ЛУННА ДИЕТА

  • 84 296
  • 713
  •   1
Отговори
# 660
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз миналата събота пропуснах, защото имахме семеен празник, но вчера бях на линия. Тази сутрин кантарът показа -1,1кг. Дано утре сутрин да са останали поне половината. Flutter

melisis То едното на пречи на другото, даже комбинацията би била най-ползотворна. Grinning

Като цяло при мен е важно не само спазването на диета, а цялостният режим на хранене. Лунната диета я правя в комбинация с постене - всяка седмица в сряда и в петък, както и през 4-те големи поста. Тези режими са за мен най-лесни за спазване и ми действат най-пречистващо на организма. Peace

# 661
  • Мнения: 20


Здравейте,мацки Wink Аз вчера пропуснах,защото си мислих,че е днес и дори влязох да се отчета,че съм с вас... Другият път обаче съм на линия,че доста се поугоих,кг са същите,но се чувствам подута.
Мелидис Grinning, много се смях, благодаря ти, че ми помогна oбаче да се усетя защо отслабвам без диета-ами поне 5 дни от седмицата ние сме на твоята диета с мъжа ми. Само дето само аз отслабвам,а той си е така колоритен по отношение на килограмите. Ех, аз лунувам, а той се упражнява над чинията, защото казва, че е ходил достатъчно гладен и слаб през университетските си години и сега няма намерение да повтаря грешките от миналото:D Опитвам се да го убедя и него за един фреш ден с мен,защото той е основния виновник често да се впускам в прегрешения като лунувам,мисля,че ще се съгласи заради мен Wink Иначе  кг си не следя редовно,но от лунуването поне при мен определено има ефект,казвала съм и неколкократно,че имате ли проблем със задържане на вода-това е диетата!
Акси, страхотен резултат,браво Wink

# 662
  • Мнения: 20
На линия съм днес Sunglasses Да не казвам голяма дума, но съм решена да издържа целия ден! Naughty Успех на всички, които още не са се отчели, но лунуват Hug

# 663
  • София
  • Мнения: 11 708
Бях режимна, но не съм се мерила още, страх ме е, че е от преди това бях качила и не искам да виждам резултата.  Laughing

# 664
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мен ме налегнаха много сериозни проблеми и продължавам да свалям килограми без никакви ограничения. Затова и не се отчитам от дълго време при вас. Не пожелавам на никого моята "диета", но желая на всички лунички много минуси и усмивки  Hug
Знайте, че дори и да не сваляте, полагате супер грижа за тялото и здравето си, благодарение на едно простичко гладуване един път седмично.
Успех, лунички!  Peace

# 665
  • Мнения: 59
запис за 3 дневка,нали днес от 14.00 часа трябва да започна?

# 666
  • Мнения: 20
Здравейте Grinning Аз съм калпазанка тези дни затова не се отчитам Blush Нямам воля за диета и си хапвам на воля  Crazy
Lacunabebe, дано проблемите ти да се решат Praynig
Sidem, uspeh Hug

# 667
  • Мнения: 0
Ехоо лунатичките, на 10ти ще има първа четвърт. Ще се включи ли някой ?  Hug  newsm78  Hug

# 668
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
В неделя е пълнолуние , от днес следобяд започвам да правя детоксикацията на Михайлов , миналия месец - 2 кг , но ги върнах с бързи темпове.

# 669
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета Hug
Аз се изложих на днешната фаза Embarassed Допийвам винце с лазаня сега Crazy Гони ме ужасен апетит тези дни, взех да се съмнявам, че съм бременна, защото и ми закъснява Thinking Вие как се справяте с глада, аз  съм човек с много голяма воля за всичко, но не и за кулинарни изкушения Embarassed?!
Цветелина83, никога не съм пробвала детоксикацията на Михайлов, бях чела някога схемата, но ти как я прилагаш? Благодаря предварително и УСПЕХ Hug Ако нямам бременности разни ще се пробвам, иначе ще се оставя пак в ръцете на мъжа ми да ме угоява Laughing

# 670
  • София
  • Мнения: 11 708
Здравейте, аз съм на линия. Почнах тридневка, но фазата ми се пада третия ден т.е. от събота следобена не съм яла нормално. Хапвам обаче фурми и малко краставици, че от плодовете и соковоте ми става твърде сладко. Някой друг ще се включи ли от довечера?

# 671
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз съм тук. Ще правя 24-часова Simple Smile
Успех на всички Simple Smile

# 672
  • Мнения: 315
Здравейте момичета Simple Smileаз съм фенка на диетата , не само с цел отслабване , но и детоксикация.
тази вечер започвам ,дано издържа до утре вечер , успех на  всички  Hug

# 673
  • гр. София
  • Мнения: 564
И аз да се запиша, днес ми е за първи път, дано издържа...  Praynig

# 674
  • Мнения: 86
Моля, някой да ми обясни, защото не разбирам. Нали последната четвърт започва на 27.11 вечерта в 9:30, защо от днес сте на сокове?
Благодаря предварително  smile3525

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт