Мами от Пловдив с термин май,юни,юли 2013

  • 6 471
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте,

ето и тук и темичка за мамите от Пловдив.
  newsm51 newsm51 newsm51

# 1
  • Мнения: 17
Включвам се аз съм с термин 1ви юни, 1ва бременност Simple Smile

# 2
  • Мнения: 14
Хоп и аз тук

# 3
  • Мнения: 11
вече сме 3 Simple Smile моят термин е 30,06  Grinning искам да Ви попитам ходите ли на курсове за бременни?

# 4
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се включа Simple SmileМоят термин е на 15 юни и ще се радвам да си споделяме Simple Smile

# 5
  • Мнения: 17
Забравих да кажа ще съм мама на момченце Simple Smile
На курсове не ходя защото няма нито един който да ми е удобен и селена ми е далече и mall galeriya също, поне за там знам аз п.с аз съм от кършияка

# 6
  • Мнения: 0
Аз също ще съм мама на момченце,а на курсове също не съм ходила-нямам си дружка, а и до скоро се налагаше повечко да полежавам,заради проблеми в началото.Вие къде ходите на прегледи?

# 7
  • Мнения: 0
и аз се включвам моят термин е 7 май  1-ва бременност ми е  от Пловдив съм ще се радвам да се запозная с някоя от вас и да се разхождаме заедно преди и след раждането  newsm53

# 8
  • Мнения: 0
Аз живея срещу хотела на Ванко 1 във военните блокове . Има ли желаещи да се запознаем ако сте в близост до мен примерно от Тракия или Центъра .Бих се радвала да се запозная с някоя мама  newsm03

# 9
  • Мнения: 14
Аз чакам момиченце Simple Smile Май лятото ще се засичаме в градската градина ако ви е на близо Simple SmileSimple Smile)))

# 10
  • Мнения: 0
Аз също ще съм мама на момченце,а на курсове също не съм ходила-нямам си дружка, а и до скоро се налагаше повечко да полежавам,заради проблеми в началото.Вие къде ходите на прегледи?

Аз ходя при Ели Илиева намира се срещу входа на 2-ро районно от страната на паспортна служба.МНого съм доволна от обясненията и вниманието и към мен и бебчо.Също така успя да спечели и доверието на нашия татко  newsm10 бих я препоръчвала за напред на приятелки

# 11
  • Мнения: 11
Аз ще съм мама на момченце Simple Smile живея близо да центъра, смятам тези дни да отидя до ДКЦ1 за да питам за тези курсове къде и от колко часа са Simple Smile по-късно ще Ви информирам. Радвам се, че се събираме мамите от Пловдив.

# 12
  • Мнения: 5
 WinkЗдравейте...ние сме на 14.07.13...още не се знае как какво ще е,но най важно за сега ,че живо и здраво бече...

# 13
  • Мнения: 17
Аз също ще съм мама на момченце,а на курсове също не съм ходила-нямам си дружка, а и до скоро се налагаше повечко да полежавам,заради проблеми в началото.Вие къде ходите на прегледи?

Аз ходя при Ели Илиева намира се срещу входа на 2-ро районно от страната на паспортна служба.МНого съм доволна от обясненията и вниманието и към мен и бебчо.Също така успя да спечели и доверието на нашия татко  newsm10 бих я препоръчвала за напред на приятелки

Първия път в живота си когато ходих на гинеколог беше точно при тази Ели Илиева, след прегледа се чувствах ужасно ревах цял ден и се заклех да не се връщам при нея! Може да се е променила, все пак това беше много много отдавна, но си спомням че имах някакви проблеми тя ми се кара много и не ми обясни нищо по въпроса,а ми даде някакви си брошури да чета! Пак казвам това беше отдавна, но просто реших да споделя! Аз сега ходя в Селена на частно и съм страшно доволна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 0
Аз също ще съм мама на момченце,а на курсове също не съм ходила-нямам си дружка, а и до скоро се налагаше повечко да полежавам,заради проблеми в началото.Вие къде ходите на прегледи?

