Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 354
  • 3 655
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 2 289
Не,не, аз на док му казах Тина Киркова, той, при все,че работи там от 20 години, каза,че няма.

# 2 941
  • Мнения: 110
Ееее.  как да няма, този те е метнал здраво. Лежах 3 пъти в патологична бременност, и накрая там и родих, с екип Др Богданова. Не виждам някой който работи там, да НЕ знае че такова отделение съществува, за мен клони към просене на пари, лежи в Токуда /Нажеджа - и дай сума. Късмет !

# 2 942
  • Мнения: 2 289
Да, да, той си има негови любими доктори, при които обича да изпраща. Но аз си проверявам нещата сама, а и имам допълнителен фонд....Мерси много за инфото.  Hug

# 2 943
  • Мнения: 269
Здравейте, някой знае ли дали може да се внася храна в родилно отделение в дните след раждането. Питам защото лежах в патологична бременност и храната меко казано беше ужасна. Та исках да знам дали ще трябва да изтърпя "яденето" там.

# 2 944
# 2 945
  • Мнения: 2 289
Здравейте, някой знае ли дали може да се внася храна в родилно отделение в дните след раждането. Питам защото лежах в патологична бременност и храната меко казано беше ужасна. Та исках да знам дали ще трябва да изтърпя "яденето" там.

А в ПБ можеше ли да се внася храна? Че утре влизам и ме тормози и този въпрос.

# 2 946
  • Мнения: 269
В ПБ може и слава богу Simple Smile

# 2 947
  • Мнения: 2 289
В ПБ може и слава богу Simple Smile

Разбирам  Mr. Green

# 2 948
  • София
  • Мнения: 798
 В ПБ има и хладилници  Peace В някои от стаите, обаче, са доста шумни и трудно се спи Laughing

# 2 949
  • Мнения: 94
Здравейте,
Мога ли да попитам актуален ли е списъкът,който е сложен на първата страница на темата?
И друго да попитам какви изследвания трябва да имам подготвени-хив,васерман и кръвна група ли,когато отивам да раждам?трябва ли да са направени скоро или ако ги имам от началото на бременността ще свършат работа?
Поздрави

# 2 950
  • Мнения: 1 037
В реанимация пускат ли роднини и носят ли бебетата? Blush

# 2 951
# 2 952
  • София
  • Мнения: 246
Интересува ме актуалната цена за записа на тонове и също има ли кой да ги разчита там ? Моят АГ е в друга болница и  последния път на 21.08 ми каза от тук насетне направо в болницата ( той беше сигурен,че ще родя по-рано от термина Crazy ).  Някой следил се при външен лекар и с преносване ако може да ме осветли как е процедирал.

# 2 953
  • Мнения: 459
20 лв. беше запис на тонове, там ще те насочат кой да ги прегледа. Аз отидох при лекаря на смяна в приемния кабинет, тя ми ги разчете.

# 2 954
  • София
  • Мнения: 38
А да попитам дали предварително трябва да се обадиш да си запазиш час за запис на тонове?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт