JOSEPH GORDON-LEVITT и поколението на 30-годишните, които чупят STARmeter-а

  • 51 458
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
Но пък ти каза, че и на Джоузи филма не бил приет добре, а ревюто си беше много даже позитивно newsm78

Джой, може аз да съм имала по-големи очаквания, но останах с впечатление, че филмът не е бил посрещнат с особено "уау". Ама може и да не е нужно, де.
Освен това аз не съм задълбавала - знаеш, че се старая да не чета ревюта, докато сама не гледам някой филм... Ако бях задълбала, може би щях да разбера, че и без особено "уау" все пак е харесван филмът.

Примерно Бен Афлек за мен вече се оформя като много добър режисьор, ама за първия му филм нищо не знам, не съм го гледала, а по времето, когато е правен, хич не ми е било нужно да знам, какви ги върши Бен...  Grinning
Пък за този филм толкова коментирахме по време на снимачния перод, че може да съм се "пренавила".  Thinking
Та така.

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 11:53 от мячик

# 46
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И добре правиш, че не четеш, понеже специално тези пичове пускат адски много спойлери Peace.

Като цяло ревюто за Don Jon's.... беше в духа "много забавен, много искрен, непретенциозен, дебютен..." без изхвърляния от типа "уау" (освен за Джулиан Мур, която явно пак е на изключително високо ниво). Усеща се в целия текст, че ревюиращият е много позитивно настроен към ДГЛ и кариерните му избори, което не е така например с Франко (освен че оплюват и двата му филма, от сайта си позволяват и цялостно иронично, даже пренебрежително отношение към самия него, което лично мен ме изненадва, ама нейсе Rolling Eyes). Отвратително е и ревюто на филма с  Гууди и Кидман, който аз лично очаквам с голямо нетърпение, и ще гледам, ако ще всеки критик от Ел Ей до Сидни да го оплюе Laughing.
Днес ще прегледам и другите два сайта, за същите филми, любопитно ми е дали мненията ще се различават.

# 47
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
..., което не е така например с Франко (освен че оплюват и двата му филма, от сайта си позволяват и цялостно иронично, даже пренебрежително отношение към самия него, което лично мен ме изненадва, ама нейсе Rolling Eyes).

Не са само те, да знаеш...
През последната година и нещо, откакто се занимавам с този "проект" и съм си направила Гугъл-абонамент за няколко от героите на темата, в това числа Франко, останах с впечатление, че леко ироничното "тоя-човек-кога-спи-от-толкоз-неща-дет-се-е-захванал"... вече прераства в тежко иронично отношение.
Джеймс трабва да се вземе в ръце и да направи нещо стойностно в скоро време и да спре да се пилее на 1000 места, защото скоро ще го срещаме само в папарашки сайтове...  Rolling Eyes

# 48
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
С мъка ще си призная, че и аз никак не харесвам това, което прави Джеймс в последните две години. Претенция до претенцията, всичките "арт", но минали покрай истинското изкуство. Особено много ме дразни странната му мания да изиграе всеки хомосексуален поет, който му хрумне, пък като свършат поетите, и други гейове ще се намерят Embarassed. Изглежда ми като твърде пресилен опит да покаже колко е смел и разкрепостен актьорски (сори, аз по принцип обичам гей-филми, понякога сексуалната динамика в тях е много по-грабваща, отколкото в стрейт такива, но ми идва в повече да го гледам Франко как прави св...и в разни пикапи филм след филм Tired).
Та си имат причина критиците разни да го солят, но не е лошо и да си спомнят, че когато има стимул и правилен проект, той е един повече от великолепен актьор. Все още не мисля, че е толкова далеч в миналото "127 часа" Peace

# 49
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Малко африкански Томик Heart Eyes
http://tomhardy.org/wp-content/uploads/2013/01/IMG-20130119-00643%281%29.jpg

http://tomhardy.org/wp-content/uploads/2013/01/Hoedspruit-20130119-00630.jpg

http://tomhardy.org/wp-content/uploads/2013/01/IMG-20130121-00728%281%29.jpg

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 15:58 от joy_r

# 50
  • Мнения: 2 040
Чакай да повдигна малко темата.

цък

# 51
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
И от мен един Джоузеф - като водещ на закриването на фестивала в Сънданс.

# 52
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Охх, тия неговите карираните ризки Joy
Мяч, дали нейде ще се намери самата церемония, ти си специалиста по торентите Hug?

# 53
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
В торентите вероятно няма да я качат, но имам надежда, че ще я качат в някой сайт за директно гледане.
Дори имам една-две идеи по въпроса, обаче ще мога да ги проверя довечера на домашния компютър...

# 54
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Здравейте!  bouquet

Много хубава инициатива! Съжалявам, че не знаех за нея и пропуснах Гослинг, но този няма да го пропусна. Изчетох темата и се залавям за филмографията. Не съм гледала много филми с Джоузеф, но винаги ми е бил много симпатичен. Надявам се сега да оценя и таланта му.

# 55
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
Акаша, добре дошла  Hug

Не е страшно, че си пропуснала Гослинг - не пречи да пишеш и тук за него.
Лошото е, че щеше да си така чакания от мен 80-ти глас в анкетата  Mr. Green - ама ще го преживея някак.

Това, че има един титуляр на темата не е ограничение да се коментират и останалите...

ЕТА - в събота, вместо да гледам Мизераблите, гледах гледах Джеймси в Bollywood Queen (2002) Още не мога да реша, какво ми е точно отношението към филма - но май е първият (и единствен) негов филм, в който го чувам да пее  Mr. Green
И оттук следва въпрос - кой от вас е наясно с певческите способности на Томик  Thinking

Щото доказателствен материал засега имам за Раян, Джоузи, Фаса, Франко, вече и за Джеймс...
Трябват ми още няколко, за да провъзглася още една отличителна черта на поколението  Mr. Green

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 13:46 от мячик

# 56
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
мячик,  Hug

# 57
  • Мнения: 2 040
Мяч, и в други филми пее  Grinning



А тук може да чуеш изпълнение на детска песничка - http://www.youtube.com/watch?v=0Q6YS6QnL-g  Laughing

Акаша  Hug

# 58
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оо, Акаша, добре дошла Hug

Злате, точно тази сцена ме накара да се разтърся за шекспировата серия Heart Eyes (и май най-накрая ти ми я прати, доколкото помня Hug, и Геин Рики там се разхождаше)

Мяч, моля, Томик пее (или по-скоро вие Mr. Green) за секунди:


Любимо ми е това интервю, веднага за него се сетих, като каза "пеене" Laughing

# 59
  • Мнения: 2 040
Злате, точно тази сцена ме накара да се разтърся за шекспировата серия Heart Eyes (и май най-накрая ти ми я прати, доколкото помня Hug, и Геин Рики там се разхождаше)
И на мен очите ми светнаха като я видях в Замунда. Аз и четирите си свалих, не само тази с него.

Общи условия

Активация на акаунт