Аз ходя при Ели Илиева намира се срещу входа на 2-ро районно от страната на паспортна служба.МНого съм доволна от обясненията и вниманието и към мен и бебчо.Също така успя да спечели и доверието на нашия татко  newsm10 бих я препоръчвала за напред на приятелки

Първия път в живота си когато ходих на гинеколог беше точно при тази Ели Илиева, след прегледа се чувствах ужасно ревах цял ден и се заклех да не се връщам при нея! Може да се е променила, все пак това беше много много отдавна, но си спомням че имах някакви проблеми тя ми се кара много и не ми обясни нищо по въпроса,а ми даде някакви си брошури да чета! Пак казвам това беше отдавна, но просто реших да споделя! Аз сега ходя в Селена на частно и съм страшно доволна Simple Smile


 newsm62 Да ти кажа честно не се е променила ама никак след като прочетох как се е държала с теб  newsm03 1-те 2 пъти като бяхме се държа много остро и дори се поскарахме малко и мъжа ми беше решил ако и 3-я път е така да се махнем от нея.Но тя ни е препоръчана от наша близка и тя ни предупреди за поведението й.Но от септември до сега мина доста време и може би във времето се опознахме и сега прегледите преминават много забавно смеем се шегуваме се обяснява ми всичко което я попитам показва ми на видеозона подробно всичко и обяснява и на мен и на мъжа ми . Много добре те разбирам защото пък аз останах със същите впечатления от д-р Дионисиева.Както казваш ти отивам на преглед и вместо да ми обясни човешки че според различни стечения на обстоятелствата пак ще имам гъбички тя ми каза че ще ме излекува няма да имам повече а на следващия  преглед като повторих думите и тя ми се скара и ме попита дали я наричам лъжкиня   smile3505 затова повече не отидох при нея.Но за Илиева за сега не мога да кажа нищо лошо , доволна съм Simple Smile не с всеки може да си паснеш веднага явно тя е от тези хора.А и на мен не ми трябва да си пасвам с нея а да разбира от работата си и детето ми да се роди живо и здраво  newsm44

# 15
  • Мнения: 11
Здравейте, присъединявам се и аз  към групата. Моят термин е определен за 15.05, първа бременност, чакаме момиченце. За проследяване на бременността посещавам д-р Амалиеви- баща и син. За раждане съм се насочила към ВМИ, понеже работят в отделението. Приятно ще ми бъде да се запознаем и лично. Мисля да посетя "Отворени врати" в ОБ  на 7.02 http://ag-plovdiv.com/news/index/, но не съм се записала все още. Леко бременеене  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 11
аз за сега ходя само на частно, но скоро ми казаха за д-р Бабаков сега смятам да отидя при него. А за раждането съм се насочила към Селена. На курсове за бременни смятам да ходя в Мол Галерия Simple Smile

# 17
  • Мнения: 425
Здравейте мамииииии  Hug Малко късно ви намирам, но нищо  Wink Моя термин е 08.07.13. Ходя за сега по ЗК при Котева в ДКЦ2, но мисля да я сменям, още си избирам лекар  Laughing За раждането определено ще е Окръжна Болница. На курсове не ходя, но мисля да посетя Окръжна на 9-ти февруари. Ще има лекция за първите грижи за новороденото. Между другото това ми е първа бременност, на 23 години съм и живея в Кичука.   bouquet

# 18
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! oceanlab ми каза за вас. Очаквам първата си рожба в края на юли. Още не знам пола. Ходя при д-р Мандов, на бул. Хр. Ботев. На курсове не ходя, но имам желание да отида. Живея близо до центъра.  Hug

# 19
  • Мнения: 17
Добре дошли на новите мами леко бременеене и на финала най-хубавите и здрави бебчета!
Гледам, че в мол галерията е имало интересна лекция за кърменето, за съжаление несъм разбрала! Въпреки че ми е далече когато излезне програмата за февруари ако лекциите са интересни може да се разберем да отидем всички или който може и да се запознаем Simple Smile

