Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 432
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 012
Този *английски* форум се разбрахме, че не е съвсем английски  Laughing, така че за мен не е меродавен.  Peace

# 736
  • Мнения: 1 413
Аз пък го гледам заради всички сценарий, които се изписаха за ВНЛ  и най- накрая заради Къванч!
Ако спрат сериала, ще си гледам само Вас! Joy Joy Joy

# 737
  • Мнения: 2 282
Аз пък го гледам заради всички сценарий, които се изписаха за ВНЛ  и най- накрая заради Къванч!
Ако спрат сериала, ще си гледам само Вас! Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Hug Уби ме, Hug

# 738
  • Мнения: 0


Сменили са муз.фон на фрагмана с музиката '' Зейнеп'', която е композирал Тойгар. Затова.
Предишният вариант е бил песен, чийто текст според руските Джемрейки им вдъхнал някаква надежда. Сега са Разочаровани  от новия фон, защото им напомня присъствието на Зейнеп. Имат предчувствия, че отново ще застане между тях. Така тълкуват промяната.




Да не се разочароват толкова.Това беше музиката, която слушахме, когато Кузей правеше опити да заобича Зейнеп. Mr. Green Може пък и сега това да искат да внушат с тази музика."Музика за опити". Ще се опитат в случая да махнат олмаза. Joy Ето има и нова прегръдка на гробищата.

# 739
  • Мнения: 2 282
 Hug Нали писаха,'' прегърнал я като баба внуче''. И са хепи от това. Божеее, на какво ги оставиха да се радват. Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 2 282
 Hug Лагуни, между другото никак не са очаровани от смяната на музиката. Веднага го забелязаха.
Вчера имаше коментари, че текстът на музиката бил оптимистичен, днес са като попарени. Имат много верен усет за филма.
Наште Джемрейки пък се радват. Не мога да ги разбера.

# 741
  • Мнения: 0
Hug Нали писаха,'' прегърнал я като баба внуче''. И са хепи от това. Божеее, на какво ги оставиха да се радват. Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Това "баба внуче" беше в десятката просто.

Имат право да не са очаровани , Дафне! Wink

# 742
  • Мнения: 3 371
Аз пък го гледам заради всички сценарий, които се изписаха за ВНЛ  и най- накрая заради Къванч!
Ако спрат сериала, ще си гледам само Вас! Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Щото и сме най- красиви , и сме най- добри ! Joy Joy Joy Виж, добрутрото как ги разбира тези неща - ще рече човек, че е прочела и най- съкроените ни мисли! Пък мен, сън не ме лови, ако не убедя поне двама- трима на ден в правотата си, в която“никога не съм се съмнявала“ ! Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт