Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 542
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77

За мен и за доста други потребители това не е истина. Рейтингът си е такъв от самото начало и главната вина за това има ВВ, още повече след като премиерът им заплаши да го спре  Peace Рейтингът не е падал изобщо. Нито пък има опасност от спиране. Просто хората, които не харесват Йойкю Карайел приемат така нещата. Няма нищо лошо, но не преувеличавайте. Нека Ромина, или някой, който разбира турски, да каже има ли по вестниците им, или онлайн, някаква подобна информация - за провал, спиране и пр.


Абсолютно ! Това са пълни глупости.
И пак да кажа - на който не му харесва филма, актьорите, сценаристите и кой знае още какво, да не гледа, още по-добре, да не коментира тук.
 Joy Joy Joy.

Слушай, Алиса, стига си гонила потребители. Тия, които гониш  си пишат от първа тема. Първият по време е първият по право. Т.е. играеш по установените вече правила. Вход свободен за всякакви мнения.  Някои потребители не харесват О. от първа серия. Но, на никой тогава не му минава през ум да ги гони от темата. И не можеш да отречеш, че вторият сезон е слаб в сравнение с първия. Факт. И наше право е да  споделим това. Възторгът в началото минава в критика.  Твое право е да прескачаш тези постове ако те дразнят.
[/quote]

Само в римското частно право!  Naughty  Joy Joy Joy Напиши го на латински, Дафнееее, с глас се смея! Благодаря за забавлението!  Joy Joy Joy

# 676
  • Мнения: 186
Дафне, този път го казах с усмивка. Peace
Всеки за себе си решава.
Аз си признавам, че си излизам от филми, от театрални постановки, ако не ми харесват.
Затова и толкова много сериали спрях да гледам, след една или няколко серии, ако нещо не ми харесва и не си струва да продължавам. Изключение само за Незабравима, който и досега е филмът, предизвикал най-силни емоции в мен.
За теб и останалите, може би изключението е нашия филм.

# 677
  • Мнения: 3 371
Добър ден !   bouquet
Ами, колкото и да им е мъчно на някои, не само, че ще гледам филма докрая, ами и ще пиша, каквото и както намеря за добре, също до края ! Това е положението и вместо да бълват змии и гущери, време е да спрат да казват кой какво да прави. У дома си да се разпореждат, тук -Олмаз ! Mr. Green

Кой какъв филм гледа, също е въпрос, обсъждан 123456 пъти, така че, хайде да не се съветваме и да си “отваряме“ очите, щото и това вече се изтърка от употреба. Peace
Та, в този филм, който аз гледам, Джемре е в основата на всички беди на Кузей и не само и това го твърдя отдавна. Може и да е косвена вината и, но я има от първия, до последният миг.
Ако многострадалната Геновева не се беше омъжила напук на Кузей и за да го предизвика, сега нямаше да рони горки сълзи, докато гледа как го отвеждат.
Не съм казвала, че в погледа на Кузей има обвинение, но продължавам да твърдя, че има всичко друго, но не и любов. Гледам и тълкувам трейлъра, като изгледам епизода, тогава него ! Фенче,  Heart Eyes ми то така си е редно, джанъм - коня пред каруцата, иначе как ! Wink

Мармалон, Дафне , Hug Hug Hug!

# 678
  • Uzbekistan / Tashkent
  • Мнения: 0
Добър ден !   bouquet
Ами, колкото и да им е мъчно на някои, не само, че ще гледам филма докрая, ами и ще пиша, каквото и както намеря за добре, също до края ! Това е положението и вместо да бълват змии и гущери, време е да спрат да казват кой какво да прави. У дома си да се разпореждат, тук -Олмаз ! Mr. Green

Кой какъв филм гледа, също е въпрос, обсъждан 123456 пъти, така че, хайде да не се съветваме и да си “отваряме“ очите, щото и това вече се изтърка от употреба. Peace
Та, в този филм, който аз гледам, Джемре е в основата на всички беди на Кузей и не само и това го твърдя отдавна. Може и да е косвена вината и, но я има от първия, до последният миг.
Ако многострадалната Геновева не се беше омъжила напук на Кузей и за да го предизвика, сега нямаше да рони горки сълзи, докато гледа как го отвеждат.
Не съм казвала, че в погледа на Кузей има обвинение, но продължавам да твърдя, че има всичко друго, но не и любов. Гледам и тълкувам трейлъра, като изгледам епизода, тогава него ! Фенче,  Heart Eyes ми то така си е редно, джанъм - коня пред каруцата, иначе как ! Wink

Мармалон, Дафне , Hug Hug Hug!


Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване

# 679
  • Мнения: 3 371

Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване


Да ти кажа и ти започваш да ми приличаш на някого - дали съм и каква съм, не можеш да прецениш от няколко поста, свързани с екранни герои.
Значи, може фрагманите да са подвеждащи, когато ти го казваш, ама, когато аз казах, че са и , че спойлерите също са кьорфишек, настана врява до Бога ?!
Аз съм изтълкувала един поглед, я виж останалите какви завидните тълкувания са произвели - защо не се обърнеш към тях ? Благодаря ти за интереса, но няма нужда ! Peace

# 680
  • Мнения: 2 282

Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване


Да ти кажа и ти започваш да ми приличаш на някого - дали съм и каква съм, не можеш да прецениш от няколко поста, свързани с екранни герои.
Значи, може фрагманите да са подвеждащи, когато ти го казваш, ама, когато аз казах, че са и , че спойлерите също са кьорфишек, настана врява до Бога ?!
Аз съм изтълкувала един поглед, я виж останалите какви завидните тълкувания са произвели - защо не се обърнеш към тях ? Благодаря ти за интереса, но няма нужда ! Peace
Защото тези потребители виждат  взаимна любов, топяща айсберги.  Joy Joy Joy Joy

# 681
  • Мнения: 2 282
.
Не съм казвала, че в погледа на Кузей има обвинение, но продължавам да твърдя, че има всичко друго, но не и любов.
Според мен, определено има укор в погледа и съжаление, че любимата му е толкова тъпа, че се върза на Баръш. Нали й казва.'' Кога съм се крил зад чужд гръб''. Трябва К. да е пълен абдал ако влиза в затвора по нейна вина и продължава да я гледа с любов.