# 20
  • Мнения: 0
Тези лекции заплащат ли се ? newsm78

# 21
  • Мнения: 17
ако питаш за лекциите в мол галерия -не безплатни са Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4
Здравейте! Аз снимах тази събота един плакат с програмата на лекции в Мол-Пловдив. Ще го споделя с вас веднага щом сваля снимката от телефона си. Първата лекция е била на 10 януари. Следващата е на 7 февруари, от 10 ч., на тема: "Твоето тяло след раждането-етапи на възстановяване". Безплатно е.  Изисква се потвърждаване на e-mail: moeto_dete@sanomabliasak.bg
За съжаление 7.02 е следващия четвъртък и аз съм на работа. Няма как да отида.

# 23
  • Мнения: 11
Аз смятам да ходя на тези Мол Галерия, на първата дата за месец февруари няма да отидя но смятам да не ги пропускам другите. Я кажете сега за килограмите аз съм в 5 месец началото и още не съм качила ни един килограм има ли други девойки като мен?  Shocked

# 24
  • Мнения: 4
 Добро утро! Аз съм с 3 кг. отгоре до момента.

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте! Аз снимах тази събота един плакат с програмата на лекции в Мол-Пловдив. Ще го споделя с вас веднага щом сваля снимката от телефона си. Първата лекция е била на 10 януари. Следващата е на 7 февруари, от 10 ч., на тема: "Твоето тяло след раждането-етапи на възстановяване". Безплатно е.  Изисква се потвърждаване на e-mail: moeto_dete@sanomabliasak.bg
За съжаление 7.02 е следващия четвъртък и аз съм на работа. Няма как да отида.

Ахам за тях питам Simple Smile ми тогава може да дойда и аз че нямам излишни парички тоя месец Simple Smile къде може да се види кога има лекции?

# 26
  • Мнения: 0
аз съм в 6-я и половина и съм качила 5 килограма .Бебчето ми е към 800 гр вече ,но по Коледните почерпки малко наддадох и сега нямам право Simple Smile лишавам се само от сладкото .Когато си хапвам по 1 шоколадче на ден и килцата ми се лепят бързичко  smile3518 а толкова го обичам , но в името на бебчо ще се лишавам за да е добре той Simple Smile а и така няма да надебелея много и ще ми е по-лесно да се възстановя след раждането Simple Smile

# 27
  • Мнения: 425
Влизам да се похваля, че нашия бебок е мъж  smile3521
Тая събота има лекция в Галерията за кърменето нещо беше, не помня точно какво. Мисля да отида, в книжарницата на 3-ти етаж.
С килограмите, аз от понеделник влизам в 5-ти месец и за сега съм плюс 3-4, ама ми личат като 10  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 0
Ето ви за Мол Галерия инфо за лекциите

http://www.galeriaplovdiv.com/new.php?id_news=253

# 29
  • пловдив
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен ! Simple Smile Моят термин е на 9 май. Това ми е първа бременост, чакаме момиченце.  Grinning

# 30
  • Мнения: 17
Хубаво се нашарихме с момиченца и момченца!
Аз ли съм нещо сбъркана или на този линк с лекции пише само за януари, къде да видя за февруари?
А относно килограмите и аз съм +5 но не си личат много според мен. Айде коремчета това е от мен за сега и се включвайте по активно  Hug

# 31
  • Мнения: 11
ами така пише Simple Smile не си се объркала. Относно килограмите аз взех да се притеснявам 18 седмица съм а нито един Sad

# 32
  • Мнения: 0
Извинете момичета, но в старанието си ,че намерих този линк не съм обърнала внимание, че става дума за януари  smile3525

# 33
  • Мнения: 425
http://www.galeriaplovdiv.com/new.php?id_news=263
Ето за февруари. Едната лекция беше днес, другата е на 16 /мисля, че темата ще е същата/

# 34
  • Мнения: 11
ами аз на 16 смятам да ходя за сега ако не излезе нещо  smile3504 смятам, че ще ми е интерсно

# 35
  • Мнения: 11
Усетихте ли вече първото ритниче  sohappy

# 36
  • Мнения: 425
Ох аз да, преди 2 седмици някъде. В началото беше слабо, ама сега добре си ме подритва  Wink

# 37
  • Мнения: 11
и аз така в началото беше някак различно сега по малко го усештам, но по осезаемо, на ден по ритниче-две  preggo

# 38
  • Мнения: 425
При мен най-много се усеща вечер като си легна по гръб. През деня като съм в движение не мога сякаш да разпозная  newsm78

# 39
  • Мнения: 0
аз го усещам вече по-добре в средата на 6-ти месец съм и от време на време имам чувството че ще излезе през пъпчето така се мърда Simple Smile а днес видях и как ми се мести корема умряхме от смях с мъжа ми но не помръдна повече засрами се нещо  smile3532 направо коремчето ми подскочи

# 40
  • Мнения: 17
Аз първото ритниче го усетих в 18 седмица някъде беше много странно и вълнуващо! Вече се усеща още по силно но пък аз съм и в 23 седмица и при мен предимно вечер става по активен! За лекцията да не се заричам мисля и аз да я посетя, изглежда ще е интересна Simple Smile

# 41
  • пловдив
  • Мнения: 9
Здравейте, аз ходя на ЖК при Д-р Петрова в Селена и там смятам да раждам живот и здраве  Simple Smile . Първото ритниче го усетх около 16 -17 седмица беше доста странно и интересно  newsm53 . Вече го усещам все повече и е доста  активно, особено вечер  preggo .

# 42
  • Мнения: 11
Хей девойки не сме много активни май, мен ме нямаше известно време за това пиша сега   bouquet

# 43
  • пловдив
  • Мнения: 9
Здравейте мами на 12.03.2013г в АГ Болница "СЕЛЕНА" - стартира новият курс на "Училище за родители - в СЕЛЕНА".   Simple Smile Ето от тук може да се информирате:   http://www.facebook.com/pages/%D0%A3%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1% … /129972177173636#!/pages/%D0%A3%D1%87%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%A1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0/129972177173636

# 44
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен! Ще ходите ли на лекцията в Селена! За съжаление аз няма да съм в града тогава, но ще чакам да коментирате как е било! Тази тема не е много активна, аз питах и на др място , но искам да се посъветвам и със вас: каква козметика сте избрали за бебоците, дайте си мнението. Сред толкова много марки на пазара съм в истинска чуденка  Grinning

# 45
  • пловдив
  • Мнения: 9
Здравейте, аз ще ползвам козметика на Бюбхен, по съвет на моята кума, тъй като е много доволна от нея и все още е ползва дори. Разполагам вече с крем против подсичане, шампоан  които ми ги донесаха от Германия. Само незнам с какво ще мажа още бебка след баня с лосион за тяло или с олио.  Grinning

# 46
  • Мнения: 8
Здравейте , моето бебе е момче и ще раждам към 16.07.2013 . На консултация ходя при Амалиеви.

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте мами  Hug Моят термин е 23.06.2013 , 1 бременност с момче  Heart Eyes На консултации ходя при Арнаудов в Окръжна болница там смятам и да раждам   bouquet

# 48
  • Мнения: 17
Добре дошли на новите мами, желая ви най-здравичките и пухкави бебета!
В тази страница никой не пише какво става момичета?
Чакам да се отчетете кой е ходил днес на лекцията в Селена, интересно ли беше! Айде и пишете по често!

# 49
  • Мнения: 14
Ами презентацията - бяхме прекалено много бременни в стая без вентилация. Презентацията започна с няколко мили думи от д-р Нещерова и след това едно момиче от Нестле продължи. Около половин час почти нищо, което човек с нормално ниво на обща култура не знае, като основния мотив беше какво мисли Нестле за кърменето и колко е важно според Нестле кърменето... При толкова пълна зала не мисля, че някой от присъстващите се е съмнявал, че кърменето е най-доброто... Накрая се задаваха въпроси, при което се оказа, че организаторката (от Селена) е консултант по кърмене и тя отговаряше на въпросите - колко жалко, защото според мен тя трябваше да води лекцията - можеше да бъде доста по-полезно и практично за бъдещите мами. Е явно цялото нещо се финансира от Нестле... накрая раздадоха по една торбичка с подаръчета и така.... Очаква се следващите лекции да са по-практични, но аз ще си помисля дали да отида.

# 50
  • пловдив
  • Мнения: 9
 Здравейте мами ето програма в АГ Селена :

УЧИЛИЩЕ ЗА РОДИТЕЛИ „СЕЛЕНА” - П Р О Г Р А М А
19.03.2013 г. Психологически аспекти на бременността.

26.03.2013 г. Бременност и раждане.

02.04.2013 г. Обезболяване на раждането.

09.04.2013 г. Кърменето – да започнем правилно. Първи грижи за новороденото.

16.04.2013 г. Какво се случва в родилна зала.

# 51
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен! Ходя при доктор Мандов, много съм доволна от него! На мен също ми е първа бременност, а бебока го чакаме в края на юни, или началото на юли - покрай 4 юли, ама ще видим дали няма да ни изненада по-раничко!  Rolling Eyes Чух и за курсове, обаче не знам къде, кога и как се провеждат! Непрекъснато вися в интернет и търся да намеря нещо, но за сега нещо все се разминавам, или късно разбирам! Ако някой намери информация, моля, нека пише, чувствам се малко "боса" по отношение на наближаващата ме радост!

# 52
  • Мнения: 17
Iliana димана горе е писала за курсовете в Селена, в колко и кога, безплатни са ако имаш възможност отиди ще са полезни със сигурност. Аз самата не съм ходила на нито една лекция и ми е много мъчно че съм все ангажирана. И на мен ми е първа бременност и сам боса със сигурност по повечето теми надявам се като дойде момента майка ми да ми разясни нещата! Ти от кой квартал си и къде смяташ да разждаш? Ако искаш ми пиши на лични.
Аз все още чакам и другите да се включат, защо никой не пише  newsm78

# 53
  • Мнения: 0
Здрвейте  Hug Аз много искам да отида на ''ден на отворените врати '' в окръжна болница, понеже там ще раждам, но незнам дали ще има пак , защото предния който беше мисля на февруари го изпуснах  Sad Някоя мама знае ли нещо ? Целувки по коремчетата  Hug

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте момичета, аз съм с термин 24.04.2013 и пиша в другата тема, но видях, че мога да ви помогна по две теми:

КоледнаЗвезда
 
Ден на отворените врати в ОБ имаше и на 07.март. Предполагам, че средата на април ще има пак. Следи на тяхната страница, при регистър новини:http://www.ag-plovdiv.com/news/index/

Iliana Dimitrova
аз ходих на курс към Центъра за бременни и съм доволна. Платен е. Състои се от упражнения и лекции. Лекциите може да посещаваш и отделно и да си ги плащаш. Ето списък на актуалните лекции: http://bg-bebe.com/?page_id=280
Иначе постоянни има нови групи, може да се обадиш и да попиташ.

Дано съм ви помогнала.

# 55
  • Мнения: 4
Здравейте! Мерси много за допълнителната информация. Навила съм се да ходя на тази лекция, която е утре в АГ Селена. Лошото е, че се опитах няколко пъти да звънна, да знам поне в колко часа ще се проведе, обаче леко ударих на камъче! Някой друг да е звъннал?  Confused Ще бъда много благодарна за споделената информация!

# 56
  • Мнения: 0
portokalche Благодаря ще следя  Hug Hug Hug

# 57
  • пловдив
  • Мнения: 9
Iliana Dimitrova лекцията утре в Селена е в 17:30 ч. Аз също смятам да е посетя , но точно преди нея съм на ЖК и дано да не закъснея Simple Smile
 .

# 58
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен мами. Днес попаднах на тази тема и се радвам да се присъединя към вас. Моят термин е на 12.07 2013 и чакаме момиченце  Simple Smile, първа бременност. Ходя при д-р Арнаудов в Окръжна болница и мисля там да раждам.
Аз също не посещавам курсове, но имам желание, затова ще следя вашите мнения и коментари, за да реша къде да ходя.
Относно натрупаните килограми, при мен вече са доста (+7), а съм в 25 г.с., за съжаление фактът, че от 2 месеца съм в болничен допринася да качвам по-бързо, въпреки че според моя лекар и книгата, която чета, все още съм в норма, но както е тръгнало последния месец ще се търкалям  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 0
Desislava_Sh не се притеснявай за кг , важното е бебче да е здраво  Hug Аз съм 28 г.с и до тук съм +9 кг и също ходя при Арнаудов на консултации и всеки път ми се кара че съм качила много  Laughing

# 60
  • Мнения: 4
Оле мале! Килограмите са ми голям проблем и на мен, като се има предвид, че гледам да се храня здравословно и не обичам да си угаждам, не преяждам и не ям сладко от сорта на шоколади и други такива. Ама кантарът си казва - + 10 кг бях в 25 г.с., миналата седмица в петък се теглих. Направо съм в шок Sad . По принцип много обичам да се движа и съм маниак на тема упражнения и здравословно хранене, ама сега разбирам колко съм тромава.  Rolling Eyes А това направо ми смачква самочувствието, колкото и да се стремя да не се подтискам и да мисля позитивно.

# 61
  • Мнения: 14
Здравейте, дами!

Бих искала да ви попитам дали някоя от вас има представа къде в Пловдив се продават колички на марката Bebetto? Харесала съм два модела, но не мога да разчитам само на картинки и да поръчам количка през Интернет. В Хиполенд не успях да я видя тази марка, а във Вис Виталис категорично не я предлагат. Някакви други идеи къде може да ги има?   bouquet

Може би трябваше първо да се представя... Simple Smile Казвам се Евгения, на 26 години и със съпругът ми сме в очакване на първото ни детенце, момче според лекарите. Ще се радвам да бъда част от тази тема, за която научих току-що. Simple Smile

Видях, че коментирате лекциите в Селена. Вчера присъствах на "Бременност и раждане". Беше интересно, но нещата, които казаха като цяло бяха познати (предполагам) за повечето дами. Надявам се следващите лекции да са по-конкретни и полезни. Аз имам намерение да ги посещавам. Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 мар 2013, 10:49 от Ev@

# 62
  • Мнения: 17
Здравейте, дами!

Бих искала да ви попитам дали някоя от вас има представа къде в Пловдив се продават колички на марката Bebetto? Харесала съм два модела, но не мога да разчитам само на картинки и да поръчам количка през Интернет. В Хиполенд не успях да я видя тази марка, а във Вис Виталис категорично не я предлагат. Някакви други идеи къде може да ги има?   bouquet

Може би трябваше първо да се представя... Simple Smile Казвам се Евгения, на 26 години и със съпругът ми сме в очакване на първото ни детенце, момче според лекарите. Ще се радвам да бъда част от тази тема, за която научих току-що. Simple Smile

Видях, че коментирате лекциите в Селена. Вчера присъствах на "Бременност и раждане". Беше интересно, но нещата, които казаха като цяло бяха познати (предполагам) за повечето дами. Надявам се следващите лекции да са по-конкретни и полезни. Аз имам намерение да ги посещавам. Simple Smile

Във Касида на пещерско ходила ли си, до Селена е! Преди един месец имаше 2 модела на бебето!

# 63
  • Мнения: 14
Във Касида на пещерско ходила ли си, до Селена е! Преди един месец имаше 2 модела на бебето!

Благодаря! В сайта на Касида ги гледам по принцип, но сега научавам, че имат и магазин. Страхотно, ще отида на място! Simple Smile

# 64
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи мами,
току що и аз научавам за тази тема, с някой от момичетата  (от отчетна тема юли 2013) се познаваме.  Simple Smile Нека да се представя, казвам се Елена, на 24 години, с мъжа ми сме в очакване на момченце, терминът ми е на 6. 07. Не посещавах курсове за бременни, тъй като до преди седмица работих и нямах възможност, но смятам да поправя грешката, защото си мисля, че определено има какво да се научи.  Hug Пожелавам на всички ви леко бременеене, пухкави бебешоци на финал ииии...не остана...  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 109
Здравейте, чак сега откривам тази тема. Термина ми е на 28,05. Чакаме момченце Simple Smile .
На консултации ходя при Амалиеви иначе по здравна каса при Леви.

# 66
  • Мнения: 14
Здравейте, чак сега откривам тази тема. Термина ми е на 28,05. Чакаме момченце Simple Smile .
На консултации ходя при Амалиеви иначе по здравна каса при Леви.

Здравей, Елена!  Hug

Аз ходя при Амалиев-син по здравна каса в Медицински център 1 (Медлайн). А при тях ли ще раждаш?  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 109
Здравейте, чак сега откривам тази тема. Термина ми е на 28,05. Чакаме момченце Simple Smile .
На консултации ходя при Амалиеви иначе по здравна каса при Леви.

Здравей, Елена!  Hug

Аз ходя при Амалиев-син по здравна каса в Медицински център 1 (Медлайн). А при тях ли ще раждаш?  Simple Smile

Здраве и живот , при тях мисля да раждам  Praynig

# 68
  • пловдив
  • Мнения: 9
Здравейте мами Simple Smile , нашето ангелче се роди newsm44 . Роди се дъщеря ни Велина Simple Smile . Желая ви и на вас леко раждане и всичко да е наред Simple Smile .

# 69
  • Мнения: 0
Diman@ честита радост  Heart Eyes Да расте здрава и щастлива и да радва много мама и тати  Hug Hug Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 109
Здравейте мами Simple Smile , нашето ангелче се роди newsm44 . Роди се дъщеря ни Велина Simple Smile . Желая ви и на вас леко раждане и всичко да е наред Simple Smile .

Честито! да ви е жива и здрава , много радост да ви носи!

# 71
  • Мнения: 14
Честито, Димана! Живи и здрави да сте цялото семейство, много радост и веселие!   bouquet

# 72
  • Мнения: 11
Хей, момичета, здравейте,
не съм влизала от доста време и виждам, че май не сме много активни. Последно кога са Ви термините Hug

# 73
  • Мнения: 4
Честито, Димана! Много се радвам! Да ви е жива и здрава рожбицата!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Да се похваля и в тази тема- на 19.04.2013 се роди нашето момиченце Ема- 3090, 47см. Кърмим си се на поискване, от днес се гледаме сами без татито вкъщи и засега се справяме добре.

Успех на всички и здрави и хубави бебчета на финала!

# 75
  • Мнения: 14
Да се похваля и в тази тема- на 19.04.2013 се роди нашето момиченце Ема- 3090, 47см. Кърмим си се на поискване, от днес се гледаме сами без татито вкъщи и засега се справяме добре.

Успех на всички и здрави и хубави бебчета на финала!


Поздравления! Живи и здрави да сте всички, и да се справяте все така добре заедно!   bouquet

# 76
  • Мнения: 4
Честито! Още една хубава новина! Днес денят ми стана по-ведър, за което наистина благодаря! Повече такива новини да има, а на радостната мама, много щастие покрай бебока!  Simple Smile

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Благодаря ви, момичета!
Ежедневието с бебка така ме понесе, че нямам време да чета форума Simple Smile Обикаляме предобяда навън и и е много добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт