Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 462
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Едно супер готино клипче.Авторката има невероятен усет...Чудесно съчетание на музика, текст и видео.Отразява много точно според мен истината...


# 706
  • Мнения: 2 282
Зейнепки, Hug Аз, ще си чакам от умрел писмо, твърдо съм решила.



Ама ще дадеш и ние да му хвърлим по един поглед, нали Дафне ? Wink
Joy Joy Joy Joy JoyИ това никак не е невъзможно в социалната мрежа.Където някои функции са автоматизирани.

# 707
  • Uzbekistan / Tashkent
  • Мнения: 0
Priest, ако е възможно чий е образа  на аватара ти? Правя определени асоциации, да видя дали ще се окажа права.

Не се опитвай да мислиш и да правиш асоциации, знаеш че не можеш !!!

# 708
  • Мнения: 2 282
Едно супер готино клипче.Авторката има невероятен усет...Чудесно съчетание на музика, текст и видео.Отразява много точно според мен истината...



Mного по-интересна, много по-динамична връзка. Според някои потребители, Зейнеп е издигната до ранг на главна героиня. Щото, обикновено в сериалите те са най-обсъждани и оспорвани. В нашето филмче, Зейнеп е точно такава.

# 709
  • Мнения: 2 282
Priest, ако е възможно чий е образа  на аватара ти? Правя определени асоциации, да видя дали ще се окажа права.

Не се опитвай да мислиш и да правиш асоциации, знаеш че не можеш !!!
Добре, добре! Joy

# 710
  • Uzbekistan / Tashkent
  • Мнения: 0
За пореден път, се убеждавам, че няма случайни неща ! Peace Всичко те намира в точния момент !  




Кой от всичките Ганди, Госпожата?  

# 711
  • Мнения: 3 371
За пореден път, се убеждавам, че няма случайни неща ! Peace Всичко те намира в точния момент ! 




Кой от всичките Ганди, Госпожата? 
Ами помисли - нали ти можеш !

Жалко , че това е единственият въпрос, който ти идва на ум, прочитайки тази велика мисъл !

# 712
  • Uzbekistan / Tashkent
  • Мнения: 0
Priest, ако е възможно чий е образа  на аватара ти? Правя определени асоциации, да видя дали ще се окажа права.

Не се опитвай да мислиш и да правиш асоциации, знаеш че не можеш !!!
Добре, добре! Joy

Дафне,   bouquet  това е една от поредица картини на известния художник A. Andrew Gonzalez, няма символика и не прави асоциации...просто страшно много го харесвам.  

# 713
  • Мнения: 18 577
Госпожата  Heart Eyes видях каква щуротия съм написала  hahaha поправих го...ами явно още ми се е спало Joy Joy Joy ама нали все пак разбрахте какво исках да кажа...
още един ден дружки, после ще спорим на воля...кой крив, кой прав.
Хубава вечер! Hug

# 714
  • Варна
  • Мнения: 685
Ето кой ще ми глади прането Simple Smile Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 1 012
Ето кой ще ми глади прането Simple Smile Heart Eyes


Ааа, не!  Naughty Само по график!  Crossing Arms

# 716
  • Мнения: 186
Дафне, този път го казах с усмивка. Peace
Всеки за себе си решава.
Аз си признавам, че си излизам от филми, от театрални постановки, ако не ми харесват.
Затова и толкова много сериали спрях да гледам, след една или няколко серии, ако нещо не ми харесва и не си струва да продължавам. Изключение само за Незабравима, който и досега е филмът, предизвикал най-силни емоции в мен.
За теб и останалите, може би изключението е нашия филм.


Сега разбирам, че си имаме и модел за поведение в темата! ooooh!
Не ти ли хареса- бягаш без да разсъждаваш,.... на Кузей и това му е грешката, освен, че раздава юмруци без да му мисли! Angry
Вие като сте на работа, защо все киснете на компа? Ей за това ни затъва икономиката в калта... Mr. Green и примери и съвети давате, значи! Grinning Добър ден!  Peace


Така е, Шани. Времето е ценност. Да гледам филм или спектакъл , който не ми харесва, от какъв зор да го правя ? Или пък да убеждавам някого в правотата си ?
Споровете тук не ми дават абсолютно нищо.
Е, убеждавам се колко съм билаправа от самото начало, но в правотата си аз никога не съм се съмнявала. Mr. Green
Джемре и Кузей ще бъдат единствената любов на филма. За мен тази любов е красива, дълбока,вълнуваща, неповторима. Любов, каквато искам да гледам и филмът запълва тази потребност.
Разбира си, кефи ме и невероятната игра на Къванч-Ойку.
Аз затова съм тук... За да се наслаждавам на филма.
И заради много приятни хора, които срещам във форума-съмишленици.


Аз оставам до края, заради вълнението и радостта от тази любов. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 717
# 718
# 719
  • Мнения: 123

Дафне, този път го казах с усмивка. Peace
Всеки за себе си решава.
Аз си признавам, че си излизам от филми, от театрални постановки, ако не ми харесват.
Затова и толкова много сериали спрях да гледам, след една или няколко серии, ако нещо не ми харесва и не си струва да продължавам. Изключение само за Незабравима, който и досега е филмът, предизвикал най-силни емоции в мен.
За теб и останалите, може би изключението е нашия филм.


Сега разбирам, че си имаме и модел за поведение в темата! ooooh!
Не ти ли хареса- бягаш без да разсъждаваш,.... на Кузей и това му е грешката, освен, че раздава юмруци без да му мисли! Angry
Вие като сте на работа, защо все киснете на компа? Ей за това ни затъва икономиката в калта... Mr. Green и примери и съвети давате, значи! Grinning Добър ден!  Peace


Така е, Шани. Времето е ценност. Да гледам филм или спектакъл , който не ми харесва, от какъв зор да го правя ? Или пък да убеждавам някого в правотата си ?
Споровете тук не ми дават абсолютно нищо.
Е, убеждавам се колко съм билаправа от самото начало, но в правотата си аз никога не съм се съмнявала. Mr. Green
Джемре и Кузей ще бъдат единствената любов на филма. За мен тази любов е красива, дълбока,вълнуваща, неповторима. Любов, каквато искам да гледам и филмът запълва тази потребност.
Разбира си, кефи ме и невероятната игра на Къванч-Ойку.
Аз затова съм тук... За да се наслаждавам на филма.
И заради много приятни хора, които срещам във форума-съмишленици.


Аз оставам до края, заради вълнението и радостта от тази любов. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Номерът е , всички да се убедим ,че филма е боклук на бездарни сценаристи , а го гледат само заради Къванч, и то....за да го съжаляват как горкия, разбираш ли изнася целия филм на гърба си , а те белким една готина мацка за разтуха не са му турнали,,,,,...В моменти на пълно отчаяние от филма и другите актьори, ей тъй да сЪ разтовари щотУ то друго няма в тоя Кузей Гюней....

Общи условия

Активация на акаунт