Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 60

  • 38 524
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Uzbekistan / Tashkent
  • Мнения: 0

Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване


Да ти кажа и ти започваш да ми приличаш на някого - дали съм и каква съм, не можеш да прецениш от няколко поста, свързани с екранни герои.
Значи, може фрагманите да са подвеждащи, когато ти го казваш, ама, когато аз казах, че са и , че спойлерите също са кьорфишек, настана врява до Бога ?!
Аз съм изтълкувала един поглед, я виж останалите какви завидните тълкувания са произвели - защо не се обърнеш към тях ? Благодаря ти за интереса, но няма нужда ! Peace

Защото не са ми интересни  Laughing....и от "няколкото" ти поста, може да се прецени що за човек си   Mr. Green....така както ти ме оприличаваш с някого според моите постове  Peace
Искрено ме разсмя гнева ти.... newsm62



Хехехе, не се ласкай, не можеш да ме разгневиш ! И колкото и да ти се ще, не можеш да ме прецениш - нямаш нужните умения ! Mr. Green Пък ти опитвай, щом си нямаш друга работа.
Освен това, сравнението с Дафне Hug, си е комплимент, пък ти така и не знаеш с кого те оприличавам - не помня да съм казвала, ама със “завидните “ ти умения да прозираш в човешката личност, може и да си се припознала ! Laughing

Госпожата, ти четеш ли се като пишеш...???
Ласкае ме факта, че ми се обясняваш ...не е нужно да го правиш с моите "завидни" умения ...  newsm62....

# 691
  • Мнения: 3 371

Госпожата, почваш да ми заприличваш на Дафне с това изказване, че "тълкуваш"...
Здраво мислеща жена беше.... Peace
Всички добре знаем, че фрагманите винаги са подвеждащи...какво има толкова за тълкуване


Да ти кажа и ти започваш да ми приличаш на някого - дали съм и каква съм, не можеш да прецениш от няколко поста, свързани с екранни герои.
Значи, може фрагманите да са подвеждащи, когато ти го казваш, ама, когато аз казах, че са и , че спойлерите също са кьорфишек, настана врява до Бога ?!
Аз съм изтълкувала един поглед, я виж останалите какви завидните тълкувания са произвели - защо не се обърнеш към тях ? Благодаря ти за интереса, но няма нужда ! Peace

Защото не са ми интересни  Laughing....и от "няколкото" ти поста, може да се прецени що за човек си   Mr. Green....така както ти ме оприличаваш с някого според моите постове  Peace
Искрено ме разсмя гнева ти.... newsm62



Хехехе, не се ласкай, не можеш да ме разгневиш ! И колкото и да ти се ще, не можеш да ме прецениш - нямаш нужните умения ! Mr. Green Пък ти опитвай, щом си нямаш друга работа.
Освен това, сравнението с Дафне Hug, си е комплимент, пък ти така и не знаеш с кого те оприличавам - не помня да съм казвала, ама със “завидните “ ти умения да прозираш в човешката личност, може и да си се припознала ! Laughing

Госпожата, ти четеш ли се като пишеш...???
Ласкае ме факта, че ми се обясняваш ...не е нужно да го правиш с моите "завидни" умения ...  newsm62....

ТЦ ! Не притежавам такива завидни умения !  Twisted Evil
Аз мога и да не се чета, щото така някак си не е уместно, нали, но да ти кажа ти не знам дали се четеш, ама със сигурност не ме разбираш ! hahaha hahaha hahaha

Виж, за това, че се чувстваш поласкана - права си, така и трябва да е ! Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 17:56 от gospojata

# 692
# 693
# 694
  • Мнения: 2 282
Priest, ако е възможно чий е образа  на аватара ти? Правя определени асоциации, да видя дали ще се окажа права.

# 695
  • Мнения: 2 282
  bouquet  bouquet  bouquet
Руските Зейнепки за възмутени, че последният фрагман е озвучен с мелодия, която беше фон на общите сцени на Кузей и Зейнеп. Според мен, това не е случайно.

# 696
  • Мнения: 2 282
Госпожата, Hug

# 697
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 698
  • Мнения: 0

 виждат  взаимна любов, топяща айсберги.  Joy Joy Joy Joy

А аз виждам взаимна любов, която руши, събаря, унищожова и помита всичко около себе си...Що за любов е това?

Компаса на Джемре остава при Баръш.Символа на любовта и към Кузей, попада в ръцете на лошия.Какво ще прави Джемре сега без своята любовна реликва?...Кузей остана без саз, Джемре без компас.Вече е ред, след като ги няма символите на любовта им, да се случва самата любов.Да видим дали съдбата и ще е подобна на символизиращите я предмети....

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 17:33 от sinq laguna

# 699
  • Мнения: 2 282
Зейнепки, Hug Аз, ще си чакам от умрел писмо, твърдо съм решила.

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 17:33 от dafne_1

# 700
  • Мнения: 3 371
За пореден път, се убеждавам, че няма случайни неща ! Peace Всичко те намира в точния момент !  

# 701
  • Мнения: 0
  bouquet  bouquet  bouquet
Руските Зейнепки за възмутени, че последният фрагман е озвучен с мелодия, която беше фон на общите сцени на Кузей и Зейнеп. Според мен, това не е случайно.

 Hug Аз само знам, че историята със Зейнеп ще има продължение.Какво ще е то, нямам идея.Но ще го има.Останаха много недоизказани неща.

За пореден път, се убеждавам, че няма случайни неща ! Peace Всичко те намира в точния момент ! 



 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 0
Зейнепки, Hug Аз, ще си чакам от умрел писмо, твърдо съм решила.



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Много са ми сладки!Дафне,   bouquet  bouquet  bouquet

# 703
  • Мнения: 3 371
Зейнепки, Hug Аз, ще си чакам от умрел писмо, твърдо съм решила.



Ама ще дадеш и ние да му хвърлим по един поглед, нали Дафне ? Wink

# 704
  • Мнения: 2 282

 виждат  взаимна любов, топяща айсберги.  Joy Joy Joy Joy

А аз виждам взаимна любов, която руши, събаря, унищожова и помита всичко около себе си...Що за любов е това?

Компаса на Джемре остава при Баръш.Символа на любовта и към Кузей, попада в ръцете на лошия.Какво ще прави Джемре сега без своята любовна реликва?...Кузей остана без саз, Джемре без компас.Вече е ред, след като ги няма символите на любовта им, да се случва самата любов.Да видим дали съдбата и ще е подобна на символизиращите я предмети....
Много вярна аналогия правиш, Лагуни! Hug Няма да са чака дълго. 1-2 серии, докато Кузей излезе от затвора.

Общи условия

Активация на акаунт