КИСТА В МОЗЪКА НА БЕБЧО :cry:

  • 1 128
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,както вече писах бях на серклаж,мина всичко....нормално,успокоих се,НО сега нов ужас-при прегледа на 3д доктора откри от онези КИСТИ на плексуса,единична,на мозака на беб4о,направо откачих,каза ми че тези кисти били от разтежа на детето ,даже не били кисти точно ,а течност с вода,която после изчезвали от само себе си кам 28 седмица,направо откачам,плача постоянно,правила съм ранен БХС ,а сега направих късен,чакам резултата,много ме е страх,тези кистички изчезвали и се срещали  по-често при момчетата,останалите органи на бебчо са добре,няма нищо тревожно,ама кистичката я има,ще умра докато чакам  до 28 седмица,дали ще изчезне...направо се побърквам... Cry Cry Cry

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 610
Много-такива-постове-съм-чела-и-после-всичко-завършва-отлично. Hug
Наистина-изчезват.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 000
Това е последната тема, която изрових по въпроса. Обикновено развоят е изчезване. Стискам палци всичко да приключи добре!

# 3
  • Мнения: 61
Дано да изчезнат,благодаря за отговорите,момичета!

# 4
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
На моето бебче също му откриха от тези кистички и на следващата консултация вече ги нямаше. Реагирах като теб плачех и си представях страшни картини даже питах дали ще ми е нормално детето, а лекарката ми каза " ще те набия" всичко си му е наред.
НЕ СЕ ТРЕВОЖИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
АЗ ХОДИХ И НА ВТОРИ ЛЕКАР, КОИТО МИ НАПРАВИ СНИМКА НА МОЗЪКА НА БЕБКА И НАПИСА, ЧЕ ВСИКО Е ОК И СЕ ПОДПИСА.
Аз родих и имам прекрасен и здрав син Hug
А също ще караш лекарката да те следи по изкъсо.

Общи условия

Активация на акаунт