. Писна ми и аз спрях всички лекарства, смятам, че това са зъбите. За сега нямаме температура, той си яде чесалки Joy  poppy-fairy радвам се, че Мария е добре, ако можеш кажи ми какви са тези гранули, сестра ми е в Англия ще я помоля да ми прати.

# 724
  • Мнения: 2 211
Момичета, поръчах от Англия ето този гел и тези гранули за зъбите. Според мненията по английските форумите са много ефикасни и направо "спасявали животи"  Grinning
Скрит текст:
 
  Детенцето ми се мъчи ужасно на сън и ми се къса сърцето, мажа я с гел но файда кой знае каква голяма не виждам, тези сашета мисля, че ще вършат работа.

Ето ги, Манюнка!

# 725
  • Мнения: 2 211
Момичета, връчих Мария на свекито с един лист с инструкции. Къпах се на затворена врата цели 20 минути без да треперя дали ще ревне. Сега мисля да последвам примера на Лали Бали и да налазя мъжо следобеда  Grinning  Едно време имах една позната, която все ми викаше, че децата били убиец на секса - сега вече знам какво е имала предвид  Mr. Green

# 726
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ей много сте писла бе мамчетааа... Hug Попс,браво на Мерито значи помагат тези гранулки и аз си поръчах да имам ..)))Радвам се че болничките са оздравяли.. Praynig  Да се похвалим и ние ,вече няколко нощи спим,снощи заспахме в 10.30 и станахме в 6 часа,папкахме и пак сън до 9.00 часа  Praynig Много послушно детенце си имам,само през деня не спи ,но не и се спи иска да играе и да си гука,ама иска и компания  Joy   Лигавници си взех такива найлонови от ебей,чакам да дойдат ..)))ефтини бяха,моя приятелка е доволна от тях,тя ми ги препоръча,ще ги постна после  Peace  ЖЕНИ,СИЯНКА КАК Е?   manjunja,дано сте по добре и да нямате темп.ама тези докотори,все антибиотик веднага ,оффф човек да не знае какво да прави  ooooh! Целувки на всички хубава неделя ,до после   bouquet

# 727
  • Мнения: 2 211
Жени, чакаме да ни кажеш как е днес Сис.

# 728
  • Мнения: 513
Браво на Мария, доброто детеннце  Hug
Хора, вече се видях в чудо, както третият месец бяха започнали да спят докъм 6-7, сега вече пак започнаха като новородени да ми се будят гладни през нощта - кога към 4, 5, та веднъж дори и в 2 при положение, че ядат към 11 и 30. Дайте идеи как да го махна това гадно нощно хранене, вече сме на 5 месеца и половина, ама положението май се влошава - максимум 4 часа издържат без храна. Със сигурност се събуждат само за да ядат, защото после си заспиват, не е  да ги мъчат зъби или нещо друго.

# 729
  • Мнения: 2 211
Ивет, Мария тази нощ яде 3 пъти  Crazy Предполагам, защото си сменя режима или защото пак е нервна заради зъбите. Минава време и сама се отказва от нощното ядене. Преди време пак ми въртя същите номера. Две вечери се дра от глад, а ние защото не яде през нощта отдавна и не можем да се сетим, че иска мляко, та се видяхме в чудо. Пробвала съм вода, сок - няма сестро, кански рев. После сами си го махат.

# 730
  • Мнения: 965
Сияна е без Т в момента, вчера давах 2 пъти Панадол.

Попи, вие спите от две вечери, а ние обратното  Shocked #Crazy

Снощи беше върха. Заспива на ръце, един път към 1 и към 4, за по час и нещо. Така се дереше на моменти, гледа ме и плаче, не знам какво иска да ми каже милото. Като я носим, мълчи, като я сложа да легне, независимо къде, се почва. Накрая обаче взе да се лигави. Лежи при нас и като съм права над нея, се хили, като легна между нея и баща й - рев. Сложихме я в леглото и спа до 8,30 накрая. Сега играе от сутринта.

Замислям се обаче над последния ти пост.... дали не трябваше мляко да й дам  newsm78 Ама като изяжда със зор 150 мл, от къде да ми хрумне, че може за иска.

Каква им е цената на гранулките?

# 731
  • Мнения: 2 211
4,99 паунда са гранулите за 26 сашета. Можеш да даваш до 6 на ден в зависимост колко е голям зора. Аз мисля да поръчам още 3 кутии.

Милото хайванче. Мъжа ми вика: "Проговаряй, тате, да си казваш какво си искаш, че ми късаш сърцето..." Много е гадно така, хем реве, хем се чудиш какво му е...

# 732
  • Мнения: 1 179
Как сте момичета?
Жени, как е Сиянчето? Аз си спомням, че на каката като й растяха зъби беше някакъв ад, направо коликите ми се видяха като манна небесна. И малчо много се плюнчи, направо блузата му се намокря. Като булдог е.  Mr. Green
Попи, помагат ли гранулките и гела, да взема да поръчам? Като гледам май скоро ще ми влезнат в употреба.

# 733
  • Мнения: 2 211
Май само гранулите помагат, гела не мога да преценя върши ли работа, но гранулите определено я успокояват. Две поредни вечери и даваме два сашета - те са сладички, изсипват се в устата и ги дъвчи. Две поредни вечери спим. Иначе е нервна и се вижда, че зъби я мъчат, защото настървено дъвчи и гризе каквото и падне.

# 734
  • Мнения: 460
Женя,радвам се,че бебка е по- добре Hug
Момичета, връчих Мария на свекито с един лист с инструкции. Къпах се на затворена врата цели 20 минути без да треперя дали ще ревне. Сега мисля да последвам примера на Лали Бали и да налазя мъжо следобеда  Grinning  Едно време имах една позната, която все ми викаше, че децата били убиец на секса - сега вече знам какво е имала предвид  Mr. Green
Попи,а какво беше секс newsm78.Да не е това дето си мечтаехме 9м.като бременни,сънувахме еротични сънища достойни за сценарий на ТВ1000,а ако слушахме достатъчно получавахме по някой вагинален ехограф като утешителна награда Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт