Днес съм тъжен/а, защото...

  • 48 782
  • 390
  •   1
Отговори
# 30
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
...детенцето ми е болно  Sad

И моето Sad

# 31
  • Мнения: 21
В лоши отношения съм с най-добрата си приятелка.

# 32
  • Мнения: 5
...защото видях грозна сцена. Една жена от моя квартал демонстративно се "сърдеше" на синът си, който е аутист. Вървеше доста пред него, а детенцето, около 4 годишно, цялото зачервено и изпотено от рев не можеше да я догони. Наоколо минаваха коли.
Знам, че не е моя работа и че излиза все едно обсъждам хората, но ми стана криво. Виждала съм и бащата да се държи по подобен начин.

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 09:21 от Clove

# 33
  • Мнения: 62
А казват, че всяко 1 на 100 деца се ражда с аутизъм... Sad Не ми беше ден вчера, дано днес се смени ''времето вътре в мен''! Praynig Simple Smile

# 34
  • Мнения: 4 841
Скинари са пребили до смърт кварталния луд. Беше безопасен клошар, който просто просеше цигари по спирките. Тъжно ми е заради него, тъжно ми е заради скинарите, тъжно ми е заради родителите на скинарите, тъжно ми е заради цялото ни общество, което не може да се погрижи и за психично болните си, и за психично здравите, и да пребиеш някого просто защото днес ти се бие някого, не е скандал, а нещо, което дори няма да влезе в криминалната хроника...

Цяла нощ сънувах кошмари по темата, имам важен ден в работата, а съм разбита и с гадни сцени в главата...

# 35
  • Мнения: 970
отивам на погребение на баба, мир на душата й.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 115
защото дететнцето ми е болно и е при баба си на село.Липсва ми много.
...защото бизнеса не ми върви и какво ли още не
drazena Hug Съжалявам за баба ти

# 37
  • Мнения: 5
отивам на погребение на баба, мир на душата й.
Hug Съболезнования! Точно на днешния ден беше погребението на моята баба. Преди шест години.

Последна редакция: чт, 14 фев 2013, 09:38 от Clove

# 38
  • Мнения: 19
..защото разбрах за смъртта на Мария на Ямбол ........... а си мислих ,че е преборила рака Sad 

# 39
  • Мнения: 5
..защото разбрах за смъртта на Мария на Ямбол ........... а си мислих ,че е преборила рака Sad 
Аз разбрах вчера от социалните мрежи..много се натъжих. Толкова хубаво, борбено и смело момиче, а казаха, че има значително подобрение...Милата!

# 40
  • Мнения: 4 569
..защото разбрах за смъртта на Мария на Ямбол ........... а си мислих ,че е преборила рака Sad 
Аз разбрах вчера от социалните мрежи..много се натъжих. Толкова хубаво, борбено и смело момиче, а казаха, че има значително подобрение...Милата!
Вярвах до последно че ще се пребори.  Sad

# 41
  • Мнения: 8 978
 И аз четох това...
Милата.. Поклон.
Когато чета такива неща, ме е страх.
Това ме натъжава.

# 42
  • Мнения: 2 214
Не само днес. Отдавна съм тъжна.Очаквам детенце след около 20 дни , а сме сами.Тъжна съм защото на "таткото " не му пука за нас. След голяма любов реши, че не ни иска.Все повече се страхувам как ще се справя.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 340
sama, знам, че е трудно /т.е. не знам от личен опит, но предполагам/... Но от друга страна помисли колко по-добре ще му е на детенцето да живее в среда само на любов, а не на омраза и скандали. Моят баща е направил същото с мама. Само тя си знае как ме е отгледала, но винаги ще съм и благодарна, че е направила от мен човек и никога не е допускала да чувствам липса на баща  Hug Ще се справиш - аз съм сигурна в това! Знам, че не е лесно, но не бъди тъжна и не позволявай детето ти да вижда, че си тъжна. Дай му цялата си любов, защото то в момента е най-важното. Прегръдки

# 44
  • София
  • Мнения: 1 115
sama Hug Hug HugЩе се справи мила...
И на мене ми стана много криво сутринта за Мария.Горкото и детенце

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт