H&M - тема 17

  • 35 441
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 676
Имам поръчка, която от 10 дни стои в "пендинг", беше с дата на доставка 1-5 април. Що не я изтрият поне да знам, че съм приключила с този акаунт  ooooh!. Някой да е имал необработена поръчка толкова време?

Да, от 27 март ми беше поръчката с доставка 1-5 април. Изпратена е на 4 април. Бях я отписала вече, а те ме изненадаха.
На 04.04 стана ин прогрес ли? Моята продължава да си стои...

# 691
  • София
  • Мнения: 9 517
изчакай до понеделник - най-вероятно ще те резнат, но ощава малко до утре  Peace

# 692
  • Мнения: 386
Някой да е поръчвал/виждал/мерил тези? Как са като размер, колебая се 12-13 или 13-14 да поръчам за мойто дъ, при положение, че дамските осмици от хм са ми съвсем добре newsm78

А силно препоръчвам тази рокля - страшно стои, като излята, много женствен силует, чист памук е - моята е къртичия цвят, поръчах и зелената Crazy
Също това - много елегантно, моето е бяло (малко ми е широка 8-цата, хем съм напълняла, май пак нещо пипат размерите).
Тази е приятна също, пак бяла (КакЕ, да не мрънкаш Mr. Green), интересен модел, нещо са се сбъркали с копчетата отзад - направили са иличетата толкова малки, че няма разкопчаване - това на врата го срязах, за да мога да я облека newsm78
И още едно - нищо особено като модел и прозира, но е леко и приятно за носене.

Marzi Pan тези от детския сектор им се чудя от както са се появили в сейла и не мога и аз да реша кой номер ,че и кой цвят да си пусна.Дали са с ниска талия според теб? newsm78 Висока съм 165 и 48 кг.Дай идея на какво да заложа ,че ми омръзна да ги гледам всяка вечер. Поне да ги поръчам и да мирясам. Laughing



Ми, не се наемам да те съветвам, нали и аз затова питам Mr. Green
След поста на Алекс2009 ще задържа за малко - не че съм очаквала да са нещо особено (този тип от детския сектор винаги са ми мязали на вестници), но цвета ми хареса. Ще видя дали ще имам време да се метна да ги видя на живо и после ще решавам.

# 693
  • Popovo
  • Мнения: 1 633
Някой да е поръчвал/виждал/мерил тези? Как са като размер, колебая се 12-13 или 13-14 да поръчам за мойто дъ, при положение, че дамските осмици от хм са ми съвсем добре newsm78

А силно препоръчвам тази рокля - страшно стои, като излята, много женствен силует, чист памук е - моята е къртичия цвят, поръчах и зелената Crazy
Също това - много елегантно, моето е бяло (малко ми е широка 8-цата, хем съм напълняла, май пак нещо пипат размерите).
Тази е приятна също, пак бяла (КакЕ, да не мрънкаш Mr. Green), интересен модел, нещо са се сбъркали с копчетата отзад - направили са иличетата толкова малки, че няма разкопчаване - това на врата го срязах, за да мога да я облека newsm78
И още едно - нищо особено като модел и прозира, но е леко и приятно за носене.

Marzi Pan тези от детския сектор им се чудя от както са се появили в сейла и не мога и аз да реша кой номер ,че и кой цвят да си пусна.Дали са с ниска талия според теб? newsm78 Висока съм 165 и 48 кг.Дай идея на какво да заложа ,че ми омръзна да ги гледам всяка вечер. Поне да ги поръчам и да мирясам. Laughing



Ми, не се наемам да те съветвам, нали и аз затова питам Mr. Green
След поста на Алекс2009 ще задържа за малко - не че съм очаквала да са нещо особено (този тип от детския сектор винаги са ми мязали на вестници), но цвета ми хареса. Ще видя дали ще имам време да се метна да ги видя на живо и после ще решавам.

Дано намериш време ,та после да споделиш за размери и дали са плитки.Хич не ми стоят добре дълбоки панталони.Аз като ги гледам на снимка ми изглеждат готини ,но на живо е друго.А и аз след поста на Алекс2009 ,се чудя.

# 694
  • Мнения: 4 202
Момичета, нормално ли е поръчка шипната на 27.03 още да не е доставена при превозвача?

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Момичета, нормално ли е поръчка шипната на 27.03 още да не е доставена при превозвача?

Напълно е възможно! Напоследък (от поне 3 месеца) пратките без проследяване се бавят ужасно много. Примерно миналата седмица си получих 2пратки диспачнати на 26 и 27.02.

# 696
  • Мнения: 4 202
Напълно е възможно! Напоследък (от поне 3 месеца) пратките без проследяване се бавят ужасно много. Примерно миналата седмица си получих 2пратки диспачнати на 26 и 27.02.

Ясно, благодаря ти!

# 697
  • Плевен
  • Мнения: 23
Момичета бихте ли ме консултирали от детското за големи момичета 14+ за панталон на кой размер от дамското отговаря. Харесах си едни и не мога да преценя дали ще се напъхам в тях.Благодаря ви!

# 698
  • София
  • Мнения: 117
Момичета, тези, които имат пратки от курсовете на КД от 5.04 и 7.04 бихте ли ми казали от кои дати са ви поръчките?

# 699
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз взех днес една без проследяване - диспачната е на 18.03.  Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 9 517
Момичета, тези, които имат пратки от курсовете на КД от 5.04 и 7.04 бихте ли ми казали от кои дати са ви поръчките?
диспачнати на 19 и 22 март, доставени на адреса на 25 март  Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 117
Благодаря, момичета   bouquet Значи за моите диспачнати на 25.03 и 26.03 е рано още...

# 702
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Здравейте!  bouquet

Имам един неуспешен опит със сайта от преди половин година...И бях се зарекла да не се занимавам повече..Но тези дни пак ми щукна, че искам да поръчвам, та да питам:

1) Направих си нов акаунт, от нов мейл, но картата е същата, не мога да я сменя, нямам друга подходяща за целта - ще ме "хванат " ли?

2) има ли актуални кодове в момента!

Мерси!  bouquet

# 703
  • Варна
  • Мнения: 6 889
Пуснах една поръчка, дрехите обаче са с отложена доставка, след месец ooooh! втори ден не я трият ама ако реши да мърда от pending кога ще е...чак като дойде време да изпращат или преди това? Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 117
Fous De La Mer няма проблем с картата. Правила съм си десетки профили и използвам една и съща карта. Актуалните кодове можеш да видиш на първата страница на темата.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт