Огромен плюшен пингвин в София (и не само), Къде?

  • 2 611
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,

Обръщам се към Вас за помощ в едно начинание..

Решил съм да купувам голям плюшен пингвин на една мацка по случай 14-ти Февруари. Все още не съм започнал да обикалям по магазините - разгледах само в интернет. Нищо не ми хареса.  Tired

Търся нещо изпипано и да си личи, че е пингвин - бяло, сиво, черно, жълто. Да не е патица и да не е синьо. Може възглавничка, ако ще и спален чувал. Попаднах на нещо подходящо - Пингвин Manolo 90cm на Trudi http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=7854 хубав, но безбожно скъп.
Търся нещо подобно, пингвин 30-100см, ценови диапазон до 150лв.
За цената съдя относно един друг пингвин, който струваше 132лв. за 80см, но беше изчерпан.
Коледните пингвини ги изключвам като вариант, защото не е такъв случая.
Евентуално може от онлайн магазин или магазин от друг град, който предлага доставка.

Чакам предложенията Ви и Ви благодаря предварително за което.

Едит: Бих ли могъл да помоля само за магазини/е-магазини на територията на страната. Нямам възможност за плащене с кредитни карти/Paypal, ако е от чужбина. Благодаря!

Последна редакция: пн, 28 яну 2013, 22:17 от Dreamfield

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 44 106
http://www.pjshopbg.com/index.php?route=product/product&product_id=7020 има такъв 80 см...но не е така хубав като твоят от линка, но пък е 4 пъти по-евтин.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 656
пингвин-възглавница
пингвин с розова шапка
Тук има един в секцията Коледни, като "коледното" е червена шапка, без надписи.

# 4
  • Мнения: 2
Благодаря на всички! Оставам отворен за други предложения.

Пингвина от Pjshop е този, за който говоря в първия пост - има 4 размера, но го дават изчерпан. Пратих запитване и в момента чакам отговор от тях.

Коледният на Амек, не ми отваря сайтa - ще го видя в нас /сега съм на работа и има филтър/.

А междувременно, от Продавалник-а някаква женица от Ямбол плете пингвинчета и всичко друго от акрилна прежда и са много хубави и оригинални. Така, че в крайна сметка, ако не намеря нищо по магазините ще поръчам hand-made. Дори цените са учудващо "нормални" спрямо играчка същия размер от магазина.

Общи условия

Активация на акаунт