# 682
  • Uzbekistan / Tashkent
  • Мнения: 0

Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване


Да ти кажа и ти започваш да ми приличаш на някого - дали съм и каква съм, не можеш да прецениш от няколко поста, свързани с екранни герои.
Значи, може фрагманите да са подвеждащи, когато ти го казваш, ама, когато аз казах, че са и , че спойлерите също са кьорфишек, настана врява до Бога ?!
Аз съм изтълкувала един поглед, я виж останалите какви завидните тълкувания са произвели - защо не се обърнеш към тях ? Благодаря ти за интереса, но няма нужда ! Peace

Защото не са ми интересни  Laughing....и от "няколкото" ти поста, може да се прецени що за човек си   Mr. Green....така както ти ме оприличаваш с някого според моите постове  Peace
Искрено ме разсмя гнева ти.... newsm62

# 683
  • Мнения: 186
Абдал е , Дафне.
От начало до край той ще обича една жена - Джемре !
Това го твърдя със 100 % сигурност от самото начало , за мен това е логиката на филма,
идеята на филма.
Затова си се кефя на филма, защото нещата се случват, както на мен ми се иска. Hug
И ще си го гледам докрай с огромно удоволствие и уважение към труда на всички, създали този вълнуващ филм. Peace

# 684
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
.
Не съм казвала, че в погледа на Кузей има обвинение, но продължавам да твърдя, че има всичко друго, но не и любов.
Според мен, определено има укор в погледа и съжаление, че любимата му е толкова тъпа, че се върза на Баръш. Нали й казва.'' Кога съм се крил зад чужд гръб''. Трябва К. да е пълен абдал ако влиза в затвора по нейна вина и продължава да я гледа с любов.

Дафне, днес ме убиваш!  smile3532 Спри се, че трябва да се работи!  Joy
А що се отнася до айсбергите, така си е. Аз не бих имала нищо против да ме гледа така Къванч, пък вие си знаете  Peace

# 685
  • Мнения: 19
Защото тези потребители виждат  взаимна любов, топяща айсберги. smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 686
  • Мнения: 2 282
Абдал е , Дафне.
От начало до край той ще обича една жена - Джемре !
Това го твърдя със 100 % сигурност от самото начало , за мен това е логиката на филма,
идеята на филма.
Затова си се кефя на филма, защото нещата се случват, както на мен ми се иска. Hug
И ще си го гледам докрай с огромно удоволствие и уважение към труда на всички, създали този вълнуващ филм. Peace

Уфффффффффффффффффффффффффффффффф! Joy Joy Joy Joy

# 687
  • Мнения: 3 371

Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване


Да ти кажа и ти започваш да ми приличаш на някого - дали съм и каква съм, не можеш да прецениш от няколко поста, свързани с екранни герои.
Значи, може фрагманите да са подвеждащи, когато ти го казваш, ама, когато аз казах, че са и , че спойлерите също са кьорфишек, настана врява до Бога ?!
Аз съм изтълкувала един поглед, я виж останалите какви завидните тълкувания са произвели - защо не се обърнеш към тях ? Благодаря ти за интереса, но няма нужда ! Peace

Защото не са ми интересни  Laughing....и от "няколкото" ти поста, може да се прецени що за човек си   Mr. Green....така както ти ме оприличаваш с някого според моите постове  Peace
Искрено ме разсмя гнева ти.... newsm62



Хехехе, не се ласкай, не можеш да ме разгневиш ! И колкото и да ти се ще, не можеш да ме прецениш - нямаш нужните умения ! Mr. Green Пък ти опитвай, щом си нямаш друга работа.
Освен това, сравнението с Дафне Hug, си е комплимент, пък ти така и не знаеш с кого те оприличавам - не помня да съм казвала, ама със “завидните “ ти умения да прозираш в човешката личност, може и да си се припознала ! Laughing

# 688
  • Варна
  • Мнения: 685
Софи, то и аз така предпо4итам да ме гледа-да се топят малко, по малко- айсбергите, отколкото да 4акам от умрял писмо като З. newsm77

# 689
  • Мнения: 1 413
Дафне, този път го казах с усмивка. Peace
Всеки за себе си решава.
Аз си признавам, че си излизам от филми, от театрални постановки, ако не ми харесват.
Затова и толкова много сериали спрях да гледам, след една или няколко серии, ако нещо не ми харесва и не си струва да продължавам. Изключение само за Незабравима, който и досега е филмът, предизвикал най-силни емоции в мен.
За теб и останалите, може би изключението е нашия филм.


Сега разбирам, че си имаме и модел за поведение в темата! ooooh!
Не ти ли хареса- бягаш без да разсъждаваш,.... на Кузей и това му е грешката, освен, че раздава юмруци без да му мисли! Angry
Вие като сте на работа, защо все киснете на компа? Ей за това ни затъва икономиката в калта... Mr. Green и примери и съвети давате, значи! Grinning Добър ден!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт