Коса с омбре ефект

  • 120 771
  • 162
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
И аз съм привърженик на Омбре ефекта, но както беше казано по-напред в темата, малко са фризьорите, които да ти го направят като хората.
Засега съм оставила косата си да почива, няма да я боядисвам дори, за да израсте достатъчно за едно хубаво омбре, но много ме  притеснява да не стане на черти, както често съм виждала и определено няма нищо хубаво.

# 136
  • Мнения: 779
Здравейте. някой ползвал ли е на Рубела Омбре?
Около 7-8 лв е боята. Дали се получава добре?
Мисля да си взема средния номер.

# 137
  • Мнения: 1 401
http://www.youtube.com/watch?v=xY0SY2HltxQ

ето това е истинско омбре!

# 138
  • Мнения: 2 674
а това води ли се омбре ?



# 139
  • Мнения: 0
Здраейте  момичета!Изчетох всичко по темата на един дъх!Много ми харесва и искам да се направя!Имам малък проблем понеже от черна се изсветлих и в момента се боядисвам с цвят карамел.Естествения ми цвят е тъмно кестеняво,но в момента цялата съм карамел.Искам омбре,но ме е страх първо да се направя тъмна и после пак да се изсветлявам.Забравих да кажа, че от коса до кръста вече съм  с дължина малко под рамената.Моля ви дайте ми съвет!

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 23:55 от musito_

# 140
# 141
  • Мнения: 1 401
Здраейте  момичета!Изчетох всичко по темата на един дъх!Много ми харесва и искам да се направя!Имам малък проблем понеже от черна се изсветлих и в момента се боядисвам с цвят карамел.Естествения ми цвят е тъмно кестеняво,но в момента цялата съм карамел.Искам омбре,но ме е страх първо да се направя тъмна и после пак да се изсветлявам.Забравих да кажа, че от коса до кръста вече съм  с дължина малко под рамената.Моля ви дайте ми съвет!

Е защо да я правиш по тъмна? Най добре стои от светла коса към русо. От карамел към русо. Мисля, че добре ще се получи.

# 142
  • Мнения: 779
Здраейте  момичета!Изчетох всичко по темата на един дъх!Много ми харесва и искам да се направя!Имам малък проблем понеже от черна се изсветлих и в момента се боядисвам с цвят карамел.Естествения ми цвят е тъмно кестеняво,но в момента цялата съм карамел.Искам омбре,но ме е страх първо да се направя тъмна и после пак да се изсветлявам.Забравих да кажа, че от коса до кръста вече съм  с дължина малко под рамената.Моля ви дайте ми съвет!

Е защо да я правиш по тъмна? Най добре стои от светла коса към русо. От карамел към русо. Мисля, че добре ще се получи.

така е, но имай предвид, че косата ще стане по-жълта, защото на боядисана коса има много оранжеви тонове. Вземи си нещо за матиране

# 143
  • Мнения: 2 674
Hunny_bunny, а какво се води Embarassed

# 144
  • Мнения: 779
Hunny_bunny, а какво се води Embarassed

не мисля, че си има име.
От много години се правят такива "хайлайтъри" (изсветляване на определени места с няколко тона). Според формата на лицето се избира къде да са разположени. Не е като кичурите, които ние познаваме, но е близо. Ако искаш такъв ефект, най-добре със снимка, пояснения и при добър фризьор. Simple Smile

# 145
  • Мнения: 2 674
мерси за поясненията  bouquet
отначало мислех, че са кичури, ама гледам, гледам не е това, затова предположиш че е омбре / защото има разлика горе и долу / Crazy

# 146
  • Мнения: 779
мерси за поясненията  bouquet
отначало мислех, че са кичури, ама гледам, гледам не е това, затова предположиш че е омбре / защото има разлика горе и долу / Crazy

просто са й израстнали корените  Mr. Green
вижда се,че са направени от горе до долу изсветленията, но са с различен интензитет.

# 147
  • Мнения: 774

чудесно е, Balayage ombre.

Аз съм платинено руса, търся подходящ цвят за корените. Опитах Garnier Light Ash blonde, но е прекалено светъл цветът и след ЕДНО измиване падна.

Приемам идеи. Flutter

# 148
  • Мнения: 39
Здравейте, знам, че отдавна не сте писали тук, но наскоро имах ужасно преживяване с омбрето. Вече ходих при две фризьорки и веднъж сама вкъщи, но нещата само се влошиха... Много ще съм благодарна, ако ми препоръчате добър фризьор!

Последна редакция: сб, 13 юни 2015, 00:23 от IandK

# 149
  • Мнения: 471
момичета може ли с обикновена боя да стане ?

Общи условия

Активация на акаунт