БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 105

  • 75 776
  • 716
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 338
Днес е много цветно в темата. Всичко е прекрасно  Heart Eyes  bouquet

# 706
  • Мнения: 580
Какво правите, момичета. Шиете със свръхзвукова скорост. Браво. То картички, то ключодържатели, гобленчета-голяма красота, думи нямам.
Бачийска, утре съм в Кнежа.

# 707
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Огромни поздравления и от мен! Нямате спирачки и така ме надъхвате да си захвана и аз гоблените.
  bouquet

# 708
  • Мнения: 571
Искам да ви се похваля какъв помощник съм си взела. За сега не е проявил интерес към конците ни да ги развлича, но... ще видим

# 709
  • Мнения: 101
Много красоти сте показали,както винаги.
Роси честита придобивка.Сестра ми има същото ,женска е и се казва Бела.

# 710
  • Мнения: 7
Момичета, скрихте ми шапката!  newsm20 Ключодържатели, картички, гобленчета... и то с такава скорост! Както сте я подкарали моята Луна няма да е готова на 100% за новата тема, пак ще съм към средата, евентуално  Wink Но вие радвайте окото и не спирайте!   bouquet

DDimitrova, нещо любимо и желано за ушиване показваш!  Heart Eyes С конци Anchor ли го ши?

Бяло Цвете, ако много хубави подаръци! Браво на Инат и свеки!  Grinning

# 711
  • Мнения: 580
Люси, честито помощничка. Много е хубава и пухкава, дано не объркате конците.

# 712
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 203
Благодаря момичета !  bouquetMiss Emerald,да с Анхор ших.Голямо удоволствие ми доставя да шия с такива конци,плътни,лъскави и гоблена направо грейва.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 1 434
mari_eta скалистия бряг е невероятен,морето е като истинско.Много ми харесаха и картичките със снежния човек и къщичката.Можеш ли да покажеш схемите им ?

# 714
  • Мнения: 11 338
Добро утро!

Иииии за любителите на "Молитва за дома" ( Финети  Heart Eyes Wink ). Рамкиран вече гоблена ми. Имам леки забележки, ама, адИ от мен да мине  Grinning

# 715
  • Мнения: 7
Благодаря момичета !  bouquetMiss Emerald,да с Анхор ших.Голямо удоволствие ми доставя да шия с такива конци,плътни,лъскави и гоблена направо грейва.

Благодаря! Ако не успея да ги нагодя към ДМЦ, тогава ще купувам от тях.

# 716
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Бяло цвете, адмирации към свекървището!  Laughing Много са хубави нещата! Добре, че си е намерила начин за изразяване на чувствата при който и двете страни са доволни  Mr. Green

Бачийска, утре съм в Кнежа.

Е, тази седмица след Инспекцията по труда и ревизор от НОИ ти ще бъдеш просто песен  Crazy

Като видях изненадата от ИнаТ за Бяло цвете някак си ми  се стОпли душата и ми дойде отвътре мартенското настроение. Поради това Новата тема е в този дух  Hug

Общи условия

Активация на акаунт