Сложна задача - В,Р,С

  • 3 361
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Мисля, мисля и не мога да съчетая тези букви в едно мъжко име. С-то може да се замени с Т или пък и двете да ги има...Чела съм,че ако ги има в имет, значи човека ще е успял и щастлив, а В и Р са много звучни...
И така - моля за идеи за мъжко име с буквите В, Р, С и/ Т

# 1
  • Мнения: 8 921
Владимир, Владислав, но не отговарят 100% на критериите ти. Хубави, силни мъжки имена.

Виктор. Не ми е сред любимите, но поне не ме дразни колко Виктория, пък и май не е вече толкова масово. Галеното може да е Вито, което поне на мен ми харесва много.
Витомир, пак накратко Вито.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 367
Радосвет, не че ми е любимо , но отгаваря напълно на изискванията ти

# 3
  • Мнения: 326
Верислав  Laughing 
Витомир е хубаво   Grinning 
Вихрен  Rolling Eyes
Радослав/Радислав
Светослав
Светозар/Светлозар
Славомир/Славолюб  Laughing
Страхил

# 4
  • Мнения: 4 569
Валентин
Виктор
Веселин
Васил

Радослав

# 5
  • Мнения: 1 797
Светозар е първото, което ми хрумва, то е и споменато вече.

# 6
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Не мога да допълня с предложения, от вече споменатите ми харсеват Виктор, Радослав и особено много Светозар.

# 7
  • UK
  • Мнения: 4 311
Ростислав Simple Smile
Стратислав.
 

Последна редакция: нд, 27 яну 2013, 15:37 от dejie

# 8
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 317
Светомир
Светломир

# 9
  • София
  • Мнения: 44 271
Ростислав
Севар
Тервел

# 10
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Как не се сетих за Севар, толкова да ми е любимо!  Heart Eyes Ростислав също ми харесва.

# 11
  • Мнения: 49
Благодаря ви за труда и идеите  Hug ...неудобно ми е, но тези имена не ме грабнаха да си кажа "това е"...може би трябва да направя компромис с някои от буквите...

# 12
  • София
  • Мнения: 44 271
Ами, виж сега, това дали човек ще е успял и щастлив никак не зависи от името, що щастливи и успели хора има без такова струпване на букви в името.
Та бих ти препоръчала просто да харесаш и почувстваш едно име вместо да търсиш сложни буквосъчетания.
Иначе ще правиш компромис. Или им с всички/повечето букви, което не ти е присърце. Или ще липсват  букви.(Което разбира се няма по никой начин да значи, че лишаваш  детето си от щастие)

Може да пробваш и с двойни имена. Може би по-леко и приятно ще се разпределят желаните букви.

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 09:09 от Angel_Dust

# 13
  • BG
  • Мнения: 2 458

И на мен това ми дойде на първо мислене  Laughing

Предлагам Северин.

# 14
  • Мнения: 49
Angel_Dust така е... ако беше момиче си бях подготвена с прекрасно име...но име за момче ми е толкова сложно.  Освен буквите, които явно няма да са тези, искам и да е нещо рядко срещано  и инересно...

Общи условия

Активация на акаунт