Пухкав сняг навън се сипе и бузките на СЕПТЕМВРИйчето ни щипе!

  • 22 399
  • 741
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 294
Ех, Ариел добре си е детето, личи си че расте вече и затова по нарядко яде, ами тва мойто не знам кво ще го правя, от както се е родил повече от три часа накуп не съм спала, побърква се да яде , ще се изпсихясам вече  #Silly
Нямам търпение вече да го захранвам и да го почвам на АМ, та да взема да се наспивам от време на време поне  Whistling

Хрисик и на малкия лаптоп трябва да виждаш цяла страница, аз от малкия съм постоянно, виж да не си я увеличила без да искаш  Heart Eyes

Ина ами той си ви е супер режима, какво да се оплакваш  Mr. Green само може да се радваш  Heart Eyes

Току що заспа дребния ( от 20.30 е ял и чак сега заспа  #Crazy) чудя се дали да лягам въобще или да го изчакам да стане след малко  Grinning

Хайде, лека и спокойна нощ  Heart Eyes

# 721
  • shumen
  • Мнения: 18 134
Фейт,браво на Пламката.То и аз съм чувала,че почват първо назад да лазят.
Ние още не се обръщаме,ама на мен ми е по добре така,че си свършвам по нещо.
Утре идва мама,че в Събота съм на изпит.
Лека за сега от мен,че ме викат за манджа.

# 722
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 23
Moмичета, най-накрая да се запиша и аз, не смогвам да изчета, но поне се опитах Simple Smile. Радвам се, че всички са ок и бебчовците растат и хубавеят Simple Smile.
Моята Вики е голяма бузанка, вече към 6600 и 70 см сега се опитах да претегля и премеря сама Simple Smile
За референдума си говорите, еми аз няма да ида, не съм компетентна да дам мнение, а после да кажат че аз съм си го избрала...
Много хубаво че молирате Wink и се забавлявате, така трябва. Утре пак ще се включа лека и сладки сънища за всички вкъщи Simple Smile
 

# 723
  • Мнения: 2 802
Ииииииииииии   ....... най-ранобудните идват  Mr. Green

Добро утро на мен и госта, който е в темата  hahaha добро и на тези дето сега стават  Mr. Green
Аз вече почти си изпих кафето ... ама айде ще сложа едно и за вас  Heart Eyes


..... да ви е сладко  Whistling tooth


Ох ... как забравих само да се похваля  Crazy Снощи най-накрая ми дойде  newsm44
Дали дето миналата седмица се отърках буквално в Нуб или тази в Рошли или дето вече кърмата ми намаля  Crazy или пък съм чувала, че много жени на едно място си регулират цикъла  Joy ама факт, че ми дойде и то без да усетя  Shocked Понаболяваше ме кръста тези дни, но го отдавах на коремните преси дето правя и си викам, че се претоварвам  hahaha От три дена виждах някоя друга пъпка и все се надявах. И снощи .... О! Чудо  newsm47
За сега положението е много слабо  newsm78 но сигурно ще се усили  Sunglasses

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 07:21 от F.a.t.e.

# 724
  • София
  • Мнения: 476
Ай добро утро Фейт и честито Mr. Green при мен още няма, май ще дойда до Пловдив Laughing

Айде бързо да си взема от кафето, че може да свърши Mr. Green

# 725
  • Мнения: 1 639
F.a.t.e.
Скрит текст:
Какъв е този епилиран г*й в кафето ми ? Whistling Joy

Отивам да дремна и аз. Елиса вчера ми спря тока.

# 726
  • Мнения: 270
Добро утро и от мен  Simple Smile
Хехе, Фейтче мерси за кафенцето  Crazy
Аз днес оставям малката на татко и, и забягвам към центъра с една приятелка  Mr. Green
Айде, хубав ден на всички  Hug

# 727
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Simple Smile Аз , за съжаление, още не си позволявам кафе заради коликите на Томи Sad Но пък вие пийнете по малко и за мен Simple Smile Хубав ден на всички Simple Smile

# 728
  • Мнения: 10
Добро утро,
Фейт, честито - свърши чакането, аз няма да идвам при вас - хич не искам да ми идва, много ми е добре
нашия батко днес си е вкъщи болеше го гърлото, дано мине бързо този път

# 729
  • Мнения: 201
Добър ден!
Ина много полезна информация
Мая тая твоята педиатърка, лелеее както обичам да вдигам скандали, не оставяй така нещата, вдигни патардия
Маймунката - много добре си е детето, мнооого висока и кг са й екстра
Фейт - тенкс за кайфето, ама ние с Ники вече Ша обядваме Joy Joy Joy Еееее такава радост за тоя цикъл - а честито
Скрит текст:
да си дойдем на думата - остават 56 дни до ПРОЛЕТТА. И да питам - някой знае ли тази година кога идва астрономическата пролет, питам щото понякога тя идва ден-два преди 22 март, та може да намаля още дните Party

# 730
  • Мнения: 270
Зори
Скрит текст:
Мисля, че е на 20.03, но не съм сигурна  Hug

# 731
  • Мнения: 272
Добро утро!
Ммм, какво кафенце! Hug
Фейтче, честито, вече няма отърване, освен..ако... Wink Hug
Зори и аз мисля някъде към 20-21 март. newsm53
Тук изгря слънце, та ще видим. Praynig

# 732
  • Мнения: 294
Добро утро!!! smile3507 smile3507 smile3507

Е , не това дете ме побърква вече , така не може,, трябва да търся някакъв начин да го накарам да спи , става постоянно, ето снощи яде в 23.30, после в 2 , после в 4.30 , после в 6.30  и в 8 стана окончателно наспан . Откачам вече  smile3514

Фейт мерси за кафето и честит ти цикъл  newsm03

Сиси завиждам ти за излизането, аз днес няма на кого да го оставя  Tired ще се мъча цял ден с него  Mr. Green Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 2 802
F.a.t.e.
Скрит текст:
Какъв е този епилиран г*й в кафето ми ? Whistling Joy


Аааа  Mr. Green ... ми вие докато станете и е дошъл ... натрапник

Инка ... ако раУтата е много на зор ... идвай у Филибето  Joy Hug


Фейт - тенкс за кайфето, ама ние с Ники вече Ша обядваме Joy Joy Joy


 hahaha бързи сте, признах вЪ  Mr. Green

Към новодошлите мами  Hug ако искате да ви добавя на първа страничка ми дайте инфото, което е нужно на ЛС и ще ви запиша  Hug

Бели ... да се оправя баткото бързо  Praynig


ние днес ще пропуснем излизането ... ММ си взе возилото, пък и като съм в МЦ не ми е хич хубаво да излизам  Whistling

# 734
  • Мнения: 70
Добро утро момичета:)
Страхотно кафенця Hug
Ние закусихме и сега спинкаме пак, аз аз на компа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт