90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 208

  • 26 538
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 495
Вместо запис, да отбележа, че някои от линковете със снимки не са актуални - на тинки, например, както и на Margerit.
Бананът си е напълно режимен и полезен плод, яжте си го.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 554
В какъв смисъл, Моме, не са актуални снимките на Тинки!?

# 17
  • Мнения: 1 314
Това вместо запис:
Голди, бях забравила. Аз не прескачам постове /само на Гигито де/  Grinning
Голям недостатък е да си злопаметен човек  Peace  Животът ме е научил, че в бизнеса и в интернет пространството няма място за емоции, още по-малко негативни  Peace
Ти ме обиди с ощипана мома и подобни селски епитети... Радвам се че вече не ги употребяваш   bouquet  Аз не съм обиждала детето ти, а теб. Все още седя зад всяка изписана дума. Все още мисля, че не е уместно човек допуснал дете на 10 години да стане 70 килограма, да се разпенва срещу другите по повод дразнещите допълнителни въпроси и тн.  че и да ги обижда. Обясних ти че моето е на същата възраст, разказах за спорта..споделих че е страшна глупост да го подлагаш на диета... после се извиних и обясних подробно
 
Това че не ме четеш не ме касае. Но това че си ме запомнила ме ласкае

Нана мерси за темата
Обяд ориз с гъби и праз
Вечеря още не знам

# 18
  • Мнения: 11 495
Nana - отваря се албум в снимка.бг, който иска парола, с която аз не разполагам  Mr. Green Т.е. засекретен е. Сега ще погледна и другите.
Пропуснах да отбележа, че ни съвпадат мненията с Беболе относно двете най-приятни диети.

# 19
  • Мнения: 0
извинявам се ако с думата "папкат" съм засегнала някои ,идеята ми беше да споделя товакоето ми е дадено като съвет но... лек и успешен ден  Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз тахан не съм опитвала, но ям халва на вечеря във въглехидратен. В нея нали има тахан newsm78
Нана, казвам "Тенкю, баба" за темата Hug
Креми, диетологът не ти ли сложи и портокалите в кюпа при бананите Thinking Банан, портокал и грозде са първите плодове, които попадат в черния списък на диетолозите. Сушените плодове ги следват. Ние, обаче, тук се водим по други правила. Диетолозите едва ли ще са във възторг и от картофите, боба и тортите, ама на - слабеем от тях Crazy Така че папкайте си бабаните спокойно Peace
/Сори, не се сдържах Blush/

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Nana - отваря се албум в снимка.бг, който иска парола, с която аз не разполагам  Mr. Green Т.е. засекретен е. Сега ще погледна и другите.
Аааа това не значи, че не са актуални. Като искаш да ги видиш - пишеш на ТинкитУ ЛС и тя ти дава паролата  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 197
Цоп и аз тук Simple Smile

Ето за сусамовия тахан данни:

Съдържанието на 100 гр продукт (в зависимост от вида може да има леки отклонения в стойностите):
мазнини - 50 до 60 гр
белтъчини - 20 до 30 гр
въглехидрати - 15 до 18 гр
неразтворими фибри - около 9 гр
оксалати - по-малко от 2.5
ккал - между 580 и 600

# 23
  • Мнения: 833
Аз да не остана по- назад,да се изкажа Embarassed аз проблем с бананите нямам ,а и не са ми от любимите плодове,но на плодов задължително присъства намачкан банан с орехи Crazy,от толкова диети и експерименти с моето нежно тяло ,разбрах че ябълката не ми действа отслабващо за разлика от ананаса...но както казва баща ми "Въпрос на организъм"
 Нана, благодаря за темата,да ни донесе мн.минуси   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 199
И аз днес обядвах банан с орехи и кокосови стърготини.

# 25
  • някъде далече на хубаво място с любими хора.
  • Мнения: 0
Понеже споменахте сусамовия тахан newsm12
Сусамовият тахан се получава чрез смилането на сусамовите семена.
Съдържанието на 100 гр продукт (в зависимост от вида може да има леки отклонения в стойностите):
мазнини - 50 до 60 гр
белтъчини - 20 до 30 гр
въглехидрати - 15 до 18 гр
неразтворими фибри - около 9 гр
оксалати - по-малко от 2.5
ккал - между 580 и 600

Ако целите покачване на теглото, или сте в остър калориен недостиг можете да го ядете върху филия.
Това е истината за тахана. Определено не е за нас.





# 26
  • Мнения: 6
Еййй-не мога да ви изчета днес ooooh! ooooh!Плодовия до сега мина добре-цял ден варя пюрета на малчо и съм на 2 мандарини и 1 ябълка Grinningдано да изкарам до довечера така Cry Cry

# 27
  • някъде далече на хубаво място с любими хора.
  • Мнения: 0
това  ми го каза диетолог с които се консултирах преди да изкарам един курс на диетата  Simple Smile ти си знаеш все пак , аз лично наблягам на ябълки, киви,портокали и тиква понеже тя съдържа витамин Т мисля беше които спомага за разграждането на мазнините(така поне ми каза доктора)
Който го мързи да учи от медиците става диетолог. Без да обидя някого де.

# 28
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Нана мерси за темичката  bouquet
аз си плодувам успешно, даже не ми се и хапва, чувствам се подута,  ще вечерям по-късно днес към 19,30ч.  Grinning дано ме зарадва кантарчето утре  Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема.   bouquet

Мисля си за сусамовия тахан. Може би в малки количества е подходящ за въглехидратна вечеря.

Аз не зная към какво да се насоча за вечерята . Доскоро ядях тортички, бисквити, но вече са ми прекалено сладки, а и не ме засищат. Може би ще си намажа филии с конфитюр.

Общи условия

Активация на акаунт