Крем за около очи - V тема

  • 99 352
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 756
[Доволна съм от Juvena Rejuvenate & Correct Delining Eye Cream

А за каква възраст е,заглажда ли фини линии и откъде от София мога да си взема тестер?


# 46
  • Мнения: 69
Околоочният крем Rehydrate на Jonzac е много хубав и е био.
От къде може да се закупи това кремче. Виждам че го има в някои онлайн магазини, има ли го в аптеките или в някоя верига магазини.

# 47
  • Мнения: 1 110
След, няколко положителни отзиви на близки приятелки си взех този http://www.ivis.bg/lumene-vitamin-c%2B-beautifying-%D0%B2%D0%B8% … B-20ml-p3225.html използвам го от 2 дни, отзиви не мога споделя освен, че попива и омекотява много добре. Хубавото, е че се препоръчва за възраст 25+ и има UV фактор.

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
bib.bib  Heart Eyes не ми дразни около очите, но можеш да си поискаш и тестер  Peace




Приемам съвети и за околоочни продукти, които намаляват синьо-лилавия цвят под очите. Кожата ми е доста прозрачна, тънка и винаги нанасям сериозно цвят, за да маскирам.


Това се решава само с лазерни процедури, защото проблемът е капилярен и не разчитай крем да се справи. Само тъмните кръгове, които са причинени от по-силна пигментация (и не са синьо-лилави на цвят) в тази област, са цел на кремовете, рекламирани, като справящи се с тъмни кръгови. Peace

не бях имала сини кръгове - до раждането, кожата и при мен е тънка и прозрачна; след трудно раждане с много напъни и безсънни нощи в кърмене ... се сдобих с тази екстра, казаха ми, че има и хормонален момент ..... някакви слоеве се разместват ...та точно с 1 процедура фото-процедура на хубав апарат - всичко изчезна завинаги  Peace

# 49
  • Мнения: 20 233
кремче newsm78ползвах Carita около месец–за бръчки не зная, но подпухването си стои Sad Sad Sad
сега взех Bioderma– червената серия, пък да видим
Ако подпухването ти е вследствие на здравословен проблем, крем няма да може да ти помогне Peace

# 50
  • Мнения: 32
Заглеждам се в този крем   http://www.kozmetika.bg/show/RETINOL/66915_Гел-за-Очи--Ретинол/
дали някоя добра душа има отзиви за него newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 2 952
Благодаря за съвета за процедурите - намислила съм вече 2-3 неща+харесах дерматолог при една наложителна, но неразкрасяваща процедура и напролет мисля да си обърна Фнимание.
Не съм си давала сметка, че нещо с което така съм свикнала (синки под очите) може да се промени  Simple Smile
Алена, ще си поискам тестер в някой от Ремедиумите, обикновено не ми отказват и ровят в шкафовете с желание.

# 52
  • Мнения: 73
Здравейте, от прочетеното по - горе разбрах че има някаква процедура за премахване на сенките под очите. Може ли малко повече информация по въпроса -  как се казва процедурата, къде се прави и каква е цената приблизително? Винаги съм имала сенки под очите, но през последните 4 години откакто родих и съня ми се разби тотално положението е направо трагично! Благодаря предварително!

# 53
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Благодаря за съвета за процедурите - намислила съм вече 2-3 неща+харесах дерматолог при една наложителна, но неразкрасяваща процедура и напролет мисля да си обърна Фнимание.
Не съм си давала сметка, че нещо с което така съм свикнала (синки под очите) може да се промени  Simple Smile
Алена, ще си поискам тестер в някой от Ремедиумите, обикновено не ми отказват и ровят в шкафовете с желание.

специално за фотопроцедурите - гледай да не се измества много към лятото  Peace и лицето, което ще го прави да не  е просто лекар, а с опит в тази посока  Blush

# 54
  • Paris
  • Мнения: 1 727
За подпухвания и тъмни кръгове бих препоръчала Герлен-Super aqua eye serum.
С много добри резултати! Може да се ползва и самостоятелно, и под друг околоочен продукт-ако не ви е достатъчен. Peace

# 55
  • Мнения: 1
Околоочният крем Rehydrate на Jonzac е много хубав и е био.
От къде може да се закупи това кремче. Виждам че го има в някои онлайн магазини, има ли го в аптеките или в някоя верига магазини.

Здравей, честит празник!   bouquet Аз съм го взимала от аптеката срещу централния вход на Южния парк. Наскоро го гледах и в новия България мол, в аптеката на входа откъм Каблешков. Сигурно и на други места го има.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 272
Момичета на 25 съм и работя на компютър , редовно не си доспивам и резултатът е грозни тъмни кръгове.Досега съм ползвала само на Елеа зеления ,от който не съм доволна (ама то за 6-7 лв нищо не съм и очаквала де) и на Биодерма Сенсибиото , което май се води доста леко и също не ми действа особено.Предложете нещо хидратиращо и намаляващо кръговете до към 20 - максимум 30 лв.Чувала съм за крем за хемороиди ама някак си не мога сякаш да си сложа такова нещо на лицето  smile3555

# 57
  • Мнения: 52
Аз имам също огромни сини сенки, особено под едното око е ужасяващо - все едно съм Кубрат Пулев след як пердах. Какво ли не съм правила - нулев резултат. Сега ми стана интересно от поста на Алена - аз съм си правила всякакви фото-процедури, но за под очите по принцип не се препоръчва. Какъв е този апарат и кой е дерматолога, ако не е тайна?

# 58
  • Мнения: 1 110
Можете да опитате с този крем http://www.ivis.bg/arnaud-nutri-regenerate-%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0 … %D0%B5-p7716.html  Цената не е много висока и може би няма да направи чудеса още с първите нанасяния. Чувала съм добри отзиви, но като всеки козметичен продукт поносимостта и ефекта са различни.

# 59
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета!   bouquet
Издирвам един продукт за очи, който не е точно крем, но реших да питам тук. Преди време от САЩ си бях купила едни тампони (като тези за разгримиране), който бяха напоени с невероятно лосион, със страхотен портокалов аромат. Държат се в хладилник, за да са хладни и в случай на подуване на очите, когато са уморени и имат нужда от освежаване се налагат върху очите за няколко минути. Обожавах този продукт, но не запомних нито марка, нито име. Някой дали е срещал нещо подобно в Бг или онлайн?  Rolling Eyes


в iherb има такива тампони точно каквито описваш и се сетих,че бях чувала хубави отзиви и пак забравих да си поръчам

Общи условия

Активация на акаунт